Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

Úvodní zpráva

 

Šachový svaz olomouckého kraje

Oblastní přebor jih OLOMOUCKÉHO KRAJE – 2009/2010

 

                                     

Družstva – Adresář

 

1. Garde Calcio Olomouc B

Kapitán: Miloslav Roháč, TZ: 581 624 248; M: 777 735 301, e-mail: rohac@abmax.cz, rohacm@centrum.cz

Zástupce kapitána: Roman Rickardt, M: 603 469 880

Organizační pracovník: Viktor Pavlík, M: 774 187 743

 

2. SK ROŠÁDA Prostějov B

Kapitán: Ing. Tomáš Gorba, Waitova 6, 796 01 Prostějov; M: 603 440 661; e-mail: tom.gorba@seznam.cz

Zástupce kapitána: Jiří Novák, Melantrichova 18, 796 01 Prostějov; tel. 582 341 505; M: 776 331 548;

                            e-mail: sk_rosada@centrum.cz

 

3. A64 DDM Olomouc

Kapitán: Alena Navrátilová, M: 736 440 709, e-mail: jirci.navratil@seznam.cz

Zástupce kapitána: Michal Botur, M: 602 514 041, e-mail: michal.botur@post.cz

 

4. AŠK DA Olomouc B

Kapitán: Oldřich Kolmaš, Dukelská 15, 772 00 Olomouc; M: 605879 693, e-mail: olomouc@dimer.cz

Zástupce kapitána: Miroslav Peřina, Rooseveltova 21, 779 00 Olomouc; M: 723 402 235,

                            e-mail: miroslav.perina@seznam.cz

Organizační pracovník: Michal Peřina, Rooseveltova 21, 779 00 Olomouc; M: 608 159 745, 723 656 747

                                   774 159 745, 721 732 869, e-mail: michal.perina@seznam.cz

 

5. TJ Sokol Hranice

Kapitán: Bořivoj Novák, 753 64 Bělotín čp. 159; tel. 581 110 828, M: 774 069 380

Zástupce kapitána: Miroslav Holka, Jaselská 1612, 753 01 Hranice; tel. 581 606 057

Organizační pracovník: Bohuslav Hons, Studentská 1064, 753 01 Hranice; tel. 581 604 997

                                    e-mail: Bhons@seznam.cz

 

6. TJ Sokol Přemyslovice B

Kapitán: Ing Josef Šubert, Moravská 28, 796 01 Prostějov; M: 602 715 230, e-mail: ligetra@volny.cz

Zástupce kapitána: Josef Ošťádal, 798 51 Přemyslovice 380

 

7. Sigma Senior klub Olomouc B

Kapitán: Leo Malinovský, Lazecká 50, 772 00 Olomouc; M: 606 134 215

Zástupce kapitána: Otakar Svoboda, Lošov 51, 779 00 Olomouc; M: 604 541 440,

                             e-mail: svoboda.oto@seznam.cz

 

8. Sportovní klub Prostějov B

Kapitán: Aleš Hradský, Zrzavého 2, 796 04 Prostějov; M: 777 276 736, e-mail: aldaa.@seznam.cz

Zástupce kapitána: Karel Meissel, Holandská 3, 796 01 Prostějov; M: 737 621 573,

                            e-mail: KarelMeissel@seznam.cz

 

9. Sportovní klub Přerov

Kapitán: Martin Čechál, Jasínkova 356, 750 02 Přerov; M: 777 202 910, e-mail: martin.cechal@post.cz

Zástupce kapitána: Dimitrij Mathon, Kainarova 2, 750 02 Přerov; M: 721 849 279

 

 

 

 

 

10. TJ Sokol Konice

Kapitán: Jaroslav Pinkava, Jesenec 34; tel. 582 397 035, e-mail: sachy.konice@post.cz

Zástupce kapitána: Bc. Petr Kašparovský; M: 776 132 072, e-mail: p.kasparovsky@coloroptik.com

 

11. Spartak Přerov B

Kapitán: Petr Šťastný, Zahradní 1250, 751 31 Lipník n.B.; TZ: 581 242 638, M: 731 560 391

Zástupce kapitána: Zdeněk Nečesaný, Kozlovská 9, 750 02 Přerov; TB: 587 407 151,

                            e-mail necesany@medialine.cz

 

12. TJ Sokol Skalička B

Kapitán: Václav Bednář, Hromůvka 186, 753 01 Hranice; M: 720 389 311, e-mail: vaclavbednar38@seznam.cz

Zástupce kapitána: Luboš Vozák, Skalička 72, 753 52; M: 608 714 005, e.mail: l.vozak@seznam.cz

