Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

Závěrečné hodnocení 1. část

 

ŠACHOVÝ SVAZ OLOMOUCKÉHO KRAJE

Oblastní přebor Olomouckého kraje 2009/2010 – jih

 

 Závěrečná zpráva

 

 Závěrečná tabulka

 

Por. Tým                             1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MP3 Body

   1 A64 DDM Olomouc                 * 5˝ 4˝ 5˝ 6˝ 3˝ 5˝ 6 5˝ 6˝ 6 6 30   61 

   2 SK Přerov                       2˝ * 5 4˝ 5 6˝ 5 7 6 6˝ 6 6˝ 30 60˝ 

   3 TJ Sokol Přemyslovice B         3˝ 3 * 5 2˝ 5 4 4˝ 5 5˝ 4˝ 6 22 48˝ 

   4 SK Prostějov B                  2˝ 3˝ 3 * 5 4˝ 5 2˝ 5˝ 4˝ 3˝ 5 18 44˝ 

   5 Garde Calcio Olomouc B          1˝ 3 5˝ 3 * 3˝ 4 3˝ 5 4˝ 5˝ 4˝ 16 43˝ 

   6 SK ROŠÁDA Prostějov B           4˝ 1˝ 3 3˝ 4˝ * 4˝ 5˝ 3 3˝ 7˝ 3˝ 15 44˝ 

   7 TJ Sokol Skalička B             2˝ 3 4 3 4 3˝ * 4˝ 4˝ 5˝ 4˝ 4 15   43 

   8 AŠK Olomouc B                   2 1 3˝ 5˝ 4˝ 2˝ 3˝ * 5 3 5 6 15 41˝ 

   9 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 2˝ 2 3 2˝ 3 5 3˝ 3 * 5 4˝ 4˝ 12 38˝ 

 10 TJ Sokol Konice                 1˝ 1˝ 2˝ 3˝ 3˝ 4˝ 2˝ 5 3 * 5˝ 4 10   37 

 11 TJ Sokol Hranice                2 2 3˝ 4˝ 2˝ ˝ 3˝ 3 3˝ 2˝ * 5   6 32˝ 

 12 Spartak Přerov B                2 1˝ 2 3 3˝ 4˝ 4 2 3˝ 4 3 *   5   33  

 

Do Krajského přeboru postupuje A64 DDM Olomouc.

Do okresního přeboru sestupují TJ Sokol Hranice a Spartak Přerov B.

 

 

Zápočet na ELO

 Soutěž byla započítána na národní ELO.

 

 

Udělené pokuty

 Vzhledem k velmi dobré spolupráci kapitánů (až na řídké výjimky) pokuty neuděluji.

 

  

Richard Biolek

Vedoucí soutěže

 

 

  

 

 

Výsledky nejlepších hráčů

Výkon Rp počítán Swissmanagerem – nemusí být vždy správně.

 

Por. Jméno                Rtg Tým                              Rp Body Partie Bo.

