Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

 

2. kolo 10.11.2013

 

2.1       Sokol Velké Losiny B             3 – 5         Sokol Přemyslovice

1           Malý Marek                2183           0:1              Matoušek Petr              2107

2           Gnida Patrik               1996           1/2             Zapletal Jiří                   1987

3           Vaculík Jakub             2026           1/2             Popelka Josef                2024

4           Kopecký Roman         1941           1:0              Hájek Zdeněk               1945

5           Bureš Vladimír           2079           1/2             Trávníček Vladimír          2024

6           Lužíková Nicola          1718           0:1              Štaffa Lubomír               1976

7           Viktorin Petr              1860           0:1              Prucek Ladislav              1896

8           Klaban Roman           1705           1/2              Ošťádal Josef                1789

 

2.2       Spartak Přerov                     2,5 – 5,5 Sokol Skalička         

1           Přikryl Tomáš             1996           1/2             Sýkora Jan                    2132

2           Petr Jiří                      1913           1/2             Musil Vítězslav               1987

3           Štec František            1967           0 : 1            Pospíšil Ludvík              1920

4           Pospíšil Ignác             1897           1 : 0            Vaculík Petr                   1885

5           Nečesaný Zdeněk       1962           0 : 1            Vozák Lukáš                 1817

6           Čala Jiří                     1793           0 : 1            Vozák Jaromír                1845

7           Filouš Jiří                    1875           1/2             Bednář Martin                1742

8           Vágner Marek             1750           0 : 1            Dragón Pavel                1752

 

2.3       AŠK DA Olomouc                  5,5 – 2,5                                     Sigmia Olomouc   

1           Zbořil Tomáš              2116           1 : 0           Fiala Vlastimil                2066

2           Přenosil Jiří                2116           1/2             Fiala Jiří                         2012

3           Gerych Jan                 2019           1/2             Maláč Pavel                   1972

4           Peřina Michal             1990           1 : 0            Kučera Jiří                     2009

5           Zdražil Jan                  1709           1 : 0            Kotík Věroslav               2023

6           Molnár Jiří                  1871           1/2             Růžička Marek                1876

7           Unzeitig Libor             1775           1 : 0            Oral Josef                      1911

8           Kolmaš Oldřich            1997           0 : 1            Vašek Rostislav             1679

 

2.4       A64 PřF Olomouc                   4,5 – 3,5                                    ŠK DUE POP Uničov         

1           Sochor Stanislav        2107           1 : 0            Švancara Petr               2094

2           Zedník Josef              2081           0 : 1            Navrátil Jiří                    2071

3           Kolašín Jan                1988           0 : 1            Švéda Jiří                      1925

4           Alfimov Igor                2008           1/2             Kočí Ladislav                 1935

5           Sněhota Martin           1925           1 : 0            Filipík Jaroslav               2015

6           Doubek Tomáš          1932           1 : 0            Axman Oldřich               1941

7           Bareš Jáchym             1743           0 : 1            Pop Ladislav                  1754

8           Kamarád František     1713           1 : 0            Filipík Jan                      1744

 

2.5       ŠK Šternberk                           3,5 – 4,5                                    ROŠÁDA Prostějov            

1           Pavlík Petr                 1954           1/2             Závůrka Roman            2169

2           Zapletal Milan             1846           1/2             Dvořák Vladimír            2046

3           Telařík Radek            1880            1/2             Zajíček Tomáš              1804

4           Hejnar Petr                1844           0 : 1            Tichý Miroslav               1942

5           Skácel Ondřej             1796           1/2             Vaculka Pavel               1827

6           Šuba Miroslav            1792           0 : 1            Pavel Richard                1851

7           Maďar Vladimír           1754           1/2             Kubíček Miroslav            1916

8           Procházka Stanislav     1827          1 : 0            Buriánek Michal             1754

 

2.6       ŠK 1921 Zábřeh                      5 - 3          T.J. Sokol Šumperk

1    FM  Valenta Vít                   2156           1/2             Čížek Petr                      1950

2           Sohr Vladimír              2070           1/2             Doležel Jaromír              2019

3           Opravil Karel               2058           0 : 1            Kočí Slavomír                1867

4           Zapletal Jiří                2142           1 : 0            Bém Josef                      1905

5           Stratil Petr                  2097           1 : 0            Pavlů Jiří                       1868

6           Krmela Aleš                2057           1/2             Klimeš Jiří                      1920

7           Vicenec Roman           2017           1 : 0            Reichmann Pavel           1820

8           Krahula Pavel              1821           1/2             Matys Michal                 1736

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí po 2. kole

 

Poř.        Družstvo                                              Part.       +             =             -              MP3       Body

1.             AŠK DA Olomouc                   2              2              0              0              6              11,5

2.             ŠK 1921 Zábřeh                     2              2              0              0              6              11

3.             Sokol Přemy                          2              2              0              0              6              10

                A64 PřF Olomouc                   2              2              0              0              6              10

5.             Sokol Skalička                       2              1              0              1              3              8,5

6.             ROŠÁDA Prostějov                 2              1              0              1              3              7

7.             ŠK Šternberk                          2              0              1              1              1              7,5

8.             T.J. Sokol Šum                       2              0              1              1              1              7

9.             Sigmia Olomouc                      2              0              1              1              1              6,5

                Spartak Přerov                       2              0              1              1              1              6,5

11.           ŠK DUE POP Uničov                2              0              0              2              0              5,5

12.           Sokol Velké Losiny B              2              0              0              2              0              5

 

 

 

                                                                                                                                             Richard Biolek

                                                               2. kolo

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.