Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

11. kolo


ŠACHOVÝ SVAZ
OLOMOUCKÉHO KRAJE


Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2014/2015 - Jih


 

Zpráva z kola č. 11 ze dne 19. 4. 2015






 

11.1


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice (Bořivoj Novák)


 

 

2,0 - 6,0


 

 

12


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

1


 

 

 


 

 

Novák Bořivoj


 

 

1785


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Vláčil Vladimír


 

 

2046


 

 

2


 

 

 


 

 

Šeiner Jiří


 

 

1793


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Čala Jiří


 

 

1751


 

 

3


 

 

 


 

 

Zapletal Stanislav


 

 

1705


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Drtil Lubomír


 

 

1690


 

 

4


 

 

 


 

 

Vykopal Jan


 

 

1742


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Řihošek Vladimír


 

 

1667


 

 

5


 

 

 


 

 

Mikšík Vlastimil


 

 

1480


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Vaculík Cyril


 

 

1653


 

 

6


 

 

 


 

 

Královič Milan


 

 

1512


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Najmon Miloš


 

 

1623


 

 

7


 

 

 


 

 

Macháček Václav


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Jirák Miroslav


 

 

1349


 

 

8


 

 

 


 

 

Hons Bohuslav


 

 

1581


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Mojžíš Jaroslav


 

 

1275


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

11.2


 

 

7


 

 

SK Junior Prostějov (Rudolf Dub)


 

 

2,5 - 5,5


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

1


 

 

 


 

 

Zvoníček Václav


 

 

1902


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Hradský Aleš


 

 

1842


 

 

2


 

 

 


 

 

Vejmola Adam


 

 

1837


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Fiala Jiří


 

 

1928


 

 

3


 

 

 


 

 

Krejsa David


 

 

1604


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Virgler Karel


 

 

1809


 

 

4


 

 

 


 

 

Hanák František


 

 

1527


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Král Vojtěch


 

 

1763


 

 

5


 

 

 


 

 

Skládal Leoš


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Kocmel Rostislav


 

 

1729


 

 

6


 

 

 


 

 

Kracík Zbyněk


 

 

1681


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Kubina Felix


 

 

1654


 

 

7


 

 

 


 

 

Grbin Daniel


 

 

1305


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Trimmel Bohuslav


 

 

1687


 

 

8


 

 

 


 

 

Londin Šimon


 

 

1535


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Bluma Jiří


 

 

1000


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

11.3


 

 

8


 

 

ŠK Vinary (Tomáš Přikryl)


 

 

2,5 - 5,5


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

1


 

 

 


 

 

Přikryl Tomáš


 

 

1936


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Dvořák Vladimír


 

 

2048


 

 

2


 

 

 


 

 

Přikrylová Iva


 

 

1770


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Zajíček Tomáš


 

 

1951


 

 

3


 

 

 


 

 

Šlapák Vladislav


 

 

1649


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Gorba Tomáš


 

 

1858


 

 

4


 

 

 


 

 

Ilko Ondřej


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Buriánek Michal


 

 

1650


 

 

5


 

 

 


 

 

Potrok Jakub


 

 

1092


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Vysloužil Tomáš


 

 

1385


 

 

6


 

 

 


 

 

Přikrylová Eliška


 

 

1094


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Snášel Michal


 

 

1729


 

 

7


 

 

 


 

 

Hrazdira Matěj


 

 

1000


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Gorba Matěj


 

 

1655


 

 

8


 

 

 


 

 

-


 

 

 


 

 

0 : 1k


 

 

 


 

 

Navrátil Pavel


 

 

1515


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

11.4


 

 

9


 

 

Spartak Přerov (Jiří Filouš)


 

 

4,0 - 4,0


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

1


 

 

 


 

 

Jemelka Jan


 

 

1982


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Maláč Pavel


 

 

1958


 

 

2


 

 

 


 

 

Petr Jiří


 

 

1974


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Mikulka Jan


 

 

1885


 

 

3


 

 

 


 

 

Pospíšil Ignác


 

 

1968


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Dosoudil Bedřich


 

 

1787


 

 

4


 

 

 


 

 

Štec František


 

 

1878


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Oral Josef


 

 

1779


 

 

5


 

 

 


 

 

Filouš Jiří


 

 

1854


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Svoboda Otakar


 

 

1712


 

 

6


 

 

 


 

 

Vágner Marek


 

 

1736


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Kodym Pavel


 

 

1695


 

 

7


 

 

 


 

 

Šneidr Michal


 

 

1650


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Malinovský Leo


 

 

1666


 

 

8


 

 

 


 

 

Čechovský Zdeněk


 