   1 Šnevajs Heřman      1979 A64 DDM Olomouc                 2493 3     3     5 

   2 Kolašín Jan         1982 A64 DDM Olomouc                 2191 8     9     3 

   3 Vysloužil Lukáš     1870 A64 DDM Olomouc                 2151 6˝    7     5 

   4 Jemelka Jan         2006 SK Přerov                       2082 9     11    2 

     Zedník Josef       1706 A64 DDM Olomouc                1893   9    11    7

   5 Čechál Martin       2001 SK Přerov                       2072 7˝    11    1 

   6 Doubek Tomáš        1951 A64 DDM Olomouc                 2062 3     4     4 

   7 Štec František H    1929 SK Přerov                       2057 8     10    3 

   8 Hrabal Michal       1908 A64 DDM Olomouc                 2057 7     10    1 

   9 Dvořák Vladimír V   1996 SK ROŠÁDA Prostějov B           2055 4˝    7     1 

 10 Mikulík Josef       1932 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 2054 6˝    9     2 

 11 Trávníček Petr V    2098 Garde Calcio Olomouc B          2042 6     9     1 

 12 Přenosil Jiří V     2116 AŠK Olomouc B                   2032 6˝    10    1 

 13 Spurný Antonín      1956 TJ Sokol Přemyslovice B         2011 5˝    9     3 

 14 Tichý Miroslav V    1885 SK ROŠÁDA Prostějov B           1970 4     7     2 

 15 Fiala Jiří          1929 SK Prostějov B                  1955 5˝    10    1 

 16 Vičarová Veronika   1490 SK ROŠÁDA Prostějov B           1952 4˝    5     7 

 17 Mikulka Jan         1818 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1947 6˝    10    3 

 18 Bednář Martin       1763 TJ Sokol Skalička B             1943 4     8     1 

 19 Unzeitig Libor      1781 AŠK Olomouc B                   1929 6˝    9     4 

 20 Kašparovský Petr    1815 TJ Sokol Konice                 1927 1˝    3     1 

 21 Pospíšil Ignác      1960 SK Přerov                       1926 8˝    11    4 

 22 Lukša Zdeněk        1925 SK Přerov                       1926 5˝    7     5 

 23 Zedník Josef        1706 A64 DDM Olomouc                 1925 9     11    6 

 24 Nečesaný Zdeněk     1894 Spartak Přerov B                1923 5     11    1 

 25 Musil Vítězslav H   1968 A64 DDM Olomouc                 1914 5     8     2 

 26 Vinklárek Antonín   1650 TJ Sokol Skalička B             1913 6˝    9     4 

 27 Filouš Jiří         1717 Spartak Přerov B                1909 3     5     2 

 28 Král Vojtěch        1827 SK Prostějov B                  1907 5˝    11    3 

 29 Vágner Marek        1736 Spartak Přerov B                1904 3˝    5     7 

 30 Hejnar Petr         1854 Garde Calcio Olomouc B          1898 6˝    11    3 

 31 Štěpán Petr         1741 SK Přerov                       1891 7     9     6 

 32 Vozák Jaromír V     1912 TJ Sokol Skalička B            1884 3     6     2 

 33 Novák Bořivoj       1796 TJ Sokol Hranice                1883 4˝    11    1 

 34 Meissel Karel       1812 SK Prostějov B                  1868 8     10    7 

 35 Kolmaš Oldřich      1901 AŠK Olomouc B                   1867 6     10    3 

 36 Dočekal Aleš        1801 SK Prostějov B                  1866 5     9     4 

 37 Hradský Aleš        1765 SK Prostějov B                  1865 6˝    10    5 

 38 Zapletal Jiří       1769 TJ Sokol Přemyslovice B         1863 4     11    1 

 39 Štaffa Lubomír V    2015 TJ Sokol Přemyslovice B         1858 1˝    3     3 

 40 Ošťádal Josef       1855 TJ Sokol Přemyslovice B         1851 6     9     5 

 41 Pinkava Jaroslav    1792 TJ Sokol Konice                 1845 5˝    11    2 

 42 Sněhota Martin      1936 A64 DDM Olomouc                 1845 2     4     3 

 43 Hájek Zdeněk H      1625 TJ Sokol Konice                 1838 6˝    11    5 

 44 Prucek Ladislav V   1886 TJ Sokol Přemyslovice B         1836 3     6     2 

 45 Roháč Miloslav      1789 Garde Calcio Olomouc B          1832 5˝    10    4 

 46 Houžva Viktor V     2085 AŠK Olomouc B                   1828 4     9     2 

 47 Rickardt Roman V    1889 Garde Calcio Olomouc B          1825 4˝    11    2 

 48 Dosoudil Bedřich    1860 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1812 4˝    10    2 

