OP Jih 2014-15
Šachový svaz olomouckého kraje
Oblastní
přebor jih OLOMOUCKÉHO KRAJE - 2014/2015
Seznam
družstev
Družstvo Rat.
Ø
1. T. J. Sokol Skalička B 1831
2. T. J. Sokol Přemyslovice B 1842
3. ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1786
4. SK ROŠÁDA Prostějov B 1769
5. SK Prostějov B 1803
6. T. J. Sokol Hranice 1656
7. SK Junior Prostějov 1549
8. ŠK Vinary 1568
9. Spartak Přerov 1936
10. AŠK DA Olomouc B 1907
11. T. J. Sokol Konice 1717
12. T. J. Sokol Tovačov 1647
Rating Ø je počítán z hráčů základní sestavy.
Adresář
družstev
1. T. J. Sokol Skalička B
K:
Luboš Vozák, Skalička 72, 753 52; M: 608 714 005, e.mail: l.vozak@seznam.cz
ZK:
Václav Bednář, Hromůvka 1868, 753 01 Hranice; M: 720 389 311, e-mail:
vaclavbednar38@seznam.cz
2. T. J. Sokol Přemyslovice B
K:
Ing. Josef Šubert, Moravská 28, 796 01 Prostějov; M: 602 715 230,
e-mail: ligetra@volny.cz
ZK:
Josef Ošťádal, 798 51 Přemyslovice 380
3. Sigmia Senior klub Olomouc B
K:
Leo Malinovský, Lazecká 50, 772 00 Olomouc; M: 606 134 215
ZK:
Vladimír Pinďura, Gorazdovo nám. 12, Olomouc;
M: 777 874 463, e-mail: vladimirpindura@seznam.cz
4.
SK Rošáda Prostějov B
K: Ing. Tomáš
Gorba, Waitova 6, 796 01 Prostějov; M: 603 440 661; e-mail: tom.gorba@seznam.cz
ZK: Ing.
Vladimír Dvořák, Dolní 26, 796 01 Prostějov; M: 721 299 064; e-mail: dvorakvladimirek@seznam.cz
5. SK Prostějov B
K:
Aleš Hradský, Zrzavého 2, 796 04 Prostějov; M: 777 276 736, e-mail: aldaa@seznam.cz
ZK: Karel
Virgler, Waitova 17, 796 01 Prostějov, M: 776 241 447, e-mail: karel.virgler@seznam.cz
6.
T. J. Sokol Hranice
K:
Bořivoj Novák, 753 64 Bělotín čp. 159; M: 774 069 380, e-mail: nborivoj@seznam.cz
ZK: Olga Doubravová, kpt. Jaroše 1348, 753 01 Hranice, M: 723 013 588, e-mail: Olga.Doubravova@seznam.cz
7. SK
Junior Prostějov
K: Ing.
Rudolf Dub, sídl. E. beneše 3858/4, 796 03 Prostějov; M: 603 862 815,
e-mail: vybor@sk-juniorpv.cz
ZK: Zbyněk
Kracík, Kotkova 19, 796 01 Prostějov; M: 606 759 105, e-mail: strega.nera@seznam.cz
8. ŠK Vinary
K: Ing.
Tomáš Přikryl, Růžová 30, 751 24 Přerov-Vinary; M: 604 653 149,
e-mail: tomas@pro.cz
ZK: Vladislav
Šlapák, Hanácká 22a, 751 24 Přerov-Popovice; M: 604 918 533
9. Spartak Přerov
K: Ing.
Jiří Filouš, Lančíkových 32, 750 02 Přerov; M: 606 585 317, e-mail: jiri.filous@seznam.cz
ZK: Jiří Petr,
Vaňkova 6, 750 02 Přerov; M: 720 147 045, e-mail: jiri88petr@gmail.com
10. AŠK DA Olomouc B
K: Michal Peřina, Rooseveltova 249/21, 779 00
Olomouc; M: 734 726 276, michal.perina@seznam.cz
ZK: Oldřich Kolmaš, Dukelská 1033/15, 779 00
Olomouc; M: 605 879 693, e-mail: kolmaso@seznam.cz
OP: Miroslav Peřina, Rooseveltova 249/21, 779
00 Olomouc; M: 723 402 235, miroslav.perina@seznam.cz
11. T. J. Sokol Konice
K: Jaroslav Pinkava, Jesenec 34, 798 53; tel.
