Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

4. kolo


ŠACHOVÝ SVAZ
OLOMOUCKÉHO KRAJE


Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2014/2015 - Jih


 

Zpráva z kola č. 4 ze dne 14. 12. 2014




 

4.1


 

 

12


 

 

T. J. Sokol Tovačov  Čala
  Jiří


 

 

2,5 - 5,5


 

 

8


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

 


 

 

Vláčil Vladimír


 

 

2046


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Přikryl Tomáš


 

 

1936


 

 

2


 

 

 


 

 

Ďatel Oldřich


 

 

1745


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Lukša Zdeněk


 

 

1948


 

 

3


 

 

 


 

 

Čala Jiří


 

 

1751


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Přikrylová Iva


 

 

1770


 

 

4


 

 

 


 

 

Drtil Lubomír


 

 

1690


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Šlapák Vladislav


 

 

1649


 

 

5


 

 

 


 

 

Jirák Miroslav


 

 

1349


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Potrok Roman


 

 

1186


 

 

6


 

 

 


 

 

Mojžíš Jaroslav


 

 

1275


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Mathon Dimitrij


 

 

1627


 

 

7


 

 

 


 

 

Nedoma Zdeněk


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Lavrinčík Petr


 

 

1427


 

 

8


 

 

 


 

 

Šuga Petr


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Potrok Jakub


 

 

1092


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

4.2


 

 

9


 

 

Spartak Přerov  Filouš
  Jiří


 

 

6,0 - 2,0


 

 

7


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

1


 

 

 


 

 

Pospíšil Ignác


 

 

1968


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Zvoníček Václav


 

 

1902


 

 

2


 

 

 


 

 

Vlatten Andre


 

 

2052


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Hanák František


 

 

1527


 

 

3


 

 

 


 

 

Štec František


 

 

1878


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Skládal Leoš


 

 

1000


 

 

4


 

 

 


 

 

Filouš Jiří


 

 

1854


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Grbin Daniel


 

 

1305


 

 

5


 

 

 


 

 

Vágner Marek


 

 

1736


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Londin Šimon


 

 

1535


 

 

6


 

 

 


 

 

Šneidr Michal


 

 

1650


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Tesař Jan


 

 

1327


 

 

7


 

 

 


 

 

Geryk Milan


 

 

1641


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Londin Martin


 

 

1246


 

 

8


 

 

 


 

 

Čechovský Zdeněk


 

 

1634


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Dub Rudolf


 

 

1000


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

4.3


 

 

10


 

 

AŠK DA Olomouc B  Peřina Michal


 

 

8,0 - 0,0


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

1


 

 

 


 

 

Přenosil Jiří


 

 

2017


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Novák Bořivoj


 

 

1785


 

 

2


 

 

 


 

 

Houžva Viktor


 

 

1990


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Šeiner Jiří


 

 

1793


 

 

3


 

 

 


 

 

Peřina Michal


 

 

1955


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Doubravová Olga


 

 

1609


 

 

4


 

 

 


 

 

Ochman Tomáš


 

 

1839


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Novák Miroslav


 

 

1479


 

 

5


 

 

 


 

 

Kolmaš Oldřich


 

 

1850


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Královič Milan


 

 

1512


 

 

6


 

 

 


 

 

Unzeitig Libor


 

 

1779


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Kozubík Antonín


 

 

1578


 

 

7


 

 

 


 

 

Konečný Martin


 

 

1999


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Macháček Václav


 

 

1000


 

 

8


 

 

 


 

 

Slepička Ladislav


 

 

1680


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Hons Bohuslav


 

 

1581


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

4.4


 

 

11


 

 

T. J. Sokol Konice  Virgler Karel


 

 

1,5 - 6,5


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

1


 

 

 


 

 

Hajnyš Antonín


 

 

1861


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Závůrka Roman


 

 

2150


 

 

2


 

 

 


 

 

Pinkava Jaroslav


 

 

1799


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Hradský Aleš


 

 

1842


 

 

3


 

 

 


 

 

Kučera Bohuslav


 

 

1724


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Fiala Jiří


 

 

1928


 

 

4


 

 

 


 

 

Fréhar Jan


 

 

1693


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Virgler Karel


 

 

1809


 

 

5


 

 

 


 

 

Zatloukal Miroslav


 

 

1680


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Král Vojtěch


 

 

1763


 

 

6


 

 

 


 

 

Král Jan


 

 

1679


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Kocmel Rostislav


 

 

1729


 

 

7


 

 

 


 

 

Nedomanský Leopold


 

 

1446


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Kubina Felix


 

 

1654


 

 

8


 

 

 


 

 

Páleník Vojtěch


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Trimmel Bohuslav


 

 

1687


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 


 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

4.5


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B  Vozák
  Jaromír


 

