Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

10.
kolo 30.3.2014

 

 10.1    SokolVelké Losiny B                                4 - 4                SK Šternberk     

1           Gnida Patrik                  1996           1/2          Mohapl Petr                     2096

2           Vaculík Jakub               2026           1/2          Pavlík Petr                       1954

3           Lužíková Nicola            1718           1/2          Zapletal Milan                  1846

4           Viktorin Petr                   1860           1/2          Skácel Ondřej                  1796

5           Klaban Roman              1705            1/2           Šuba Miroslav                  1792

6           Marek Petr                    1680           1/2           Maďar Vladimír                1754

7           Klézl František               1659           1/2          Procházka Stanislav        1827

8           Žídek Vojtěch               1547           1/2            Opletal Josef                    1716

¨


10.2    ŠK 1921 Zábřeh                      6,5 - 1,5       A64 PřF Olomouc             

1           Sohr Vladimír                 2070           1 : 0         Zedník Josef                    2081

2           Opravil Karel                  2058           1 : 0         Kolašín Jan                      1988

3           Zapletal Jiří                   2142             1/2         Alfimov Igor                      2008

4           Urbášek Oleg                2051             1/2         Vysloužil Lukáš                1896

5           Stratil Petr                      2097            1/2         Bareš Jáchym                  1743

6           Krmela Aleš                   2057             1: 0         Jelínek Jind                      1645

7           Růžička Milan                 2042           1 : 0         Bareš Jiří                         1000

8           Vicenec Roman              2017           + : -                   -              



10.3    T.J. Sokol Šumperk                 2,5 - 5,5     AŠK DA Olomouc             

1           Čížek Petr                       1950           1/2         Přenosil Jiří                      2116

2           Doležel Jaromír              2019          1 : 0         Houžva Viktor                  2022

3           Kočí Slavomír                1867             1/2         Peřina Michal                   1990

4           Bém Josef                      1905            0 : 1         Zdražil Jan                        1709

5           Pavlů Jiří                       1868             0 : 1         Molnár Jiří                        1871

6           Klimeš Jiří                      1920             1/2         Ochman Tomáš               1871

7           Reichmann Pavel          1820            0 : 1         Kolmaš Oldřich                 1997

8           Matys Michal                 1736            0 : 1         Vitoslavský Jiří                 1655



10.4    ROŠÁDAProstějov                     5 - 3       Spartak Přerov           

1           Závůrka Roman            2169           1 : 0         Petr Jiří                             1913

2           Dvořák Vladimír            2046            1/2         Štec František                  1967

3           Zajíček Tomáš              1804            1 : 0         Pospíšil Ignác                   1897

4           Tichý Miroslav               1942            0 : 1         Čala Jiří                            1793

5           Vaculka Pavel               1827             0 : 1         Filouš Jiří                          1875

6           Pavel Richard                1851            1 : 0         Vágner Marek                  1750

7           Stančík Jaroslav           1000              1/2         Ďatel Oldřich                    1740

8           Kyselý Pavel                  1756             1 : 0         Šneidr Michal                   1632



10.5    ŠK DUE POP Uničov                                 5 - 3                Sokol Přemyslovice         

1           Navrátil Jiří                    2049           1 : 0         Matoušek Petr                  2107

2           Švancara Petr                2094           1 : 0         Zapletal Jiří                      1987

3           Navrátil Jiří                    2071            1/2         Hájek Zdeněk                   1945

4           Kočí Ladislav                 1935            1 : 0         Dočekal Aleš                    1820

5           Filipík Jaroslav               2015           1 : 0         ŠtaffaLubomír                  1976

6           Axman Oldřich               1941            0 : 1         Šubert Josef                     1787

7           Pop Ladislav                 1754              1/2          Hauser Jan                       1850

8           Navrátilová Alena          1671            0 : 1         Brablec Leoš                    1701



10.6    Sigmia Olomouc                        4,5 - 3,5     Sokol Skalička  

1           Fiala Jiří                         2012           1/2         Sýkora Jan                       2132

2           Maláč Pavel                  1972            1/2         MusilVítězslav                 1987

3           Kučera Jiří                     2009           1: 0         Orava Milan                     1841

4           Kotík Věroslav               2023          1 : 0         Vaculík Petr                    1885

5           Ondruch Jiří                  1877            1/2         Vozák Lukáš                    1817

6           Kopčil Ondřej                1763            1 : 0        Vozák Jaromír                 1845

7           Oral Josef                      1911            0 : 1         Dragón Pavel                  1752

8           Vašek Rostislav            1679            0 : 1         Jiříček Jakub                   1633

 

 

 

 

 

 

Pořadí po 10. kole

Poř. Družstvo                             Part.   +             =             -              MP3       Body

1.      ŠK 1921 Zábřeh               10        8              1              1              25            55

2.      AŠK DA Olomouc             10        7              3              0              24            50

3.      ROŠÁDA Prostějov          10        7              1              2              22            43

4.      A64 PřF Olomouc             10        5              3              2              18            44

5.      ŠK DUE POP Uničov         10        5              1              4              16            43,5

6.      Sokol Přemyslovice          10        4              2              4              14           41,5

7.      Sokol Velké Losiny B        10        4              2              4              14            39,5

8.      T.J. Sokol Šumperk          10        3              2              5              11            36,5

9.      Sokol Skalička                  10        3              0              7              9              35

10.    ŠK Šternberk                    10        2              2              6              8              32

11.    Sigmia Olomouc               10        2              1              7              7              29,5

12.    Spartak Přerov                 10        0              2              8              2              30,5

                                                                                                                           

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.