 49 Vykopal Jan         1748 TJ Sokol Hranice                1805 3     8     2 

 50 Líbal Lubomír       1911 SK Přerov                       1799 3     5     5 

 51 Fréhar Jan          1539 TJ Sokol Konice                 1795 5˝    9     6 

 52 Šeiner Jiří         1731 TJ Sokol Hranice                1795 5     10    4 

 53 Kosík Roman         1828 AŠK Olomouc B                   1793 2˝    5     4 

 54 Škutová Hana        1753 TJ Sokol Skalička B             1790 2     3     6 

 55 Navrátil Josef      1836 TJ Sokol Přemyslovice B         1778 3˝    8     4 

 56 Šubert Josef        1776 TJ Sokol Přemyslovice B         1777 5˝    10    4 

 57 Kučera Bohuslav     1750 TJ Sokol Konice                 1766 4     9     3 

 58 Brablec Leoš        1755 TJ Sokol Přemyslovice B         1760 7˝    11    6 

 59 Čechovský Hynek     1685 Spartak Přerov B                1757 1˝    5     2 

 60 Alfimov Igor        1639 A64 DDM Olomouc                 1756 5     7     7 

 61 Vozák Luboš         1636 TJ Sokol Skalička B             1756 4˝    8     5 

 62 Navrátilová Alena H 1828 A64 DDM Olomouc                 1754 2˝    4     5 

 63 Gorba Tomáš         1702 SK ROŠÁDA Prostějov B           1750 3˝    8     4 

 64 Dragon Pavel        1641 TJ Sokol Skalička B             1743 3     7     4 

 65 Hajnyš Antonín      1870 TJ Sokol Konice                 1741 2     8     1 

 66 Anděl Miroslav H    1822 SK ROŠÁDA Prostějov B           1738 2˝    4     5 

 67 Botur Michal        2027 A64 DDM Olomouc                 1735 2     4     5 

 68 Vantuch Miroslav    1716 SK ROŠÁDA Prostějov B           1730 3˝    7     6 

 69 Zapletal Stanislav 1630 TJ Sokol Hranice                1730 2˝    6     4 

 70 Kincl Dobromir      1737 TJ Sokol Skalička B             1728 3     10    2 

 71 Bednář Václav V     1767 TJ Sokol Skalička B             1726 3     7     3 

 72 Jančík Rostislav    1863 SK Prostějov B                  1715 2     8     2 

 73 Pivoda František    1471 TJ Sokol Hranice                1713 3     6     7 

 74 Vozák Lukáš         1524 TJ Sokol Skalička B             1712 6˝    10    7 

 75 Goroš Jan           1833 Garde Calcio Olomouc B          1712 5˝    11    5 

 76 Svoboda Otakar      1724 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1711 4     10    4 

 77 Marek Milan         1781 Garde Calcio Olomouc B          1705 4˝    8     6 

 78 Andree Jiří         1731 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1703 3     4     8 

 79 Snášel Michal       1614 SK ROŠÁDA Prostějov B           1702 4˝    11    4 

 80 Bureš Michael       1462 SK ROŠÁDA Prostějov B           1701 4˝    6     8  

 81 Zatloukal Miroslav 1729 TJ Sokol Konice                 1701 4     11    4 

 82 Trimmel Bohuslav    1813 SK Prostějov B                  1698 4     9     4 

 83 Mikeš František H   1586 Spartak Přerov B                1686 3˝    8     5 

 84 Vozák Tomáš         1268 TJ Sokol Skalička B             1679 5     7     8 

 85 Holka Miroslav      1908 TJ Sokol Hranice                1678 2˝    10    3 

 86 Goroš Vladimír H    1693 Garde Calcio Olomouc B          1672 4     6     7 

 87 Svoboda Robert      1740 AŠK Olomouc B                   1672 4     10    6 

 88 Prokš Oldřich       1672 TJ Sokol Přemyslovice B         1669 6     9     8 

 89 Jodl Daniel         1677 SK ROŠÁDA Prostějov B           1659 1˝    4     3 

 90 Šindelář Pavel      1617 SK ROŠÁDA Prostějov B           1642 1˝    7     3 

 91 Blaha Jiří          1638 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1638 2˝    7     7 

 92 Kympergr Vojtěch    1639 Spartak Přerov B                1635 1˝    5     4 

 93 Beneš Bedřich       2000 SK Přerov                       1631 2˝    4     7 

 94 Poljak Marián       1313 Spartak Přerov B                1617 3˝    7     7 

 95 Gorba Matěj         1567 SK ROŠÁDA Prostějov B           1611 3˝    8     6 

 96 Čechovský Zdeněk    1655 Spartak Přerov B                1608 3     10    4 