582 397 035, e-mail: sachy.konice@post.cz
ZK: Bohuslav Kučera, Cihelna 598, 798 52
Konice; M: 605 005 110, e-mail: bohusek.kucera@seznam.cz
12. TJ Sokol
Tovačov
K: Jiří Čala, Annín 44, 751 01 Tovačov; M:
608 618 163, e-mail: calajiri@seznam.cz
ZK: Vladimír Řihošek, Annín 78; M:
737 257 258, e-mail: vladimir.rihosek@seznam.cz
Hrací místnost
1. Hospůdka U Bagarů,
Skalička 27.
2. Sportovní hala v Přemyslovicích.
3. I. P. Pavlova - Jalta
- klub důchodců, Olomouc.
4. Hanušovická pivnice
(naproti vjezdu na parkoviště hotelu GRAND), Palackého 4, Prostějov.
5. Klubovna SK
Prostějov, Sportovní č. 1 (1. poschodí), vchod od tenisových kurtů.
6. Klubovna sokolovny
(1. poschodí), Tyršova 880, 753 01 Hranice.
7. DDM Sportcentrum, Vápenice 9, 796 01
Prostějov 1 (pravděpodobná změna hrací místnosti).
8. Kulturní dům ve Vinarech u Přerova,
prostory SDH.
9. Loděnice Spartaku, Bezručova 4, Přerov
(klubovna 1. poschodí).
10. Dům armády, tř. 1.
máje 821/3, Olomouc.
11. Konický zámek (1.
patro), Kostelní 46, Konice.
12. Sportovní hala Tovačov, Nádražní 333;
Lokalizace: Z křižovatky ulic Nádražní - Prostějovská - Podvalí, směrem
dolů do ulice Nádražní (směr jihozápad) a ihned doprava. Sportovní hala je 100
m od této křižovatky.
Rozlosování
- začátky utkání v 9.00
Kolo 1 na 02.11.2014 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 1 | T. J. Sokol Skalička B | - | T. J. Sokol Tovačov | 12 |
2 | 2 | T. J. Sokol Přemyslovice B | - | T. J. Sokol Konice | 11 |
3 | 3 | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | - | AŠK DA Olomouc B | 10 |
4 | 4 | SK ROŠÁDA Prostějov B | - | Spartak Přerov | 9 |
5 | 5 | SK Prostějov B | - | ŠK Vinary | 8 |
6 | 6 | T. J. Sokol Hranice | - | SK Junior Prostějov | 7 |
Kolo 2 na 16.11.2014 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 12 | T. J. Sokol Tovačov | - | SK Junior Prostějov | 7 |
2 | 8 | ŠK Vinary | - | T. J. Sokol Hranice | 6 |
3 | 9 | Spartak Přerov | - | SK Prostějov B | 5 |
4 | 10 | AŠK DA Olomouc B | - | SK ROŠÁDA Prostějov B | 4 |
5 | 11 | T. J. Sokol Konice | - | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | 3 |
6 | 1 | T. J. Sokol Skalička B | - | T. J. Sokol Přemyslovice B | 2 |
Kolo 3 na 30.11.2014 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 2 | T. J. Sokol Přemyslovice B | - | T. J. Sokol Tovačov | 12 |
2 | 3 | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | - | T. J. Sokol Skalička B | 1 |
3 | 4 | SK ROŠÁDA Prostějov B | - | T. J. Sokol Konice | 11 |
4 | 5 | SK Prostějov B | - | AŠK DA Olomouc B | 10 |
5 | 6 | T. J. Sokol Hranice | - | Spartak Přerov | 9 |
6 | 7 | SK Junior Prostějov | - | ŠK Vinary | 8 |
Kolo 4 na 14.12.2014 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 12 | T. J. Sokol Tovačov | - | ŠK Vinary | 8 |
2 | 9 | Spartak Přerov | - | SK Junior Prostějov | 7 |
3 | 10 | AŠK DA Olomouc B | - | T. J. Sokol Hranice | 6 |
4 | 11 | T. J. Sokol Konice | - | SK Prostějov B | 5 |
5 | 1 | T. J. Sokol Skalička B | - | SK ROŠÁDA Prostějov B | 4 |
6 | 2 | T. J. Sokol Přemyslovice B | - | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | 3 |
Kolo 5 na 11.01.2015 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 3 | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | - | T. J. Sokol Tovačov | 12 |
