Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

 

Šachový svaz olomouckého kraje

krajský přebor OLOMOUCKÉHO KRAJE – 2013/2014

                                     

 

Seznam družstev

 

Č.   Družstvo                         Rat-O

 1.   ŠK 1921 Zábřeh              2094

 2.   T.J. Sokol Šumperk         1896

 3.   ROŠÁDA Prostějov          1920

 4.   ŠK DUE POP Uničov        2049

 5.   Sigmia Olomouc             1981

 6.   Sokol Skalička                2010

 7.   Sokol Přemyslovice         1989

 8.   Spartak Přerov                1977

 9.   AŠK DA Olomouc            2060

10.  A64 PřF Olomouc            2085

11.  ŠK Šternberk                 1879

12. Sokol Velké Losiny B        2043

 

Rating-O jsou počítány z 8 ratingově nejsilnějších hráčů.

 

Adresář družstev

1. ŠK 1921 Zábřeh

K: Roman Vicenec, Nezvalova 35, 787 01 Šumperk; M: 737 283 993,  vicenec.r@seznam.cz

ZK: Karel Opravil, Skalička 35, 789 01 Zábřeh; 604 595 214, karel.opravil@centrum.cz

HM: Kulturní dům, ul. ČSA 1 (1. patro), Zábřeh na Moravě

 

2. T.J. Sokol Šumperk

K: Ing. Petr Čížek, K Lužím 301, 788 13 Vikýřovice; M: 736 637 787, czk.ptr@seznam.cz

ZK: MUDr. Pavel Reichmann, Fibichova 13, 787 01 Šumperk; 605 470 149, pavel.re@volny.cz

HM: klubovna ŠO, Temenická 5, Šumperk (středisko „Sever“ u prodejny Mountfield, 1. patro nad knihovnou)

 

3. SK ROŠÁDA Prostějov

K: Ing. Vladimír Dvořák, Dolní 26, 796 01 Prostějov; 721 299 064, dvorakvladimirek@seznam.cz

ZK: Miroslav Tichý, Tylova 36, 796 01 Prostějov; 724 811 664, mirim008@seznam.cz

HM: Hanušovická pivnice (naproti vjezdu na parkoviště hotelu Grand), Palackého 4, Prostějov

 

4. ŠK DUE POP Uničov

K: Jiří Švéda, Olomoucká 221, 783 91 Uničov; 736 222 614, jirisveda@seznam.cz

ZK: Oldřich Axman, Mohelnická 1126, 783 91 Uničov; 731 013 555, 736 440 709, axman.olda@gmail.com, jirci.navratil@seznam.cz

HM: Oblastní pečovatelská služba, Gymnazijní 237 (u polikliniky) Uničov

 

5. Sigmia Olomouc

K: Ing. Marek Růžička, Foerstrova 17, Olomouc; 732 174 118, marek.ruzicka@gmail.cz

ZK: RNDr. Zdeněk Smékal, Kmochova 10, Olomouc; 603 973 078, smekal.sdenek@seznam.cz

HM: Skautský dům, Holická 31/19, Olomouc

 

6. Sokol Skalička

K: Jaromír Vozák, Skalička 164, 753 52 Skalička; 608 367 823, vozak@viol.cz

ZK: Ing. Vítězslav Musil, Zahradní 1267, 751 31 Lipník nad Beč.; 775 771 206, vitezslav.musil@cuzk.cz

HM: Hospůdka U Bagarů, Skalička 27( jediná restaurace v obci)

 

7. Sokol Přemyslovice

K: Lubomír Štaffa, 798 51 Přemyslovice 462; 777 899 502, lubomír.staffa@seznam.cz

ZK: Josef Ošťádal, 798 51 Přemyslovice 380

HM: Sokolovna v Přemyslovicích

 

8. Spartak Přerov

K: Jiří Filouš, Lančíkových 32, 750 00 Přerov; zam. 581 233 172, M: 606 585 317, jiri.filous@seznam.cz

