Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

1. kolo

 

Oblastní přebor Jih ŠSOK 2009/2010

 

1. kolo 18.10.2009

 

1.1 1 Garde Calcio Olomouc B      4 - 4      12 TJ Sokol Skalička B             

 1   Rickardt Roman V    1889      1 : 0       Bednář Martin            1763

 2   Hejnar Petr            1854       0 : 1      Vozák Jaromír V          1912

 3   Roháč Miloslav         1789      ˝ : ˝      Bednář Václav V          1767

 4   Goroš Jan              1833       0 : 1      Dragon Pavel              1641

 5   Marek Milan            1781       1 : 0      Vozák Luboš              1636

 6   Goroš Vladimír H     1693       1 : 0      Šimíček Jiljí                 1500

 7   Pavlík Viktor           1618       ˝ : ˝     Vozák Lukáš                1524

 8   Chrascina Jan            0          0 : 1     Vozák Tomáš              1268

 

Rozhodčí:

 

1.2 2 SK ROŠÁDA Prostějov B    3˝ - 4˝     11 Spartak Přerov B                

 1   Tichý Miroslav V    1885        0 : 1       Nečesaný Zdeněk        1894

 2   Jodl Daniel           1677        0 : 1        Filouš Jiří                    1717

 3   Šindelář Pavel      1617         " : ˝        Geryk Milan                1670

 4   Gorba Tomáš       1702        ˝ : ˝        Čechovský Zdeněk      1655

 5  Snášel Michal         1614       ˝ : ˝        Kympergr Vojtěch       1639

 6   Anděl Miroslav H    1822       1 : 0       Šťastný Petr               1470

 7   Gorba Matěj         1567       0 : 1       Poljak Marián               1313

 8   Bureš Michael       1462       1 : 0       Šneidr Michal                  0

 

Rozhodčí:

 

1.3 3 A64 DDM Olomouc           6˝ - 1˝      10 TJ Sokol Konice                 

 1   Kolašín Jan            1982       1 : 0        Hajnyš Antonín           1870

 2   Sněhota Martin      1936      0 : 1        Pinkava Jaroslav           1792

 3   Botur Michal           2027      ˝ : ˝        Zatloukal Miroslav         1729

 4   Dopita Bohumil       2028      1 : 0        Hájek Zdeněk H           1625

 5   Navrátilová Alena H 1828      1 : 0        Nedomanský Leopold    1508

 6   Zedník Josef           1706     1 : 0        Král Jan                       1701

 7   Alfimov Igor           1639      1 : 0        Koutný Josef              1395

 8   Kamarád František   1511      1 : 0        Korčák Michal                  0

 

Rozhodčí: Alena Navrátilová

 

1.4 4 AŠK Olomouc B             1 - 7     9 SK Přerov                       

 1   Houžva Viktor V    2085    0 : 1     Čechál Martin            2001

 2   Kolmaš Oldřich      1901    0 : 1     Jemelka Jan              2006

 3   Kosík Roman        1828     ˝ : ˝     Štec František H       1929

 4   Slepička Ladislav   1744     0 : 1      Pospíšil Ignác           1960

 5   Svoboda Robert   1740     0 : 1     Lukša Zdeněk           1925

 6   Kočí Josef           1519     0 : 1     Štěpán Petr             1741

 7   Horváth Filip        1466     ˝ : ˝     Mathon Dimitrij         1735

 8   Zdražil Jan          1661      0 : 1     Šlapák Vladislav        1580

 

Rozhodčí:

 

1.5 5 TJ Sokol Hranice         4˝ - 3˝ 8 SK Prostějov B                  

 1   Novák Bořivoj       1796 ˝ : ˝     Fiala Jiří                  1929

 2   Vykopal Jan         1748 1 : 0     Jančík Rostislav            1863

 3   Holka Miroslav      1908 0 : 1     Král Vojtěch                1827

 4   Šeiner Jiří         1731 ˝ : ˝     Dočekal Aleš                1801

 5   Hons Bohuslav       1580 ˝ : ˝     Hradský Aleš                1765

 6   Doubravová Olga     1570 1 : 0     Sláma Karel                 1641

 7   Pivoda František    1471 1 : 0     Meissel Karel               1812

 8   Kozubík Antonín     1599 0 : 1     Kubina Felix                1645

 

Rozhodčí:

1.6 6 TJ Sokol Přemyslovice B    5 - 3     7 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 

 1   Zapletal Jiří             1769    1 : 0     Nekovář Evžen V         1962

 2   Spurný Antonín      1956    1 : 0      Mikulík Josef               1932

 3   Štaffa Lubomír V    2015     0 : 1      Dosoudil Bedřich         1860

 4   Šubert Josef          1776    1 : 0       Svoboda Otakar         1724

 5   Ošťádal Josef         1855    ˝ : ˝       Malinovský Leo          1724

 6   Brablec Leoš          1755    ˝ : ˝       Vašek Rostislav          1712

 7   Böhm Vilém           1821    0 : 1        Blaha Jiří                  1638

 8   Prokš Oldřich         1672    1 : 0       Sapík Miloslav             1764

 

Rozhodčí: Lubomír Štaffa

 

 

 

Pořadí po kole 1

 

Poř. Tým                                            Part. + = - MP3 Body

   1 SK Přerov                                    1 1 0 0       3    7  

   2 A64 DDM Olomouc                       1 1 0 0       3    6˝ 

   3 TJ Sokol Přemyslovice B                1 1 0 0       3    5  

   4 TJ Sokol Hranice                          1 1 0 0       3    4˝ 

     Spartak Přerov B                           1 1 0 0       3     4˝ 

   6 Garde Calcio Olomouc B                1 0 1 0        1     4  

     TJ Sokol Skalička B                        1 0 1 0        1    4  

   8 SK ROŠÁDA Prostějov B                1 0 0 1        0    3˝ 

     SK Prostějov B                              1 0 0 1        0    3˝ 

 10 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B     1 0 0 1        0     3  

 11 TJ Sokol Konice                            1 0 0 1        0    1˝ 

 12 AŠK Olomouc B                            1 0 0 1        0    1  

 

 

Uděluji družstvu AŠK Olomouc B pokutu 100 Kč za nenahlášení výsledku zápasu (výsledek jsem získal od kapitána hostí p. Čechála).

Dále prosím při nahlašování výsledků uvádět i rozhodčí.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.