2 | 4 | SK ROŠÁDA Prostějov B | - | T. J. Sokol Přemyslovice B | 2 |
3 | 5 | SK Prostějov B | - | T. J. Sokol Skalička B | 1 |
4 | 6 | T. J. Sokol Hranice | - | T. J. Sokol Konice | 11 |
5 | 7 | SK Junior Prostějov | - | AŠK DA Olomouc B | 10 |
6 | 8 | ŠK Vinary | - | Spartak Přerov | 9 |
Kolo 6 na 25.01.2015 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 12 | T. J. Sokol Tovačov | - | Spartak Přerov | 9 |
2 | 10 | AŠK DA Olomouc B | - | ŠK Vinary | 8 |
3 | 11 | T. J. Sokol Konice | - | SK Junior Prostějov | 7 |
4 | 1 | T. J. Sokol Skalička B | - | T. J. Sokol Hranice | 6 |
5 | 2 | T. J. Sokol Přemyslovice B | - | SK Prostějov B | 5 |
6 | 3 | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | - | SK ROŠÁDA Prostějov B | 4 |
Kolo 7 na 08.02.2015 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 4 | SK ROŠÁDA Prostějov B | - | T. J. Sokol Tovačov | 12 |
2 | 5 | SK Prostějov B | - | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | 3 |
3 | 6 | T. J. Sokol Hranice | - | T. J. Sokol Přemyslovice B | 2 |
4 | 7 | SK Junior Prostějov | - | T. J. Sokol Skalička B | 1 |
5 | 8 | ŠK Vinary | - | T. J. Sokol Konice | 11 |
6 | 9 | Spartak Přerov | - | AŠK DA Olomouc B | 10 |
Kolo 8 na 22.02.2015 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 12 | T. J. Sokol Tovačov | - | AŠK DA Olomouc B | 10 |
2 | 11 | T. J. Sokol Konice | - | Spartak Přerov | 9 |
3 | 1 | T. J. Sokol Skalička B | - | ŠK Vinary | 8 |
4 | 2 | T. J. Sokol Přemyslovice B | - | SK Junior Prostějov | 7 |
5 | 3 | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | - | T. J. Sokol Hranice | 6 |
6 | 4 | SK ROŠÁDA Prostějov B | - | SK Prostějov B | 5 |
Kolo 9 na 15.03.2015 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 5 | SK Prostějov B | - | T. J. Sokol Tovačov | 12 |
2 | 6 | T. J. Sokol Hranice | - | SK ROŠÁDA Prostějov B | 4 |
3 | 7 | SK Junior Prostějov | - | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | 3 |
4 | 8 | ŠK Vinary | - | T. J. Sokol Přemyslovice B | 2 |
5 | 9 | Spartak Přerov | - | T. J. Sokol Skalička B | 1 |
6 | 10 | AŠK DA Olomouc B | - | T. J. Sokol Konice | 11 |
Kolo 10 na 29.03.2015 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 12 | T. J. Sokol Tovačov | - | T. J. Sokol Konice | 11 |
2 | 1 | T. J. Sokol Skalička B | - | AŠK DA Olomouc B | 10 |
3 | 2 | T. J. Sokol Přemyslovice B | - | Spartak Přerov | 9 |
4 | 3 | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | - | ŠK Vinary | 8 |
5 | 4 | SK ROŠÁDA Prostějov B | - | SK Junior Prostějov | 7 |
6 | 5 | SK Prostějov B | - | T. J. Sokol Hranice | 6 |
Kolo 11 na 19.04.2015 | |||||
Č. | St.č. | Družstvo | Výs. | Družstvo | St.č. |
1 | 6 | T. J. Sokol Hranice | - | T. J. Sokol Tovačov | 12 |
2 | 7 | SK Junior Prostějov | - | SK Prostějov B | 5 |
3 | 8 | ŠK Vinary | - | SK ROŠÁDA Prostějov B | 4 |
4 | 9 | Spartak Přerov | - | ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B | 3 |
5 | 10 | AŠK DA Olomouc B | - | T. J. Sokol Přemyslovice B | 2 |
6 | 11 | T. J. Sokol Konice | - | T. J. Sokol Skalička B | 1 |
Vedoucí soutěže:
Karel Volek, Smetanova 12, 789 85
Mohelnice, ( 728 160 778, e-mail: volek.karel@atlas.cz
Připomínám
povinnost hlásit výsledky zápasů (i šachovnic), nejlépe mailem vedoucímu
soutěže, vždy do 18:00 hodin.