ZK: Jiří Petr, Vaňkova 6, 750 00 Přerov; 720 147 045, jiri88petr@gmail.com

HM: Loděnice Spartaku, Bezručova 4, Přerov (cca 5 minut od sokolovny proti proudu Bečvy)

 

9. AŠK DA Olomouc

K: Michal Peřina, Rooseveltova 249/21, 779 00 Olomouc; 734 726 276, michal.perina@seznam.cz

ZK: Oldřich Kolmaš, Dukelská 1033/15, 779 00 Olomouc; 605 879 693, kolmaso@seznam.cz

OP: Miroslav Peřina, Rooseveltova 249/21, 779 00 Olomouc; 723 402 235, miroslav.perina@seznam.cz

HM: Dům armády, 1. máje 821/3, Olomouc

 

10. A64 PřF Olomouc      

K: Tomáš Doubek, Werichova 17, Olomouc; 731 226 653, dubon@seznam.cz

ZK: Lukáš Vysloužil; Albrechtova 37, 783 35 Horka nad Moravou; 728 404 462, lukevyslouzil@seznam.cz

HM: PřF Olomouc, tř. 17. listopadu, Olomouc

 

11. ŠK Šternberk

K: Stanislav Procházka, Na Vyhlídce 26, Šternberk; 724 111 513, standa.prochazka@atlas.cz       

ZK: Miroslav Šuba, Mladějovice; 728 223 973, subici@tiscali.cz

HM: MKZ, Masarykova 20, Šternberk

 

12. Sokol Velké Losiny

K: Petr Viktorin, Rybářská 582, 788 13 Vikýřovice; 602 546 452, viktorin@ceramantec.cz

ZK: Ing. Roman Kopecký, Na výsluní 349, 788 14 Rapotín; 774 447 334, rokope@seznam.cz

OP: Vladimír Bureš, Dukelská 437, 788 15 Velké Losiny; 737 831 480, bures@dvprojekt.cz

HM: Stadion Velké Losiny (klubovna)

 

 

 

 

Rozlosování – začátky utkání v 9.00 (pokud není uvedeno jinak)

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 1, 20.10.2013

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

Čas

1

ŠK 1921 Zábřeh

-

Sokol Velké Losiny B

 

2

T.J. Sokol Šumperk

-

ŠK Šternberk

 

3

ROŠÁDA Prostějov

-

A64 PřF Olomouc

10:00

4

ŠK DUE POP Uničov

-

AŠK DA Olomouc

 

5

Sigmia Olomouc

-

Spartak Přerov

 

6

Sokol Skalička

-

Sokol Přemyslovice

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 2, 10.11.2013

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

 

1

Sokol Velké Losiny B

-

Sokol Přemyslovice

 

2

Spartak Přerov

-

Sokol Skalička

 

3

AŠK DA Olomouc

-

Sigmia Olomouc

 

4

A64 PřF Olomouc

-

ŠK DUE POP Uničov

10:00

5

ŠK Šternberk

-

ROŠÁDA Prostějov

 

6

ŠK 1921 Zábřeh

-

T.J. Sokol Šumperk

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 3, 24.11.2013

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

 

1

T.J. Sokol Šumperk

-

Sokol Velké Losiny B

 

2

ROŠÁDA Prostějov

-

ŠK 1921 Zábřeh

 

3

ŠK DUE POP Uničov

-

ŠK Šternberk

 

4

Sigmia Olomouc

-

A64 PřF Olomouc

10:00

5

Sokol Skalička

-

AŠK DA Olomouc

 

6

Sokol Přemyslovice

-

Spartak Přerov

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 4, 08.12.2013

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

 

1

Sokol Velké Losiny B

-

Spartak Přerov

 

2

AŠK DA Olomouc

-

Sokol Přemyslovice

 

3

A64 PřF Olomouc

-

Sokol Skalička

10:00

4

ŠK Šternberk

-

Sigmia Olomouc

 