 

 

 

Hrací místnost

 

1. Restaurace U pelikána, Mrštíkovo nám 14, Olomouc-Hejčín, (za „MOPOSem a.s.“)

2. Česká 15, 1. patro (OS ČSTV), Prostějov

3. DDM Olomouc, třída 17. listopadu, Olomouc

4. Dům armády, tř. 1. máje 3, Olomouc

5. klubovna sokolovny, 1. posch., Tyršova 880, Hranice, tel. 581 601 202

6. Sokolovna v Přemyslovcích

7. I.P. Pavlova – Jalta – klub důchodců, Olomouc

8. Klubovna SK Prostějov, Sportovní č. 1 (1. posch.), vchod od tenisových kurtů

9. budova SK Přerov, Petřivalského 1, 2. patro (orientační bod – v ulici je zimní station, u budovy parkoviště)

10. Konický zámek – Kostelní 46, 1. patro

11. Loděnice Spartaku Přerov, Bezručova 4 (cca 5 minut od sokolovny proti proudu Bečvy)

12. Hospůdka U Bagarů, Skalička 27

 

Vedoucí soutěže:

Richard Biolek, Dvořákova 22, 750 02 Přerov, TD: 581209407, TM:725877819, e-mail: biolci@volny.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis soutěže

 

 


1. kolo                                                                  18.10.2009

Garde Calcio Olomouc B       - TJ Sokol Skalička B             

SK ROŠÁDA Prostějov B      - Spartak Přerov B    

A64 DDM Olomouc              - TJ Sokol Konice       10:00          

AŠK Olomouc B                   - SK Přerov                           

TJ Sokol Hranice                  - SK Prostějov B                  

TJ Sokol Přemyslovice B        - ŠK Sigmia Olomouc B

 

2. kolo                                                                  08.11.2009

TJ Sokol Skalička B                - ŠK Sigmia Olomouc B    

SK Prostějov B                      - TJ Sokol Přemyslovice B             

SK Přerov                            -  TJ Sokol Hranice                     

TJ Sokol Konice                    - AŠK Olomouc B                      

Spartak Přerov B                    - A64 DDM Olomouc                    

Garde Calcio Olomouc B          - SK ROŠÁDA Prostějov

 

3. kolo                                                                  22.11.2009

SK ROŠÁDA Prostějov B       - TJ Sokol Skalička B                  

A64 DDM Olomouc              -  Garde Olomouc B    10:00            

 AŠK Olomouc B                 - Spartak Přerov B                  

TJ Sokol Hranice                  -  TJ Sokol Konice                   

TJ Sokol Přemyslovice B        - SK Přerov                           

ŠK Sigmia Olomouc B            - SK Prostějov B                      

 

4. kolo                                                                  06.12.2009

TJ Sokol Skalička B                - SK Prostějov B                         

  SK Přerov                          -  ŠK Sigmia Olomouc B 

TJ Sokol Konice                     - TJ Sokol Přemyslovice B            

Spartak Přerov B                    - TJ Sokol Hranice                       

Garde Calcio Olomouc B          -  AŠK Olomouc B                      

 SK ROŠÁDA Prostějov B         - A64 DDM Olomouc                     

 

5. kolo                                                                  17.01.2010

A64 DDM Olomouc               - TJ Sokol Skalička B 10:00             

AŠK Olomouc B                    - SK ROŠÁDA Prostějov B                   

TJ Sokol Hranice                  -  Garde Calcio Olomouc B              

TJ Sokol Přemyslovice B        - Spartak Přerov B                      

ŠK Sigmia Olomouc B            -   TJ Sokol Konice                   

SK Prostějov B                     - SK Přerov                         

 

6. kolo                                                                  31.01.2010

TJ Sokol Skalička B                - SK Přerov                            

TJ Sokol Konice                   -  SK Prostějov B                     

Spartak Přerov B                   - ŠK Sigmia Olomouc B     

Garde Calcio Olomouc B          - TJ Sokol Přemyslovice         

SK ROŠÁDA Prostějov B         - TJ Sokol Hranice                   

A64 DDM Olomouc                - AŠK Olomouc B    10:00

                       

 

7. kolo                                                                  14.02.2010

AŠK Olomouc B                     - TJ Sokol Skalička B                   

TJ Sokol Hranice                   -   A64 DDM Olomouc                    

TJ Sokol Přemyslovice B          - SK ROŠÁDA Prostějov B              

ŠK Sigmia Olomouc B              - Garde Calcio Olomouc B             

SK Prostějov B                       -   Spartak Přerov B                  

SK Přerov                             - TJ Sokol Konice                   

 