Sestava
družstev
1. T. J. Sokol Skalička B
Šach.
Jméno NRtg
Nar. Typ
1 Sýkora Jan 2067 15.03.1973 Z,H
2 Musil Vítězslav 2005 15.04.1952 Z,V
3 Nehyba Martin 1865 24.06.2002 Z,V
4 Vozák Lukáš 1783 26.07.1995 Z
5 Bednář Martin 1760 01.04.1990 Z
6 Vozák Jaromír 1852 21.03.1967 Z
7 Jiříček Jakub 1712 18.01.2000 Z
8 Jiříček Vojtěch 1605 08.06.2002 Z
9 Vaculík Petr 1839 06.01.1966 V
10 Dragón Pavel 1774 02.07.1953
11 Kincl Dobromir 1700 10.04.1953
12 Vinklárek Antonín 1700 02.02.1965
13 Bednář Václav 1774 30.06.1938
14 Vozák Luboš 1650 29.05.1969
15 Svoboda Jaroslav 1705 05.01.1963
16 Paroulek Pavel 1565 30.12.1981
17 Šimíček Jiljí 1485 02.08.1962
18 Čadra Martin 1405 08.06.1974
19 Vozák Tomáš 1477 22.05.1998
20 Škuta Josef 1372 25.10.1993
2. T. J. Sokol
Přemyslovice B
1 Zapletal Jiří 2066 31.03.1995 Z,V
2 Hájek Zdeněk 1906 29.10.1992 Z,V
3 Prucek Ladislav 1832 21.04.1962 Z
4 Hauser Jan 1842 26.05.1959 Z
5 Šubert Josef 1774 06.08.1956 Z
6 Ošťádal Josef 1882 27.08.1960 Z
7 Brablec Leoš 1709 25.10.1956 Z
8 Böhm Vilém 1723 08.01.1940 Z
9 Navrátil Josef 1799 15.10.1942
10 Kyselák Pavel 1895 13.05.1951
11 Ošťádal Josef ml. 1624 29.02.1988
12 Vičarová Veronika 1605 00.00.1993 H
13 Prokš Oldřich 1585 07.02.1945
14 Bröckner Boris 1639 09.11.1956
15 Koutný Pavel 1499 18.05.1948
16 Zapletal Jiří st. 1000 16.09.1971
3. ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B
1 Maláč Pavel 1958 13.06.1949 Z,V
2 Mikulka Jan 1885 03.02.1939 Z
3 Dosoudil Bedřich 1787 10.09.1939 Z
4 Oral Josef 1779 19.11.1950 Z
5 Sapík Miloslav 1776 04.08.1943 Z
6 Svoboda Otakar 1712 02.04.1940 Z
7 Kodym Pavel 1695 23.08.1952 Z
8 Hrabal Jiří 1693 15.02.1940 Z
9 Karger Ivo 1687 22.01.1950
10 Malinovský Leo 1666 25.02.1940
11 Plachý Josef 1640 10.12.1936 H
12 Stýblo Pavel 1629 03.05.1944
13 Vašek Rostislav 1624 27.11.1943
14 Pinďura Vladimír 1586 05.11.1946
15 Skopal Alois 1518 11.04.1937
4. SK ROŠÁDA Prostějov B
1 Dvořák Vladimír 2048 29.07.1954 Z,V
2 Zajíček Tomáš 1951 11.07.1999 Z,H
3 Gorba Tomáš 1858 20.12.1967 Z
4 Musil Roman 1926 24.06.1970 Z,V
5 Kyselý Pavel 1761 13.11.1975 Z
6 Kment Michal 1573 11.11.1999 Z
7 Buriánek Michal 1650 14.04.1999 Z
8 Vysloužil Tomáš 1385 30.09.1999 Z
9 Zatloukal Lukáš 1624 30.07.1985
10 Vychodil Oldřich 1561 14.09.1961