 

4,5 - 3,5


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

1


 

 

 


 

 

Sýkora Jan


 

 

2067


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Dvořák Vladimír


 

 

2048


 

 

2


 

 

 


 

 

Jiříček Jakub


 

 

1712


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Zajíček Tomáš


 

 

1951


 

 

3


 

 

 


 

 

Jiříček Vojtěch


 

 

1605


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Gorba Tomáš


 

 

1858


 

 

4


 

 

 


 

 

Vaculík Petr


 

 

1839


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Vysloužil Tomáš


 

 

1385


 

 

5


 

 

 


 

 

Dragón Pavel


 

 

1774


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Snášel Michal


 

 

1729


 

 

6


 

 

 


 

 

Bednář Václav


 

 

1774


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Gorba Matěj


 

 

1655


 

 

7


 

 

 


 

 

Svoboda Jaroslav


 

 

1705


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Navrátil Pavel


 

 

1515


 

 

8


 

 

 


 

 

Paroulek Pavel


 

 

1565


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Vysloužil Lukáš


 

 

1000


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

4.6


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B Ošťádal J. st.


 

 

4,5 - 3,5


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

1


 

 

 


 

 

Zapletal Jiří


 

 

2066


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Maláč Pavel


 

 

1958


 

 

2


 

 

 


 

 

Prucek Ladislav


 

 

1832


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Mikulka Jan


 

 

1885


 

 

3


 

 

 


 

 

Hauser Jan


 

 

1842


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Oral Josef


 

 

1779


 

 

4


 

 

 


 

 

Šubert Josef


 

 

1774


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Sapík Miloslav


 

 

1776


 

 

5


 

 

 


 

 

Ošťádal Josef


 

 

1882


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Kodym Pavel


 

 

1695


 

 

6


 

 

 


 

 

Brablec Leoš


 

 

1709


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Malinovský Leo


 

 

1666


 

 

7


 

 

 


 

 

Böhm Vilém


 

 

1723


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Vašek Rostislav


 

 

1624


 

 

8




 


 

 


 

 

Kyselák Pavel


 

 

1895


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Pinďura Vladimír


 

 

1586


 

Pořadí po 4. kole

  
  

 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

Part.


 

 

+


 

 

=


 

 

-


 

 

MP3


 

 

Body


 

 

1


 

 

AŠK DA
  Olomouc B


 

 

4


 

 

4


 

 

0


 

 

0


 

 

12


 

 

24,0


 

 

2


 

 

Spartak
  Přerov


 

 

4


 

 

4


 

 

0


 

 

0


 

 

12


 

 

21,5


 

 

3


 

 

T. J.
  Sokol Skalička B


 

 

4


 

 

3


 

 

1


 

 

0


 

 

10


 

 

21,5


 

 

4


 

 

T. J.
  Sokol Přemyslovice B


 

 

4


 

 

3


 

 

1


 

 

0


 

 

10


 

 

19,0


 

 

5


 

 

ŠK
  Vinary


 

 

4


 

 

3


 

 

0


 

 

1


 

 

9


 

 

16,0


 

 

6


 

 

SK
  Prostějov B


 

 

4


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

19,5


 

 

7


 

 

SK
  Junior Prostějov


 

 

4


 

 

1


 

 

1


 

 

2


 

 

4


 

 

14,0


 

 

8


 

 

SK
  ROŠÁDA Prostějov B


 

 

4


 

 

1


 

 

0


 

 

3


 

 

3


 

 

14,5


 

 

9


 

 

ŠK
  SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

4


 

 

1


 

 

0


 

 

3


 

 

3


 

 

11,5


 

 

10


 

 

T. J.
  Sokol Tovačov


 

 

4


 

 

0


 

 

1


 

 

3


 

 

1


 

 

9,5


 

 

11


 

 

T. J.
  Sokol Konice


 

 

4


 

 

0


 

 

0


 

 

4


 

 

0


 

 

11,0


 

 

12


 

 

T. J.
  Sokol Hranice


 

 

4


 

 

0


 

 

0


 

 

4


 

 

0


 

 

10,0


 

V souladu s článkem 3.
12. Soutěžního řádu družstev Olomouckého kraje, doplňuje se soupiska družstva AŠK
DA Olomouc "B" na 11. místo soupisky o hráče: Miloslav Roháč,  nar. 1. 2. 1957,
č. LOK 3535, ELO 1774

Uvedený hráč je člen klubu Agentura
Garde Calcio Olomouc a za družstvo AŠK DA Olomouc "B" bude hostovat.

Změněná soupiska je platná od 1. 1. 2015.

Příjemně prožité Vánoce a
úspěšný rok 2015 v životě i na šachovnici přeje

Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.