5

ŠK 1921 Zábřeh

-

ŠK DUE POP Uničov

 

6

T.J. Sokol Šumperk

-

ROŠÁDA Prostějov

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 5, 12.01.2014

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

 

1

ROŠÁDA Prostějov

-

Sokol Velké Losiny B

 

2

ŠK DUE POP Uničov

-

T.J. Sokol Šumperk

 

3

Sigmia Olomouc

-

ŠK 1921 Zábřeh

 

4

Sokol Skalička

-

ŠK Šternberk

 

5

Sokol Přemyslovice

-

A64 PřF Olomouc

10:00

6

Spartak Přerov

-

AŠK DA Olomouc

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 6, 26.01.2014

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

 

1

Sokol Velké Losiny B

-

AŠK DA Olomouc

 

2

A64 PřF Olomouc

-

Spartak Přerov

10:00

3

ŠK Šternberk

-

Sokol Přemyslovice

 

4

ŠK 1921 Zábřeh

-

Sokol Skalička

 

5

T.J. Sokol Šumperk

-

Sigmia Olomouc

 

6

ROŠÁDA Prostějov

-

ŠK DUE POP Uničov

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 7, 09.02.2014

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

 

1

ŠK DUE POP Uničov

-

Sokol Velké Losiny B

 

2

Sigmia Olomouc

-

ROŠÁDA Prostějov

 

3

Sokol Skalička

-

T.J. Sokol Šumperk

 

4

Sokol Přemyslovice

-

ŠK 1921 Zábřeh

 

5

Spartak Přerov

-

ŠK Šternberk

 

6

AŠK DA Olomouc

-

A64 PřF Olomouc

10:00

 

 

 

 

 

 

Kolo 8, 23.02.2014

 

 

 

Č.

Družstvo

Výs.

Družstvo

 

1

Sokol Velké Losiny B

-

A64 PřF Olomouc

10:00

2

ŠK Šternberk

-

AŠK DA Olomouc

 

3

ŠK 1921 Zábřeh

-

Spartak Přerov

 

4

T.J. Sokol Šumperk

-

Sokol Přemyslovice

 

5

ROŠÁDA Prostějov

-

Sokol Skalička

 

6

ŠK DUE POP Uničov

-

Sigmia Olomouc

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 9, 16.03.2014

 

 

 

1

Sigmia Olomouc

-

Sokol Velké Losiny B

 

2

Sokol Skalička

-

ŠK DUE POP Uničov

 

3

Sokol Přemyslovice

-

ROŠÁDA Prostějov

 

4

Spartak Přerov

-

T.J. Sokol Šumperk

 

5

AŠK DA Olomouc

-

ŠK 1921 Zábřeh

 

6

A64 PřF Olomouc

-

ŠK Šternberk

10:00

 

 

 

 

 

 

Kolo 10, 30.03.2014

 

 

 

1

Sokol Velké Losiny B

-

ŠK Šternberk

 

2

ŠK 1921 Zábřeh

-

A64 PřF Olomouc

10:00

3

T.J. Sokol Šumperk

-

AŠK DA Olomouc

 

4

ROŠÁDA Prostějov

-

Spartak Přerov

 

5

ŠK DUE POP Uničov

-

Sokol Přemyslovice

 

6

Sigmia Olomouc

-

Sokol Skalička

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 11, 13.04.2014

 

 

 

1

Sokol Skalička

-

Sokol Velké Losiny B

 

2

Sokol Přemyslovice

-

Sigmia Olomouc

 

3

Spartak Přerov

-

ŠK DUE POP Uničov

 

4

AŠK DA Olomouc

-

ROŠÁDA Prostějov

 

5

A64 PřF Olomouc

-

T.J. Sokol Šumperk

 

6

ŠK Šternberk

-

ŠK 1921 Zábřeh

 

 

 

Sestava družstev

 