8. kolo                                                                  28.02.2010

TJ Sokol Skalička B                - TJ Sokol Konice                   

Spartak Přerov B                   -  SK Přerov                        

Garde Calcio Olomouc B          - SK Prostějov B                     

SK ROŠÁDA Prostějov B         -  ŠK Sigmia Olomouc B    

A64 DDM Olomouc                - TJ Přemyslovice B  10:00           

AŠK Olomouc B                     -  J Sokol Hranice                    

 

9. kolo                                                                  14.03.2010

TJ Sokol Hranice                 -   TJ Sokol Skalička B               

TJ Sokol Přemyslovice B       -   AŠK Olomouc B                      

ŠK Sigmia Olomouc B           -   A64 DDM Olomouc                    

SK Prostějov B                    -   SK ROŠÁDA Prostějov B              

SK Přerov                          -   Garde Calcio Olomouc B             

TJ Sokol Konice                  -   Spartak Přerov B                  

 

10. kolo                                                                28.03.2010

TJ Sokol Skalička B                 -  Spartak Přerov B                  

Garde Calcio Olomouc B           - TJ Sokol Konice                   

SK ROŠÁDA Prostějov B          -  SK Přerov                          

A64 DDM Olomouc                 -   SK Prostějov B     10:00                

AŠK Olomouc B                      -  ŠK Sigmia Olomouc B

TJ Sokol Hranice                    -  TJ Sokol Přemyslovice B            

 

11. kolo                                                                18.04.2010

TJ Sokol Přemyslovice B         - TJ Sokol Skalička B               

ŠK Sigmia Olomouc B             - TJ Sokol Hranice                   

SK Prostějov B                     - AŠK Olomouc B                      

SK Přerov                            -  A64 DDM Olomouc                    

TJ Sokol Konice                   - SK ROŠÁDA Prostějov B              

Spartak Přerov B                  -  Garde Calcio Olomouc B             

 

 

 

Upozornění:

A64 DDM Olomouc hraje domácí utkání od 10:00

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

SOUPISKY DRUŽSTEV


 

 

1 Garde Calcio Olomouc B Rtg-Ř:1839

 

Šach.    Jméno                   NRtg         Nar.

 1 Trávníček Petr       V       2098     14.04.1943

 2 Rickardt Roman     V       1889     12.09.1959

 3 Hejnar Petr                    1854     28.06.1966   

 4 Roháč Miloslav                1789     01.02.1957

 5 Goroš Jan                      1833     01.05.1947

 6 Jahn František                1735     22.11.1954

 7 Marek Milan                    1781     03.03.1957

 8 Goroš Vladimír      H        1693     31.05.1952

 9 Pavlík Viktor                   1618     19.03.1950

10 Čubák Jindřich                   0       28.11.1950

11 Zavadil Stanislav             1643     28.04.1957

12 Němeček Stanislav         1686     16.08.1943

13 Kosík Oldřich                 1735     22.10.1949

14 Holczer Otakar              1522     12.07.1953

15  Foltin Alois                    0          08.03.1937

16  Chrascina Jan                 0         08.05.1952

17  Rypka Miroslav               0          16.03.1984

18  Bolf Rudolf                    0          23.06.1950

 

 

 

 

 

 

2 SK ROŠÁDA Prostějov B Rtg-Ř:1814

 

  1 Dvořák Vladimír    V       1996     29.07.1954

  2 Tichý Miroslav      V       1885     28.03.1976

  3 Šmudla Jan         V       1921     13.01.1988

  4 Koudelka Ctirad            1790     27.05.1990

  5 Jodl Daniel                   1677     31.07.1994

  6 Šindelář Pavel               1617     01.12.1950

 7 Gorba Tomáš                1702     20.12.1967

 8 Snášel Michal                1614      20.09.1992

 9 Anděl Miroslav      H       1822     20.09.1957

10 Gorba Matěj                 1567     12.04.1995

11 Novák Jiří                     1579      19.01.1942

12 Vantuch Miroslav           1716     31.07.1948

13 Vičarová Veronika          1490     13.01.1993

14 Bureš Michael               1462     16.11.1996

15 Oulehla Jakub               1416     03.11.1994

16 Zajíček Tomáš              1414     11.07.1999

17 Krejsa David                 1466      29.10.1965

18 Hradský Aleš                1317      17.08.1956

19 Musil Jaroslav                1302     06.12.1968

20 Koníček David                0          29.05.1976

 

 

3 A64 DDM Olomouc Rtg-Ř:1999

 

Šach. Jméno                     NRtg            Nar.