 

1634


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Vašek Rostislav


 

 

1624


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

11.5


 

 

10


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

6,0 - 2,0


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

1


 

 

 


 

 

Přenosil Jiří


 

 

2017


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Zapletal Jiří


 

 

2066


 

 

2


 

 

 


 

 

Houžva Viktor


 

 

1990


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Hájek Zdeněk


 

 

1906


 

 

3


 

 

 


 

 

Peřina Michal


 

 

1955


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Prucek Ladislav


 

 

1832


 

 

4


 

 

 


 

 

Zdražil Jan


 

 

1887


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Šubert Josef


 

 

1774


 

 

5


 

 

 


 

 

Kolmaš Oldřich


 

 

1850


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Ošťádal Josef


 

 

1882


 

 

6


 

 

 


 

 

Unzeitig Libor


 

 

1779


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Brablec Leoš


 

 

1709


 

 

7


 

 

 


 

 

Konečný Martin


 

 

1999


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Böhm Vilém


 

 

1723


 

 

8


 

 

 


 

 

Vitoslavský Jiří


 

 

1706


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Kyselák Pavel


 

 

1895


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

11.6


 

 

11


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

2,5 - 5,5


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

1


 

 

 


 

 

Hajnyš Antonín


 

 

1861


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Nehyba Martin


 

 

1865


 

 

2


 

 

 


 

 

Kašparovský Petr


 

 

1853


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Vozák Lukáš


 

 

1783


 

 

3


 

 

 


 

 

Pinkava Jaroslav


 

 

1799


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Bednář Martin


 

 

1760


 

 

4


 

 

 


 

 

Zatloukal Miroslav


 

 

1680


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Vozák Jaromír


 

 

1852


 

 

5


 

 

 


 

 

Král Jan


 

 

1679


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Jiříček Jakub


 

 

1712


 

 

6


 

 

 


 

 

Nedomanský Leopold


 

 

1446


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Vaculík Petr


 

 

1839


 

 

7


 

 

 


 

 

Páleník Vojtěch


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Dragón Pavel


 

 

1774


 

 

8


 

 

 


 

 

Goroš Vladimír


 

 

1703


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Vinklárek Antonín


 

 

1700


 

Konečné pořadí po 11. kole


  
  
  

 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

V


 

 

R


 

 

P


 

 

Body


 

 

Skóre


 

 

Partie


 

 

1.


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

10


 

 

0


 

 

1


 

 

30


 

 

64.5


 

 

52


 

 

2.


 

 

Spartak Přerov


 

 

9


 

 

2


 

 

0


 

 

29


 

 

57.5


 

 

39


 

 

3.


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

8


 

 

2


 

 

1


 

 

26


 

 

52.5


 

 

31


 

 

4.


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

7


 

 

1


 

 

3


 

 

22


 

 

51.0


 

 

37


 

 

5.


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

7


 

 

0


 

 

4


 

 

21


 

 

47.0


 

 

36


 

 

6.


 

 

SK Prostějov B


 

 

6


 

 

1


 

 

4


 

 

19


 

 

53.5


 

 

41


 

 

7.


 

 

ŠK Vinary


 

 

3


 

 

1


 

 

7


 

 

10


 

 

31.5


 

 

21


 

 

8.


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

2


 

 

3


 

 

6


 

 

9


 

 

38.5


 

 

20


 

 

9.


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

3


 

 

0


 

 

8


 

 

9


 

 

36.5


 

 

20


 

 

10.


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

2


 

 

2


 

 

7


 

 

8


 

 

33.0


 

 

22


 

 

11.


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

2


 

 

1


 

 

8


 

 

7


 

 

32.5


 

 

18


 

 

12.


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

0


 

 

1


 

 

10


 

 

1


 

 

30.0


 

 

17


 

                                               

v  V soutěži zvítězilo družstvo AŚK DA Olomouc "B" s právem postupu do
KP.

v  Podrobné výsledky a další statistiky
jsou k dispozici na:

         https://chess-results.com/tnr146811.aspx?lan=5

v
Udělené
pokuty
(viz Rozpis soutěží čl. 6. 3.):

SK ROŠÁDA
Prostějov (150 Kč) - neobsazení 8. šachovnice v 1. kole.

T. J. Sokol
Skalička (150 Kč) - neobsazení 8. šachovnice v 10. kole.

ŠK Vinary (150 Kč) - neobsazení 8.
šachovnice v 11. kole.

v  Děkuji všem zúčastněným družstvům za poměrně bezproblémový
průběh soutěže, přeji příjemně prožité letní období a opět na shledanou při
zahájení nového ročníku soutěže.

Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.