Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

11. kolo 13.4.2014


 11.1    Sokol Skalička                            4 - 4          Sokol Velké Losiny B            

1           Kozák Petr                    2145           1/2            Gnida Patrik                  1996

2           Musil Vítězslav              1987           1/2            Vaculík Jakub               2026

3           Pospíšil Ludvík              1920           1/2            Hastík Svatopluk          2037

4           Vaculík Petr                  1885            1/2            Chytil Petr                      1719

5           Vozák Lukáš                 1817             1/2            Lužíková Nicola            1718

6           Vozák Jaromír               1845             1/2            Klaban Roman              1705

7           Dragón Pavel                1752             0 : 1            Klézl František               1659

8           Vinklárek Antonín          1689           1 : 0            Lužík Libor                    1679

11.2    Sokol
Přemyslovice                    6 - 2          Sigmia Olomouc       

1           Matoušek Petr               2107           1
: 0            Fiala Jiří                         2012

2           Zapletal Jiří                   1987           0
: 1            Maláč Pavel                  1972

3           Hájek Zdeněk               1945          
1/2            Kučera Jiří                     2009

4           Trávníček Vladimír        2024           1
: 0            Kotík Věroslav               2023

5           Štaffa Lubomír               1976           1
: 0            Růžička Marek              1876

6           Šubert Josef                  1787           1
: 0            Kodym Pavel                 1711

7           Hauser Jan                    1850           1
: 0            Malinovský Leo             1750

8           Brablec Leoš                 1701          
1/2            Pinďura Vladimír            1648

11.3    Spartak
Přerov                         3,5 - 4,5                                     ŠK DUE POP
Uničov      

1           Petr Jiří                          1913          
1/2            Navrátil Jiří                    2049

2           Štec František               1967           0
: 1            Švancara Petr               2094

3           Pospíšil Ignác                1897           1
: 0            Kočí Ladislav                1935

4           Čala Jiří                         1793           0
: 1            Filipík Jaroslav               2015

5           Vágner Marek               1750          
1/2            Axman Oldřich               1941

6           Ďatel Oldřich                 1740          
1/2            Pop Ladislav                 1754

7           Šneidr Michal                1632          
1/2            Navrátilová Alena          1671

8           Geryk Milan                   1639          
1/2            Urbášek Josef               1646

11.4    AŠK DA
Olomouc                        5 - 3          ROŠÁDA Prostějov 

1           Neoral Antonín              2148           1 :
0            Závůrka Roman            2169

2           Zbořil Tomáš                 2116          
1/2            Dvořák Vladimír            2046

3           Přenosil Jiří                   2116          
1/2            Zajíček Tomáš              1804

4           Peřina Michal                1990          
1/2            Tichý Miroslav               1942

5           Zdražil Jan                     1709          
1/2            Vaculka Pavel               1827

6           Molnár Jiří                     1871           1
: 0            Pavel Richard               1851

7           Unzeitig Libor                1775          
1/2            Kubíček Miroslav          1916

8           Vitoslavský Jiří              1655           1/2            Gorba
Tomáš                1770       

11.5    A64 PřF
Olomouc                        4 - 4          T.J. Sokol Šumperk

1           Sochor Stanislav           2107           1
: 0            Čížek Petr                     1950

2           Šobáň Jaroslav             2146           1/2            Doležel Jaromír              2019

3           Kolašín Jan                   1988           0
: 1            Kočí Slavomír                1867

4           Zatloukal Petr                2114           1
: 0            Bém Josef                     1905

5           Alfimov Igor                   2008          
1/2            Pavlů Jiří                       1868

6           Vysloužil Lukáš              1896           1 : 0            Klimeš
Jiří                      1920

7           Kamarád František        1713           0
: 1            Reichmann Pavel          1820

8           Kotrys Tomáš                1697           0
: 1            Matys Michal                 1736

11.6    ŠK
Šternberk                             1,5 - 6,5                                     ŠK 1921
Zábřeh              

1           Pavlík Petr                    1954           0
: 1     FM Valenta Vít                    2156

2           Zapletal Milan                1846           0
: 1            Sohr Vladimír                 2070

3           Skácel Ondřej               1796           0
: 1            Opravil Karel                  2058

4           Šuba Miroslav               1792           0
: 1            Zapletal Jiří                   2142

5           Maďar Vladimír              1754           0 :
1            Stratil Petr                      2097

6           Procházka Stanislav     1827          
1/2            Krmela Aleš                   2057

7           Fišer Miloš                     1753          
1/2            Růžička Milan               2042

8           Opletal Josef                 1716          
1/2            Vicenec Roman            2017

 

 

 

 

Pořadí po 11. kole

Poř. Družstvo                        Part.   +             =             -              MP3       Body

1.      ŠK 1921
Zábřeh               11        9              1              1              28            61,5

2.      AŠK DA
Olomouc             11        8              3              0              27            55

3.      ROŠÁDA
Prostějov          11        7              1              3              22            46

4.      ŠK DUE
POP Uničov       11        6              1              4              19            48

         A64 PřF
Olomouc             11        5              4              2              19            48

6.      Sokol
Přemyslovice          11        5              2              4              17            47,5

7.      Sokol
Velké Losiny B        11        4              3              4              15            43,5

8.      T.J.
Sokol Šumperk          11        3              3              5              12            40,5

9.      Sokol
Skalička                 11        3              1              7              10            39

10.    ŠK
Šternberk                    11        2              2              7              8              33,5

11.    Sigmia
Olomouc                11        2              1              8              7              31,5

12.    Spartak
Přerov                 11        0              2              9              2              34

Blahopřeji družstvu Zábřeha k postupu do 2.ligy.

Poslední dvě družstva sestupují.

                                                                                                                           Richard
Biolek


                                                                                                                             11. kolo

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.