11 Snášel Michal 1729 20.09.1992
12 Gorba Matěj 1655 12.04.1995
13 Malenovský Martin 1609 00.00.1984 H
14 Navrátil Pavel 1515 00.00.1971
15 Svoboda Jaromír 1432 01.12.1950
16 Vysloužil Lukáš 1000 16.12.2002
17 Navrátil Martin 1220 29.02.2004
5. SK Prostějov B
1 Závůrka Roman 2150 31.05.1975 Z,V
2 Hradský Aleš 1842 01.03.1980 Z
3 Fiala Jiří 1928 26.06.1949 Z,V
4 Virgler karel 1809 27.01.1948 Z
5 Král Vojtěch 1763 07.06.1961 Z
6 Kocmel Rostislav 1729 02.08.1965 Z, H
7 Strejček Stanislav 1553 22.03.1940 Z
8 Kubina Felix 1654 28.12.1937 Z
9 Trimmel Bohuslav 1687 29.07.1939
10 Londin Milan 1688 07.01.1971
11 Bluma Jiří 1000 17.02.2003
12 Vystavěl Oto 1000 07.09.2005
13 Vystavělová Anna 1000 06.10.2003
14 Urban Jakub 1000 28.06.2005
6. T. J. Sokol Hranice
1 Novák Bořivoj 1785 27.08.1948 Z
2 Šeiner Jiří 1793 20.04.1957 Z
3 Zapletal Stanislav 1705 13.06.1965 Z
4 Doubravová Olga 1609 02.01.1969 Z
5 Vykopal Jan 1742 27.01.1962 Z
6 Novák Miroslav 1479 08.09.1947 Z,H
7 Jiříček Jaroslav 1652 28.02.1966 Z
8 Mikšík Vlastimil 1480 14.10.1967 Z
9 Královič Milan 1512 27.02.1976
10 Kozubík Antonín 1578 04.03.1960
11 Macháček Václav 1000 20.11.2000
12 Jiříček David 1643 06.06.1995
13 Mikušík Jaromír 1000 12.05.1995
14 Hons Bohuslav 1581 06.08.1922
7. SK Junior Prostějov
1 Zvoníček Václav 1902 00.00.1970 Z
2 Vejmola Adam 1837 00.00.1988 Z
3 Krejsa David 1604 00.00.1965 Z,H
4 Hanák František 1527 00.00.1976 Z,H
5 Skládal Leoš 1000 00.00.1962 Z
6 Kracík Zbyněk 1681 00.00.1959 Z
7 Grbin Daniel 1305 00.00.1974 Z
8 Londin Šimon 1535 00.00.2001 Z,H
9 Urbanová Daniela 1376 00.00.2002 H
10 Tesař Jan 1327 00.00.1973
11 Londin Milan 1246 00.00.2004 H
12 Tvrdík Michael 1000 00.00.1993
13 Dub Rudolf 1000 00.00.1961
8. ŠK Vinary
1 Přikryl Tomáš 1936 19.04.1972 Z
2 Lukša Zdeněk 1948 31.05.1975 Z
3 Přikrylová Iva 1770 08.08.1978 Z
4 Šlapák Vladislav 1649 18.01.1962 Z
5 Potrok Roman 1186 02.12.1973 Z
6 Mathon Dimitrij 1627 16.04.1927 Z,H
7 Lavrinčík Petr 1427 16.04.1964 Z,H
8 Ilko Ondřej 1000 21.01.1985 Z
9 Tobolík Kamil 1100 27.09.2003 H
10 Potrok Jakub 1092 02.04.2001
11 Slováček Matěj 1095 17.10.2000
12 Bělaška Tomáš 1093 17.01.2001
13 Přikrylová Eliška 1094 27.05.2002
14 Hrazdira Matěj 1000 16.12.2003
9. Spartak Přerov
1 Čechál Martin 2042 00.00.1971 Z