1 ŠK 1921 Zábřeh Rtg-O:2094

                                               NRtg       IRtg                       

1   FM Valenta Vít                   2131        2156        H,Z

2   Sohr Vladimír                     2085        2070        Z

3   Opravil Karel                      2055        2058        Z

4   Zapletal Jiří                        2133        2142        Z

5   Urbášek Oleg                     1991        2051        H,Z

6   Stratil Petr                          2087        2097        Z

7   Krmela Aleš                        2052        2057        H,Z

8   Růžička Milan                     2044        2042        Z

9   CM Strašil Pavel                  2120        2121        H

10 Vicenec Roman                   1988        2017       

11 Krahula Pavel                     1856        1821       

12 Reichl Roman                     1798        1820       

13 Novák Petr                         1760        0             

14 Kropáč Zdeněk                   1718        0             

15 Milfort Václav                     1603        1616       

16 Matějček Jiří                       1731        1772       

 

 

2 T.J. Sokol Šumperk Rtg-O:1896

 

1   Čížek Petr                          1924        1950        Z

2   Doležel Jaromír                  2008        2019        Z

3   Kočí Slavomír                    1941        1867        Z

4   Bém Josef                         1909        1905        Z

5   Pavlů Jiří                           1853        1868        Z

6   Klimeš Jiří                          1911        1920        Z

7   Reichmann Pavel                1777        1820        Z

8   Slavík Miroslav                   1770        0              Z

9   Matys Michal                     1711        1736        H

10 Švécar František                1815        0             

11 Kubelka Pavel                    1662        0             

12 Macek Oldřich                    1670        1656       

13 Voráč Jiří                           1714        1699                      

14 Novák František                                1250        0             

 

 

3 ROŠÁDA Prostějov Rtg-O:1920

             

1   Závůrka Roman                2165        2169        H,Z

2   Dvořák Vladimír                 2047        2046        Z

3   Zajíček Tomáš                  1859        1804        Z

4   Tichý Miroslav                   1937        1942        Z

5   Vaculka Pavel                   1914        1827        Z

6   Pavel Richard                    1912        1851        Z

7   Stančík Jaroslav                               1000        0              Z

8   Kubíček Miroslav               1916        0              Z

9   Kyselý Pavel                      1756        0             

10 Buriánek Michal                 1738        1754       

11 Gorba Tomáš                     1803        1770       

12 Snášel Michal                    1714        0             

13 Bureš Michael                    1580        1752       

14 Anděl Miroslav                   1803        0             

15 Zatloukal Lukáš                 1625        0             

16 Gorba Matěj                       1635        0             

17 Kocmel Rostislav                1728        1738       

18 Kment Michal                     1622        1597       

19 Vychodil Oldřich                 1555        0             

20 Krejsa David                      1628        1768       

 

4 ŠK DUE POP Uničov Rtg-O:2049

              

1   IM Žůrek Milan                  2339        2359        Z

2   Navrátil Jiří ml.                   2068        2049        Z

3   Švancara Petr                    2092        2094        H,Z

4   Navrátil Jiří st.                    2074        2071        Z

5   Švéda Jiří                          1973        1925        Z

6   Kočí Ladislav                     1898        1935        Z

7   Filipík Jaroslav                   1896        2015        Z

8   Axman Oldřich                   1922        1941        Z

9   Pop Ladislav                      1759        1754       

10 Navrátilová Alena                1716        1671       

11 Preiser Henrik Albert           1775        1815       

12 Filipík Jan                          1744        0             

13 Urbášek Josef                    1646        0             

14 Brauner František              1000        0             

15 Richter Nikola                    1000        0             

 

 

5 Sigmia Olomouc Rtg-O:1981

                               .