 97 Král Jan            1701 TJ Sokol Konice                 1604 6     11    7 

 98 Šneidr Michal          0 Spartak Přerov B                1600 5     8     8 

 99 Jahn František      1735 Garde Calcio Olomouc B          1588 2     5     6 

 100 Hons Bohuslav       1580 TJ Sokol Hranice                1577 3     11    5 

 101 Doubravová Olga     1570 TJ Sokol Hranice                1575 3˝    11    6 

 102 Srkala Tomáš        1485 TJ Sokol Hranice                1573 1     3     7 

 103 Böhm Vilém          1821 TJ Sokol Přemyslovice B         1572 5     10    7 

 104 Malinovský Leo      1724 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1571 3     11    5 

 105 Kubina Felix        1645 SK Prostějov B                  1566 3˝    6     8 

 106 Horváth Filip       1466 AŠK Olomouc B                   1564 2˝    6     7 

 107 Slepička Ladislav   1744 AŠK Olomouc B                   1555 2˝    10    5 

 108 Vašek Rostislav     1712 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1550 3˝    11    6 

 109 Kočí Josef          1519 AŠK Olomouc B                   1550 3     8     7 

 110 Hrabal Jiří         1702 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1542 1˝    4     7 

 111 Koutný Josef        1395 TJ Sokol Konice                 1538 1     4     8 

 112 Sedlák Emil         1674 SK Přerov                       1536 2     5     7 

 113 Pinďura Vladimír    1474 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1534 3     5     7 

 114 Šlapák Vladislav    1580 SK Přerov                       1524 3˝    7     8 

 115 Geryk Milan         1670 Spartak Přerov B                1521 1˝    11    3 

 116 Nekovář Evžen V     1962 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1511 ˝     5     1 

 117 Sláma Karel         1641 SK Prostějov B                  1482 1     4     6 

 118 Mikšík Vlastimil       0 TJ Sokol Hranice                1463 3˝    7     8 

 119 Šimíček Jiljí       1500 TJ Sokol Skalička B             1461 1     5     6 

 120 Kamarád František   1511 A64 DDM Olomouc                 1456 3˝    7     8 

 121 Pavlík Viktor       1618 Garde Calcio Olomouc B          1454 1˝    6     7 

 122 Strejček Stanislav 1637 SK Prostějov B                  1446 2     8     7 

 123 Dosoudil Pavel      1689 SK Přerov                       1440 1˝    3     7 

 124 Šťastný Petr        1470 Spartak Přerov B                1431 2     11    6 

 125 Chrascina Jan          0 Garde Calcio Olomouc B          1428 3˝    10    8 

 126 Nedomanský Leopold 1508 TJ Sokol Konice                 1406 1     6     7 

 127 Mathon Dimitrij     1735 SK Přerov                       1405 ˝     3     6 

 128 Novák Jiří          1579 SK ROŠÁDA Prostějov B           1394 1     4     6 

 129 Zdražil Jan         1661 AŠK Olomouc B                   1334 2˝    8     8 

 130 Čadra Martin        1418 TJ Sokol Skalička B             790   0     4     7 

 131 Korčák Michal          0 TJ Sokol Konice                 778   0     4     8 

 132 Sochor Stanislav    2123 A64 DDM Olomouc                  0    2     2     1 

 133 Zajíček Tomáš       1414 SK ROŠÁDA Prostějov B            0    2     2     8 

 134 Dopita Bohumil      2028 A64 DDM Olomouc                  0    1˝    2     5 

 135 Blumenstein Rudolf 1683 SK Prostějov B                   0    1˝    2     8 

 136 Přikrylová Iva H    1754 SK Přerov                        0    1     1     6 

 137 Tomášek Ladislav    1615 AŠK Olomouc B                    0    1     1     6 

 138 Němec Inocenc       1598 SK Přerov                        0    1     1     7 

 139 Musil Jaroslav      1302 SK ROŠÁDA Prostějov B            0    1     1     8 

 140 Šmudla Jan V        1921 SK ROŠÁDA Prostějov B            0    1     2     3 

 141 Svoboda Jaroslav V 1714 TJ Sokol Skalička B              0    1     2     4 

 142 Charvot David          0 A64 DDM Olomouc                  0    1     2     8 

 143 Koutný Pavel           0 TJ Sokol Přemyslovice B          0    1     2     8 

 144 Kozubík Antonín     1599 TJ Sokol Hranice                 0    1     2     8 