1 Sochor Stanislav             2123       01.11.1975

2 Hrabal Michal                 1908       18.12.1988

3 Musil Vítězslav       H       1968       15.04.1952

4 Kolašín Jan                    1982       09.08.1991

5 Sněhota Martin              1936       25.04.1990

6 Doubek Tomáš              1951       22.10.1989

7 Vysloužil Lukáš               1870       21.09.1989

8 Botur Michal                   2027       27.06.1982 

9 Dopita Bohumil               2028       11.05.1984

10 Šnevajs Heřman            1979       17.07.1992

11 Navrátilová Alena H        1828       30.09.1974

12 Fuksík Jaroslav               1712       24.01.1948

13 Zedník Josef                 1706        30.07.1991

14 Alfimov Igor                  1639        21.06.1995

15 Kamarád František          1511       03.08.1996

16 Bareš Jáchym                1650       21.05.1999

17 Šnevajs Matěj                1385       03.04.1995

18 Charvot David                 0           03.04.1997

19 Procházka David              0           21.09.1998

 

 

 

 

 

4 AŠK Olomouc B Rtg-Ř:1863

 

1 Přenosil Jiří      V          2116       21.01.1976      

2 Houžva Viktor  V         2085       02.10.1965

3 Kolmaš Oldřich            1901       06.06.1952

4 Kosík Roman              1828       16.02.1978

5 Unzeitig Libor             1781       14.05.1984 

6 Slepička Ladislav          1744       16.01.1928

7 Svoboda Robert         1740        27.08.1972

8 Peřina Miroslav            1710       14.09.1951

9 Kubisa Vladimír            1681       11.11.1956

10 Ševčík Petr              1670       10.03.1967

11 Tomášek Ladislav      1615       27.12.1975  

12 Kočí Josef                1519       05.12.1951

13 Horváth Filip              1466       23.11.1978

14 Zdražil Jan                1661       07.10.1996

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 TJ Sokol Hranice Rtg-Ř:1709

 

 1 Novák Bořivoj                 1796       27.08.1948

 2 Vykopal Jan                   1748       27.01.1962

 3 Holka Miroslav                1908       31.08.1959

 4 Šeiner Jiří                      1731       20.04.1957

 5 Zapletal Stanislav            1630       13.06.1965

 6 Hons Bohuslav               1580       06.08.1922

7 Doubravová Olga             1570       02.01.1969

8 Pivoda František              1471       03.02.1940

9 Kozubík Antonín              1599       04.03.1960

10 Jemelík Josef                1680       15.01.1962

11 Srkala Tomáš                1485       10.01.1991

12 Velim Josef                  1402       19.08.1942

13 Mikšík Vlastimil               0            14.10.1967

14 Durďák Tomáš               0            08.02.1979

15 Šuba Vojtěch                0            06.10.1994

 

 

 

 

 

 

 

 

6 TJ Sokol Přemyslovice B Rtg-Ř:1920

 

 1 Zapletal Jiří                     1769       31.03.1995

 2 Prucek Ladislav     V        1886       21.04.1962 

 3 Spurný Antonín              1956       21.05.1949

4 Štaffa Lubomír      V         2015       23.06.1959

5 Navrátil Josef                   1836       15.10.1942

6 Šubert Josef                    1776       06.08.1956

7 Ošťádal Josef                   1855      27.08.1960

8  Brablec Leoš                   1755       25.10.1956

9 Trávníček Vladimír V          2003       01.05.1955

10 Švéda Lubomír                1916       25.11.1971

11 Böhm Vilém                    1821       08.01.1940

12 Prokš Oldřich                  1672       07.02.1945

13 Ošťádal Josef                 1476       29.02.1988

14 Koutný Pavel                  0            18.05.1948

15 Bröckner Boris                1653       09.11.1956

16 Pejř Václav                     0            14.07.1988

17 Sedláček Jiří                    0            10.04.1990

18 Kyselák Pavel       H         1891       13.05.195

19 Zapletal Jiří                     0            16.09.1971

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B Rtg-Ř:1824

 

1 Nekovář Evžen        V       1962       14.04.1946

2 Mikulík Josef                     1932       06.03.1940

3 Dosoudil Bedřich               1860       10.09.1939

4 Mikulka Jan                      1818       03.02.1939

5 Svoboda Otakar               1724       02.04.1940

6 Malinovský Leo                 1724       25.02.1940 

 7 Vašek Rostislav                1712       27.11.1943

 8 Blaha Jiří                         1638       02.02.1938

9 Hrabal Jiří                         1702       15.02.1940 

 10 Sapík Miloslav                 1764       04.08.1943

11 Pinďura Vladimír              1474       05.11.1946

12 Andree Jiří                     1731       30.10.1939

13 Lancová Božena              1804       04.07.1926

14 Němeček Václav             1660       15.06.1926

15 Rakovský Ota                 1520       17.06.1929

 