2 Jemelka Jan 1982 00.00.1974 Z
3 Petr Jiří 1974 00.00.1988 Z
4 Pospíšil Ignác 1968 00.00.1949 Z
5 Vlatten Andre 2052F 00.00.1969 Z,C
6 Štec František 1878 00.00.1938 Z
7 Filouš Jiří 1854 00.00.1941 Z
8 Vágner Marek 1736 00.00.1978 Z
9 Čechovský Hynek 1672 00.00.1970
10 Šneidr Michal 1650 00.00.1979
11 Geryk Michal 1641 00.00.1932
12 Čechovský Zdeněk 1634 00.00.1938
13 Kympergr Vojtěch 1572 00.00.1932
14 Dosoudil Pavel 1560 00.00.1940
15 Šťastný Petr 1479 00.00.1963
16 Poljak Marián 1404 00.00.1998
17 Hájek Miroslav 1120 00.00.1946
10. AŠK DA Olomouc B
1 Přenosil Jiří 2017 21.01.1976 Z,V
2 Houžva Viktor 1990 02.10.1965 Z
3 Peřina Michal 1955 13.03.1978 Z,V
4 Zdražil Jan 1887 07.10.1996 Z,V
5 Molnár Jiří 1939 19.12.1966 Z
6 Ochman Tomáš 1839 11.02.1973 Z
7 Kolmaš Oldřich 1850 06.06.1952 Z
8 Unzeitig Libor 1779 14.05.1984 Z
9 Konečný Martin 1999 11.03.1965
10 Kosík Roman 1810 16.02.1978
11 Svoboda Robert 1693 27.08.1972
12 Vitoslavský Jiří 1706 03.11.1971
13 Štěpán Petr 1725 13.11.1980
14 Slepička Ladislav 1680 16.01.1928
15 Kubisa Vladimír 1653 11.11.1956
16 Horváth Filip 1485 23.11.1978
17 Zaoral Aleš 1336 23.08.1973
18 Přidal Karel 1000 22.06.1984
19 Kuráň Martin 1000 24.08.2005
11. T. J. Sokol Konice
1 Hajnyš Antonín 1861 03.01.1953 Z
2 Kašparovský Petr 1853 13.10.1979 Z
3 Pinkava Jaroslav 1799 02.10.1957 Z
4 Kučera Bohuslav 1724 22.11.1951 Z
5 Fréhar Jan 1693 17.06.1966 Z
6 Zatloukal Miroslav 1680 17.02.1954 Z
7 Král Jan 1679 29.12.1957 Z
8 Nedomanský Leopold 1446 03.12.1939 Z
9 Koutný Josef 1378 17.08.1953
10 Eyer Jan 1000 13.04.1989
11 Říha Lukáš 1000 25.06.1987
12 Páleník Vojtěch 1000 20.09.2000
13 Goroš Vladimír 1703 31.05.1952 H
12. T. J. Sokol
Tovačov
1 Vláčil Vladimír 2046 20.08.1949 Z,H
2 Ďatel Oldřich 1745 16.10.1970 Z
3 Čala Jiří 1751 10.10.1957 Z
4 Drtil Lubomír 1690 19.05.1964 Z
5 Řihošek Vladimír 1667 23.08.1960 Z
6 Vaculík Cyril 1653 18.06.1947 Z
7 Najmon Miloš 1623 14.08.1965 Z
8 Zacpal Rostislav 1000 11.12.1970 Z
9 Havelka Antonín 1445 14.06.1940
10 Slavík Jan 1505 17.10.1996
11 Jirák Miroslav 1349 15.04.1970
12 Mojžíš Jaroslav 1275 15.10.1974
13 Nedoma Zdeněk 1000 29.04.1975
14 Šuga Petr 1000 11.01.1973
15 Olejníčková Johana 1000 06.03.1995
16 Blaťák Miloslav 1000 27.04.1969