1   Fiala Vlastimil                     2058        2066        H,Z

2   Fiala Jiří                             1967        2012        H,Z

3   Maláč Pavel                       1999        1972        Z

4   Kučera Jiří                         2015        2009        Z

5   Kotík Věroslav                    2023        0              Z            

6   Růžička Marek                    1900        1876        Z

7   Ondruch Jiří                       1877        0              Z

8   Kopčil Ondřej                     1681        1763        Z

9   Lenobel René                     1924        0             

10  Ševčík Miroslav                  1774        0             

11  Smékal Zdeněk                  1893        1930       

12  Oral Josef                          1847        1911       

13  Kodym Pavel                      1711        0             

14  Vašek Rostislav                  1687        1679       

15  Malinovský Leo                  1677        1750       

16  Stýblo Pavel                      1643        1637       

17  Pinďura Vladimír                1613        1648       

18  Novák Miroslav                  1502        1523       

19  Vysoudil Pavel                   1000        0             

 

 

6 Sokol Skalička Rtg-O:2010

                .

1   Kozák Petr                         2149        2145        H,Z

2   Sýkora Jan                        2063        2132        H,Z

3   Štverák Milan                    2069        2062        Z

4   Musil Vítězslav                   1989        1987        H,Z

5   Tsiligkaridis Kyriakos          2078        2103        Z

6   Orava Milan                       1841        0             Z

7   Pospíšil Ludvík                   1927        1920        Z

8   Vaculík Petr                       1885        1885        Z

9   Vozák Lukáš                      1776        1817       

10 Vozák Jaromír                    1879        1845       

11 Bednář Martin                    1728        1742       

12  Dragón Pavel                    1752        0             

13  Vinklárek Antonín              1689        0             

14  Svoboda Jaroslav              1710        0             

15  Kincl Dobromir                  1720        1720       

16  Jiříček Jakub                    1740        1633       

 

7 Sokol Přemyslovice Rtg-O:1989

                .

1   Matoušek Petr                   2091        2107        Z

2   Švéda Lubomír                  1882        1783        H,Z

3   Zapletal Jiří                        2003        1987        Z

4   Popelka Josef                     2034        2024        Z

5   Hájek Zdeněk                     1914        1945        Z

6   Dočekal Aleš                      1865        1820        H,Z

7   Trávníček Vladimír              2024        2024        Z

8   Štaffa Lubomír                   2100        1976        Z

9   Prucek Ladislav                  1856        1896       

10  Ošťádal Josef                    1861        1789       

11  Šubert Josef                      1787        0             

12  Navrátil Josef                    1808        1952       

13  Hauser Jan                       1850        0                            

14  Brablec Leoš                     1701        0             

15  Böhm Vilém                       1723        1770       

16  Prokš Oldřich                     1631        0             

17  Bröckner Boris                   1639        0             

18  Koutný Pavel                     1499        0             

 

 

8 Spartak Přerov Rtg-O:1977

.

1   Jemelka Jan                      1991        2005        H,Z

2   Přikryl Tomáš                     1991        1996        H,Z

3   Petr Jiří                             1956        1913        Z

4   Lukša Zdeněk                    1963        1965        H,Z

5   Čechál Martin                    2028        1958        H

6   Štec František                    1923        1967        Z

7   Pospíšil Ignác                     1938        1897        H

8   Vlatten Andre                     0              2052        C

9   Nečesaný Zdeněk               1962         1962        Z

10  Čala Jiří                            1793        0              H

11  Filouš Jiří                          1875        1875        Z

12  Vágner Marek                   1750        0              Z

13  Ďatel Oldřich                    1740        0              H

14  Čechovský Hynek              1643        0             

15  Šneidr Michal                    1632        0             

16  Čechovský Zdeněk             1649        0             

17  Geryk Milan                      1639        0             

18  Kympergr Vojtěch             1584        1582       

19  Šťastný Petr                      1475        0             

20  Poljak Marian                    1428        0             

 

 

9 AŠK DA Olomouc Rtg-O:2060

 