 

 

 

 

 

 

 

8 SK Prostějov B Rtg-Ř:1853

 

1 Fiala Jiří                          1929       26.06.1949

2 Jančík Rostislav               1863       03.12.1968

3 Král Vojtěch                   1827       07.06.1961

4 Dočekal Aleš                  1801       03.04.1986

5 Trimmel Bohuslav           1813       29.07.1939

6 Hradský Aleš                  1765       01.03.1980

7 Sláma Karel                    1641       21.06.1957

8 Strejček Stanislav           1637       22.03.1940

9 Matl Rostislav                 1911       13.01.1956

10 Trunda Otakar             1867        06.07.1988

11 Meissel Karel                1812       15.09.1952

12 Hyrman Oldřich             1725       21.07.1924

13 Blumenstein Rudolf       1683       14.09.1924

14 Kubina Felix                 1645       28.12.1937

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 SK Přerov Rtg-Ř:1948

 

1 Čechál Martin                 2001       17.07.1971

2 Jemelka Jan                   2006       07.05.1974

3 Štec František        H      1929       18.10.1938

4 Pospíšil Ignác                  1960       19.05.1949

5 Lukša Zdeněk                 1925       31.05.1975

6 Líbal Lubomír                  1911       31.08.1965 

7 Štěpán Petr                   1741       13.11.1980

8 Beneš Bedřich                2000       05.02.1949

9 Přikrylová Iva        H        1754       08.08.1978 

10 Mathon Dimitrij              1735       16.04.1927

11 Sedlák Emil                   1674       17.07.1943

12 Dosoudil Pavel              1689       12.09.1940

13 Němec Inocenc            1598       30.04.1922

14 Šlapák Vladislav             1580       18.01.1962

15 Rakovský Jiří                 1534       08.09.1979

16 Kučera František            1855       01.06.1944

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 TJ Sokol Konice Rtg-Ř:1728

 

 1 Hajnyš Antonín               1870       03.01.1953

  2 Kašparovský Petr            1815       13.10.1979

  3 Pinkava Jaroslav             1792       02.10.1957

  4 Kučera Bohuslav             1750       22.11.1951

  5 Zatloukal Miroslav           1729       17.02.1954

  6 Hájek Zdeněk        H      1625      29.10.1992

 7 Fréhar Jan                      1539       17.06.1966

 8 Nedomanský Leopold       1508       03.12.1939

 9 Král Jan                          1701       29.12.1957

10 Koutný Josef                 1395       17.08.1953

11 Eyer Jan                          0          13.04.1989

12 Korčák Michal                   0           05.05.1998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 Spartak Přerov B Rtg-Ř:1713

 

  1 Nečesaný Zdeněk           1894       24.11.1926

  2 Filouš Jiří                        1717       16.09.1941

  3 Čechovský Hynek           1685       21.02.1970

  4 Geryk Milan                    1670       03.08.1932

  5 Čechovský Zdeněk          1655       20.05.1938

  6 Kympergr Vojtěch           1639       21.08.1932

 7 Mikeš František     H         1586       02.08.1948

 8 Šťastný Petr                   1470       21.11.1963

 9 Vágner Marek                 1736       03.09.1978

10 Murček Ján                    1706       30.07.1969

11 Cagašík Antonín             1520       28.09.1946

12 Klimecký Tomáš             1418       27.04.1976

13 Poljak Marián                  1313       03.02.1998

14 Šneidr Michal                  0            23.08.1979

15 Pavlík Radek                   0            06.01.1968

16 Klimecká Alena                0            18.10.1999

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 TJ Sokol Skalička B Rtg-Ř:1742

 

 1 Bednář Martin               1763     01.04.1990

 2 Vozák Jaromír       V      1912       21.03.1967

 3 Kincl Dobromir               1737       10.04.1953

 4 Bednář Václav      V       1767       30.06.1938

 5 Svoboda Jaroslav  V       1714       05.01.1963

 6 Vinklárek Antonín          1650       02.02.1965

 7 Dragon Pavel                1641       02.07.1953

 8 Vozák Luboš                 1636      29.05.1969

 9 Škutová Hana               1753       17.04.1966 

10 Ši

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.