 145 Krejsa David        1466 SK ROŠÁDA Prostějov B            0    1     2     8 

 146 Koudelka Ctirad     1790 SK ROŠÁDA Prostějov B            0    ˝     2     3 

 147 Peřina Miroslav     1710 AŠK Olomouc B                    0    ˝     2     6 

 148 Škuta Josef            0 TJ Sokol Skalička B              0    ˝     2     8 

 149 Fuksík Jaroslav     1712 A64 DDM Olomouc                  0    0     1     5 

 150 Hyrman Oldřich      1725 SK Prostějov B                   0    0     1     6 

 151 Jemelík Josef       1680 TJ Sokol Hranice                 0    0     1     6 

 152 Čubák Jindřich         0 Garde Calcio Olomouc B           0    0     1     7 

 153 Eyer Jan               0 TJ Sokol Konice                  0    0     1     7 

 154 Bareš Jáchym        1650 A64 DDM Olomouc                  0    0     1     8 

 155 Hradský Aleš        1317 SK ROŠÁDA Prostějov B            0    0     1     8 

 156 Rakovský Ota        1520 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 0    0     1     8 

 157 Sapík Miloslav      1764 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 0    0     1     8 

 158 Klimecký Tomáš      1418 Spartak Přerov B                 0    0     2     7 

 159 Durďák Tomáš           0 TJ Sokol Hranice                 0    0     2     8 

 160 Procházka David        0 A64 DDM Olomouc                  0    0     2     8

 

 

 

Šach. 1

 

Por. Jméno                Rtg Tým                             Body Partie Rp 

   1 Čechál Martin       2001 SK Přerov                        7˝    11   2072

   2 Hrabal Michal       1908 A64 DDM Olomouc                  7     10   2057

   3 Přenosil Jiří V     2116 AŠK Olomouc B                    6˝    10   2032

   4 Trávníček Petr V    2098 Garde Calcio Olomouc B           6     9    2042

   5 Fiala Jiří          1929 SK Prostějov B                   5˝    10   1955

   6 Nečesaný Zdeněk     1894 Spartak Přerov B                 5     11   1923

   7 Dvořák Vladimír V   1996 SK ROŠÁDA Prostějov B            4˝    7    2055

   8 Novák Bořivoj       1796 TJ Sokol Hranice                 4˝    11   1883

   9 Bednář Martin       1763 TJ Sokol Skalička B              4     8    1943

 10 Zapletal Jiří       1769 TJ Sokol Přemyslovice B          4     11   1863

  11 Sochor Stanislav    2123 A64 DDM Olomouc                  2     2     0  

 12 Hajnyš Antonín      1870 TJ Sokol Konice                  2     8    1741

 13 Kašparovský Petr    1815 TJ Sokol Konice                  1˝    3    1927

 14 Nekovář Evžen V     1962 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B ˝     5    1511

 

Šach. 2

 

Por. Jméno                Rtg Tým                             Body Partie Rp 

   1 Jemelka Jan         2006 SK Přerov                        9     11   2082

   2 Mikulík Josef       1932 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 6˝    9    2054

   3 Pinkava Jaroslav    1792 TJ Sokol Konice                  5˝    11   1845

   4 Musil Vítězslav H   1968 A64 DDM Olomouc                  5     8    1914

   5 Dosoudil Bedřich    1860 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 4˝    10   1812

   6 Rickardt Roman V    1889 Garde Calcio Olomouc B           4˝    11   1825

   7 Tichý Miroslav V    1885 SK ROŠÁDA Prostějov B            4     7    1970

   8 Houžva Viktor V     2085 AŠK Olomouc B                    4     9    1828

   9 Filouš Jiří         1717 Spartak Přerov B                 3     5    1909

 10 Vozák Jaromír V     1912 TJ Sokol Skalička B              3     6    1884

 11 Prucek Ladislav V   1886 TJ Sokol Přemyslovice B          3     6    1836

 12 Vykopal Jan         1748 TJ Sokol Hranice                 3     8    1805

 13 Kincl Dobromir      1737 TJ Sokol Skalička B              3     10   1728

 14 Jančík Rostislav    1863 SK Prostějov B                   2     8    1715

 15 Čechovský Hynek     1685 Spartak Přerov B                 1˝    5    1757

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.