Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

 

6. kolo 26.1.2014

 

6.1       Sokol Velké Losiny B                  3,5 – 4,5           AŠK DA Olomouc

1           Gnida Patrik                  1996           1/2         Zbořil Tomáš                 2116

2           Vaculík Jakub               2026           1 : 0         Zdražil Tomáš                2073

3           Hastík Svatopluk          2037           1 : 0         Přenosil Jiří                    2116

4           Chytil Petr                      1719           0 : 1         Houžva Viktor                2022

5           Lužíková Nicola            1718           0 : 1         Gerych Jan                    2019

6           Doležel Jiří                    1945           1/2         Peřina Michal                1990

7           Klaban Roman              1705           0 : 1         Zdražil Jan                     1709

8           Klézl František               1659           1/2         Ochman Tomáš             1871

 

6.2       A64 PřF Olomouc                           4 – 4         Spartak Přerov        

1           Zedník Josef                 2081           0 : 1         Jemelka Jan                  2005

2           Šobáň Jaroslav             2146           0 : 1         Petr Jiří                          1913

3           Kolašín Jan                   1988           1 : 0         Štec František               1967

4           Zatloukal Petr                2114           0 : 1         Pospíšil Ignác                1897

5           Bareš Jáchym                1743           1 : 0         Filouš Jiří                       1875

6           Kamarád František        1713           1/2         Vágner Marek                1750

7           Kotrys Tomáš                1697           1 : 0         Ďatel Oldřich                 1740

8           Jelínek Jindřich             1645           1/2         Šneidr Michal                 1632

 

6.3       ŠK Šternberk                             4,5 – 3,5         Sokol Přemyslovice           

1           Mohapl Petr                   2096           1/2         Matoušek Petr                2107

2           Pavlík Petr                    1954           1 : 0         Švéda Lubomír              1783

3           Zapletal Milan                1846           0 : 1         Zapletal Jiří                   1987

4           Skácel Ondřej               1796           1 : 0         Hájek Zdeněk                1945

5           Šuba Miroslav               1792           1 : 0         Trávníček Vladimír        2024

6           Maďar Vladimír              1754           0 : 1         Štaffa Lubomír               1976

7           Fišer Miloš                     1753           1 : 0         Prucek Ladislav             1896

8           Opletal Josef                 1716           0 : 1         Ošťádal Josef                1789

 

6.4       ŠK 1921 Zábřeh                               6 – 2      Sokol Skalička         

1    FM  Valenta Vít                    2156           0 : 1         Sýkora Jan                    2132

2           Sohr Vladimír                 2070           1/2         Štverák Milan                 2062

3           Opravil Karel                  2058           1 : 0        Musil Vítězslav               1987

4           Zapletal Jiří                   2142           1/2          Orava Milan                    1841

5           Urbášek Oleg                2051           1 : 0         Vaculík Petr                   1885

6           Stratil Petr                      2097           1 : 0         Vozák Lukáš                 1817

7           Krmela Aleš                   2057           1 : 0         Vozák Jaromír               1845

8           Vicenec Roman            2017           1 : 0         Dragón Pavel                 1752

 

6.5       T.J. Sokol Šumperk                     5,5 – 2,5            Sigmia Olomouc   

1           Čížek Petr                     1950             1/2          Fiala Jiří                         2012

2           Doležel Jaromír              2019           1 : 0         Maláč Pavel                  1972

3           Kočí Slavomír                1867           0 : 1         Růžička Marek              1876

4           Bém Josef                     1905           1 : 0         Kopčil Ondřej                 1763

5           Pavlů Jiří                       1868           0 : 1         Oral Josef                      1911

6           Klimeš Jiří                      1920           1 : 0         Vašek Rostislav             1679

7           Reichmann Pavel          1820           1 : 0         Malinovský Leo             1750

8           Matys Michal                 1736           1 : 0         Pinďura Vladimír            1648

 

6.6       ROŠÁDA Prostějov                     1,5 – 6,5           ŠK DUE POP Uničov         

1           Závůrka Roman            2169           0 : 1         Navrátil Jiří                    2049

2           Dvořák Vladimír            2046           0 : 1         Švancara Petr               2094

3           Zajíček Tomáš              1804           1/2           Navrátil Jiří                    2071

4           Tichý Miroslav               1942           0 : 1         Švéda Jiří                      1925

5           Vaculka Pavel               1827           0 : 1         Kočí Ladislav                 1935

6           Pavel Richard               1851           0 : 1         Filipík Jaroslav               2015

7           Kubíček Miroslav          1916           1/2           Axman Oldřich               1941

8           Kyselý Pavel                  1756           1/2          Pop Ladislav                  1754

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí po 6. kole

 

Poř. Družstvo                        Part.   +             =             -              MP3       Body

1.      AŠK DA Olomouc             6          5              1              0              16            30,5

2.      ŠK 1921 Zábřeh               6          5              0              1              15            33

3.      A64 PřF Olomouc             6          4              2              0              14            30,5

4.      Sokol Přemyslovice          6          3              2              1              11            26,5

5.      ROŠÁDA Prostějov          6          3              1              2              10            22,5

6.      T.J. Sokol Šumperk          6          2              2              2              8              24,5

7.      ŠK DUE POP Uničov       6          2              1              3              7              24,5

8.      Sokol Skalička                  6          2              0              4              6              21

9.      Sokol Velké Losiny B        6          1              1              4              4              20

10.    ŠK Šternberk                    6          1              1              4              4              18,5

11.    Sigmia Olomouc               6          1              1              4              4              17

12.    Spartak Přerov                 6          0              2              4              2              19,5

 

 

V uplynulém týdnu nás opustili pan Miroslav Slavík ze Šumperka a pan Zdeněk Nečesaný z Přerova. Čest jejich památce!

 

 

                                                                                                                                             Richard Biolek

                                                                                              6. kolo

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.