Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

 

3. kolo 24.11.2013

 

3.1       T.J. Sokol Šumperk                                5,5 – 2,5                   Sokol Velké Losiny B        

1           Čížek Petr                  1950           1/2             Gnida Patrik                   1996

2           Doležel Jaromír           2019           1 : 0            Vaculík Jakub               2026

3           Kočí Slavomír             1867           1/2               Hastík Svatopluk           2037

4           Bém Josef                  1905           1 : 0            Lejsal Slavomír              1896

5           Pavlů Jiří                    1868           1/2             Chytil Petr                      1719

6           Klimeš Jiří                   1920           1/2             Doležel Jiří                     1945

7           Reichmann Pavel         1820           1 : 0            Klézl František               1659

8           Matys Michal               1736           1/2             Dobeš Jaroslav              1713

 

3.2       ROŠÁDA Prostějov                                  4,5 – 3,5                 ŠK 1921 Zábřeh  

1           Závůrka Roman         2169           1/2             Sohr Vladimír                 2070

2           Dvořák Vladimír         2046           0 : 1            Opravil Karel                 2058

3           Zajíček Tomáš           1804           0 : 1            Zapletal Jiří                   2142

4           Tichý Miroslav            1942           1/2             Urbášek Oleg                2051

5           Vaculka Pavel            1827           1 : 0            Růžička Milan                2042

6           Pavel Richard            1851           1 : 0            Vicenec Roman             2017

7           Kubíček Miroslav         1916           1/2             Krahula Pavel                1821

8           Gorba Tomáš             1770           1 : 0            Reichl Roman                1820

 

3.3       ŠK DUE POP Uničov              6 – 2         ŠK Šternberk            

1   IM    Žůrek Milan                2359           1 : 0            Pavlík Petr                    1954

2           Švancara Petr            2094            1/2             Zapletal Milan                1846

3           Navrátil Jiří                2071           1 : 0            Hejnar Petr                    1844

4           Švéda Jiří                   1925           1/2             Skácel Ondřej                1796

5           Kočí Ladislav              1935           1 : 0            Šuba Miroslav                1792

6           Filipík Jaroslav            2015           1 : 0            Maďar Vladimír              1754

7           Axman Oldřich            1941           0 : 1            Procházka Stanislav       1827

8           Pop Ladislav               1754           1 : 0            Opletal Josef                 1716

 

3.4       Sigmia Olomouc                      1,5 – 6,5                                    A64 PřF Olomouc

1           Fiala Jiří                     2012          1/2             Zatloukal Petr                2114

2           Maláč Pavel               1972           1/2             Alfimov Igor                    2008

3           Kučera Jiří                  2009           1/2             Sněhota Martin              1925

4           Ondruch Jiří               1877          0 : 1K          Doubek Tomáš              1932

5           Vašek Rostislav          1679           0 : 1            Vysloužil Lukáš              1896

6           Malinovský Leo          1750           0 : 1            Kamarád František         1713

7           -                                                0 : 1K          Botur Michal                  2005

8           -                                                0 : 1K          Kotrys Tomáš                 1697

 

3.5       Sokol Skalička                        2,5 – 5,5                                   AŠK DA Olomouc

1           Musil Vítězslav           1987           1 : 0            Zbořil Tomáš                 2116

2           Pospíšil Ludvík           1920           0 : 1            Přenosil Jiří                    2116

3           Vaculík Petr               1885           0 : 1            Peřina Michal                1990

4           Vozák Lukáš              1817           0 : 1            Zdražil Jan                     1709

5           Vozák Jaromír            1845           0 : 1            Molnár Jiří                     1871

6           Bednář Martin            1742           1/2             Ochman Tomáš              1871

7           Dragón Pavel             1752           1/2             Unzeitig Libor                 1775

8           Jiříček Jakub              1633           1/2             Kolmaš Oldřich              1997

 

3.6       Sokol Přemyslovice                                   5 – 3                            Spartak Přerov    

1           Matoušek Petr            2107           1 : 0            Jemelka Jan                  2005

2           Zapletal Jiří                1987           1 : 0            Přikryl Tomáš                 1996

3           Hájek Zdeněk            1945           1 : 0            Petr Jiří                          1913

4           Štaffa Lubomír            1976           1 : 0            Lukša Zdeněk               1965

5           Ošťádal Josef             1789           1/2             Štec František                1967

6           Šubert Josef               1787           0 : 1            Filouš Jiří                      1875

7           Navrátil Josef             1952            1/2             Šneidr Michal                 1632

8           Hauser Jan                1850           0 : 1            Čechovský Zdeněk          1649

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí po 3. kole

 

Poř.        Družstvo                                              Part.       +             =             -              MP3       Body

1.             AŠK DA Olomouc                   3              3              0              0              9              17

2.             A64 PřF Olomouc                   3              3              0              0              9              16,5

3.             Sokol Přemyslovice                 3              3              0              0              9              15

4.             ŠK 1921 Zábřeh                     3              2              0              1              6              14,5

5.             ROŠÁDA Prostějov                 3              2              0              1              6              11,5

6.             T.J. Sokol Šumperk                3              1              1              1              4              12,5

7.             ŠK DUE POP Uničov               3              1              0              2              3              11,5

8.             Sokol Skalička                       3              1              0              2              3              11

9.             Spartak Přerov                      3              0              1              2              1              9,5

                ŠK Šternberk                        3              0              1              2              1              9,5

11.           Sigmia Olomouc                    3              0              1              2              1              8

12.           Sokol Velké Losiny B              3              0              0              3              0              7,5

 

 

Uděluji pokutu družstvu Sigmie Olomouc

400 Kč - neobsazení 4. šachovnice (manipulace se sestavou)

300 Kč – nezajištění rozhodčího

100 Kč – nenahlášení výsledku

Celkem 800 Kč.  

 

Pan Ondruch je potrestán zastavením výkonu funkce rozhodčího v KP ŠSOK do konce letošního ročníku.

 

Prosím vedoucí všech družstev, aby nepodceňovali organizační a rozhodcovské zajištění zápasů.

 

 

                                                                                                                                             Richard Biolek

                                                                              3. kolo

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.