1   Neoral Antonín                  2146        2148        H,Z

2   Zbořil Tomáš                     2110        2116        H,Z

3   Zdražil Tomáš                    2095        2073        Z

4   Přenosil Jiří                        2009        2116        Z

5   Houžva Viktor                    2019        2022        Z

6   Gerych Jan                        1975        2019        H,Z

7   Peřina Michal                     1995        1990        Z

8   Zdražil Jan                        1787        1709        Z

9   Molnár Jiří                         1886        1871       

10  Ochman Tomáš                 1839        1871       

11  Konečný Martin                  2007        1963       

12  Kosík Roman                     1815        0             

13  Unzeitig Libor                    1775        0             

14  Kolmaš Oldřich                  1848        1997       

15  Svoboda Robert                 1710        1802       

16  Vitoslavský Jiří                   1638        1655       

17  Slepička Ladislav                1681        1703       

18  Peřina Miroslav                  1672        0             

19  Kubisa Vladimír                 1653        0             

20 Horváth Filip                      1470        0             

 

 

10 A64 PřF Olomouc Rtg-O:2085

 

1   Sochor Stanislav               2116        2107        Z

2   Zedník Josef                     2094        2081        V,Z

3   Šobáň Jaroslav                  2157        2146        H,Z

4   Kolašín Jan                       2003        1988        Z

5   Zatloukal Petr                    2100        2114        Z

6   Alfimov Igor                      2021        2008        H,Z

7   Sněhota Martin                  1971        1925        Z

8   Doubek Tomáš                  1963        1932        Z

9   Vysloužil Lukáš                  1935        1896       

10  FM Zvolánek Libor             2181        2232       

11  Bareš Jáchym                   1817        1743       

12  Kamarád František            1899        1713       

13  Botur Michal                     1974        2005       

14  Kotrys Tomáš                    1681        1697       

15  Charvot David                   1399        0             

16  Jelínek Jindřich                 1644        1645       

17  Skula Milan                       1572        0             

18  Bareš Jiří                          1000        0             

19  Biolková Jana                   1340        0             

20  Rábek Tomáš                   1100        0             

 

 

11 ŠK Šternberk Rtg-O:1879

 

1   Mohapl Petr                       2131        2096        H,Z

2   Pavlík Petr                         1970        1954        H,Z

3   Zapletal Milan                    1888        1846        Z

4   Telařík Radek                    1880        0              H,Z

5   Hejnar Petr                       1844        0              H

6   Skácel Ondřej                    1798        1796        Z

7   Šuba Miroslav                    1792        0              Z

8   Maďar Vladimír                  1718        1754        Z

9   Šindler Jan                         1582        0            Z

10  Procházka Stanislav            1827        0             

11  Fišer Miloš                         1769        1753       

12  Opletal Josef                     1716        0             

13  Spurný Ladislav                  1658        1675       

14  Brückner Michal                  1681        0             

15  Kryst Konrád                      1625        1642       

16  Slezák Jan                         1508        0             

17  Khun Radoslav                   1474        0             

 

 

12 Sokol Velké Losiny B Rtg-O:2043

 

1   Malý Marek                        2221        2183        V,Z

2   Stárek Stanislav                 2188        2135        V,Z

3   Gnida Patrik                       2099        1996        Z

4   Vaculík Jakub                     2014        2026        Z

5   Hastík Svatopluk                 2041        2037        Z

6   Kopecký Ro                        1936        1941        Z

7   Lejsal Slavomír                   1896        0              Z

8   Chytil Petr                          1739        1719        H,Z

9   Bureš Vladimír                    1989        2079       

10  Lužíková Nicola                  1711        1718       

11  Doležel Jiří                        1945        0             

12  Viktorin Petr                      1860        1860       

13  Klaban Roman                   1705        0             

14  Marek Petr                        1680        0             

15  Klézl František                   1659        0             

16  Dobeš Jaroslav                  1713        0             

17  Lužík Libor                        1571        1679       

18  Brtníček Miroslav               1677        0             

19  Žídek Vojtěch                    1547        0             

 

Rating-O jsou počítány z 8 ratingově nejsilnějších hráčů.

 

        

 

 

 

 

Úvodní zpráva

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.