Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

11.kolo

 

11. kolo 18.4.2010

 

11.1    TJ Sokol Přemyslovice B           4 - 4    TJ Sokol Skalička B             

   1    Zapletal Jiří               1769     0 : 1     Bednář Martin               1763

   2    Prucek Ladislav V      1886     1 : 0     Vozák Jaromír V             1912

   3    Navrátil Josef           1836      1 : 0     Kincl Dobromir              1737

   4    Šubert Josef            1776      ˝ : ˝     Dragon Pavel                1641

   5    Brablec Leoš            1755      ˝ : ˝     Vozák Luboš                 1636

   6    Böhm Vilém             1821      0 : 1     Šimíček Jiljí                   1500

   7    Prokš Oldřich           1672      ˝ : ˝     Vozák Lukáš                 1524

   8    Koutný Pavel               0       ˝ : ˝     Škuta Josef                    0

 

 

11.2    ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 4˝ - 3˝    TJ Sokol Hranice                

   1    Mikulík Josef               1932    1 : 0     Novák Bořivoj               1796

   2    Dosoudil Bedřich         1860     ˝ : ˝     Vykopal Jan                 1748

   3    Mikulka Jan                1818     ˝ : ˝     Holka Miroslav              1908

   4    Svoboda Otakar         1724     1 : 0     Šeiner Jiří                     1731

   5    Malinovský Leo           1724     ˝ : ˝     Zapletal Stanislav          1630

   6    Vašek Rostislav           1712     0 : 1     Hons Bohuslav              1580

   7    Blaha Jiří                   1638      0 : 1     Doubravová Olga          1570

   8    Hrabal Jiří                  1702      1 : 0     Pivoda František            1471

 

 

11.3    SK Prostějov B                   2˝ - 5˝    AŠK Olomouc B                   

   1    Fiala Jiří                       1929    ˝ : ˝     Přenosil Jiří V             2116

   2    Král Vojtěch                1827     0 : 1     Kolmaš Oldřich           1901

   3    Dočekal Aleš               1801     ˝ : ˝     Kosík Roman              1828

   4    Hradský Aleš               1765     ˝ : ˝     Unzeitig Libor             1781

   5    Meissel Karel               1812     0 : 1     Slepička Ladislav          1744

   6    Hyrman Oldřich           1725      0 : 1     Svoboda Robert         1740

   7    Blumenstein Rudolf     1683      1 : 0     Kočí Josef                  1519

   8    Kubina Felix               1645       0 : 1     Zdražil Jan                 1661

 

 

11.4    SK Přerov                        2˝ - 5˝    A64 DDM Olomouc                 

   1    Čechál Martin               2001     0 : 1     Hrabal Michal               1908

   2    Jemelka Jan                2006      0 : 1     Musil Vítězslav H          1968

   3    Štec František H          1929      ˝ : ˝     Kolašín Jan                 1982

   4    Pospíšil Ignác              1960      1 : 0     Sněhota Martin            1936

   5    Lukša Zdeněk             1925      0 : 1     Doubek Tomáš            1951

   6    Líbal Lubomír              1911      0 : 1     Vysloužil Lukáš             1870

   7    Štěpán Petr               1741      1 : 0     Botur Michal                2027

   8    Beneš Bedřich            2000      0 : 1     Zedník Josef                1706

 

 

11.5    TJ Sokol Konice                  4˝ - 3˝   SK ROŠÁDA Prostějov B           

   1    Hajnyš Antonín              1870     ˝ : ˝     Dvořák Vladimír V         1996

   2    Pinkava Jaroslav             1792     ˝ : ˝     Šindelář Pavel              1617

   3    Kučera Bohuslav            1750     ˝ : ˝     Gorba Tomáš               1702

   4    Zatloukal Miroslav          1729      0 : 1     Snášel Michal               1614

   5    Hájek Zdeněk H            1625     1 : 0     Gorba Matěj                 1567

   6    Fréhar Jan                    1539     1 : 0     Novák Jiří                    1579

   7    Nedomanský Leopold     1508     0 : 1     Zajíček Tomáš              1414

   8    Král Jan                        1701    1 : 0     Hradský Aleš                 1317

 

 

 

 

11.6    Spartak Přerov B                 3˝ - 4˝   Garde Calcio Olomouc B          

   1    Nečesaný Zdeněk             1894   ˝ : ˝    Trávníček Petr V           2098

   2    Geryk Milan                      1670   0 : 1    Rickardt Roman V          1889

   3    Čechovský Zdeněk           1655    0 : 1     Hejnar Petr                 1854

   4    Mikeš František H              1586   ˝ : ˝     Roháč Miloslav              1789

   5    Šťastný Petr                   1470    0 : 1     Goroš Jan                   1833

   6    Vágner Marek                  1736    1 : 0     Jahn František            1735

   7    Poljak Marián                    1313   ˝ : ˝    Goroš Vladimír H            1693

   8    Šneidr Michal                      0      1 : 0     Chrascina Jan                  0

 

Pořadí po 11. kole

 

Poř. Tým                                       Part. + =-    MP3 Body

   1 A64 DDM Olomouc                     11 10 0 1   30   61,0 

   2 SK Přerov                                 11 10 0 1   30   60,5 

   3 TJ Sokol Přemyslovice B              11 7 1 3     22   48,5 

   4 SK Prostějov B                           11 6 0 5    18   44,5 

   5 Garde Calcio Olomouc B               11 5 1 5    16   43,5 

   6 SK ROŠÁDA Prostějov B               11 5 0 6    15   44,5 

   7 TJ Sokol Skalička B                       11 4 3 4   15   43,0 

   8 AŠK Olomouc B                           11 5 0 6   15   41,5 

   9 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B    11 4 0 7   12   38,5 

 10 TJ Sokol Konice                           11 3 1 7   10   37,0 

 11 TJ Sokol Hranice                          11 2 0 9     6   32,5 

 12 Spartak Přerov B                          11 1 2 8     5   33,0

 

 

Děkuji všem kapitánům za výbornou spolupráci během celé soutěže.

Družstvu A64 DDM Olomouc blahopřeji k postupu do KP ŠSOK.

 

Richard Biolek

vedoucí soutěže

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.