Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

4. kolo 8.12.2013

4.1 Sokol Velké Losiny B 5 - 3 Spartak Přerov
1 Stárek Stanislav 2135  1/2 Petr Jiří 1913
2 Vaculík Jakub 2026  1/2 Lukša Zdeněk 1965
3 Hastík Svatopluk 2037 1 : 0 Štec František 1967
4 Kopecký Roman 1941  1/2 Pospíšil Ignác 1897
5 Bureš Vladimír 2079  1/2 Čala Jiří 1793
6 Lužíková Nicola 1718  1/2 Filouš Jiří 1875
7 Doležel Jiří 1945  1/2 Čechovský Hynek 1643
8 Klézl František 1659 1 : 0 Šneidr Michal 1632

4.2 AŠK DA Olomouc  4 - 4 Sokol Přemyslovice
1 Zdražil Tomáš 2073 1 : 0 Matoušek Petr 2107
2 Přenosil Jiří 2116  1/2 Zapletal Jiří 1987
3 Houžva Viktor 2022 0 : 1 Popelka Josef 2024
4 Gerych Jan 2019  1/2 Hájek Zdeněk 1945
5 Peřina Michal 1990  1/2 Dočekal Aleš 1820
6 Zdražil Jan 1709 0 : 1 Trávníček Vladimír 2024
7 Molnár Jiří 1871 1 : 0 Štaffa Lubomír 1976
8 Unzeitig Libor 1775  1/2 Prucek Ladislav 1896

4.3 A64 PřF Olomouc  6 - 2 Sokol Skalička
1 Zedník Josef 2081  1/2 Musil Vítězslav 1987
2 Kolašín Jan 1988 1 : 0 Pospíšil Ludvík 1920
3 Alfimov Igor 2008 1 : 0 Vaculík Petr 1885
4 Sněhota Martin 1925 1 : 0 Vozák Lukáš 1817
5 Bareš Jáchym 1743 1 : 0 Vozák Jaromír 1845
6 Kamarád František 1713  1/2 Bednář Martin 1742
7 Botur Michal 2005  1/2 Dragón Pavel 1752
8 Kotrys Tomáš 1697  1/2 Kincl Dobromir 1720

4.4 ŠK Šternberk  2,5 - 5,5  Sigmia Olomouc
1 Pavlík Petr 1954 0 : 1 Fiala Vlastimil 2066
2 Zapletal Milan 1846  1/2 Fiala Jiří 2012
3 Telařík Radek 1880  1/2 Maláč Pavel 1972
4 Šuba Miroslav 1792 0 : 1 Kučera Jiří 2009
5 Maďar Vladimír 1754 0 : 1 Růžička Marek 1876
6 Procházka Stanislav 1827 0 : 1 Ondruch Jiří 1877
7 Fišer Miloš 1753  1/2 Kopčil Ondřej 1763
8 Opletal Josef 1716 1 : 0 Oral Josef 1911

4.5 ŠK 1921 Zábřeh     5,5 - 2,5   ŠK DUE POP Uničov
1  FM Valenta Vít 2156 1 : 0 Navrátil Jiří 2049
2 Sohr Vladimír 2070 0 : 1 Švancara Petr 2094
3 Opravil Karel 2058  1/2 Navrátil Jiří 2071
4 Zapletal Jiří 2142 1 : 0 Kočí Ladislav 1935
5 Stratil Petr 2097  1/2 Filipík Jaroslav 2015
6 Krmela Aleš 2057 1 : 0 Axman Oldřich 1941
7  CM Strašil Pavel 2121 1 : 0 Pop Ladislav 1754
8 Vicenec Roman 2017  1/2 Urbášek Josef 1646

4.6 T.J. Sokol Šumperk   2,5 - 5,5    ROŠÁDA Prostějov
1 Čížek Petr 1950 0 : 1 Závůrka Roman 2169
2 Doležel Jaromír 2019 0 : 1 Dvořák Vladimír 2046
3 Kočí Slavomír 1867  1/2 Zajíček Tomáš 1804
4 Bém Josef 1905 0 : 1 Tichý Miroslav 1942
5 Pavlů Jiří 1868 1 : 0 Vaculka Pavel 1827
6 Klimeš Jiří 1920 0 : 1 Pavel Richard 1851
7 Reichmann Pavel 1820 0 : 1 Kubíček Miroslav 1916
8 Matys Michal 1736 1 : 0 Gorba Tomáš 1770

 

 

Pořadí po 4. kole

Poř. Družstvo  Part.           + = - MP3 Body
1. A64 PřF Olomouc          4 4 0 0 12 22,5
2. AŠK DA Olomouc           4 3 1 0 10 21
3. Sokol Přemyslovice        4 3 1 0 10 19
4. ŠK 1921 Zábřeh            4 3 0 1 9 20
5. ROŠÁDA Prostějov         4 3 0 1 9 17
6. T.J. Sokol Šumperk        4 1 1 2 4 15
7. Sigmia Olomouc            4 1 1 2 4 13,5
8. ŠK DUE POP Uničov       4 1 0 3 3 14
9. Sokol Skalička               4 1 0 3 3 13
10. Sokol Velké Losiny B    4 1 0 3 3 12,5
11. Spartak Přerov            4 0 1 3 1 12,5
12. ŠK Šternberk               4 0 1 3 1 12


Přeji všem příjemné prožití svátků vánočních a v roce 2014 hodně štěstí, zdraví a samé dobré tahy!

        Richard Biolek
     

4. kolo

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.