Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

OP Jih 2014-15





Šachový svaz olomouckého kraje


Oblastní
přebor jih OLOMOUCKÉHO KRAJE - 2014/2015


           

Seznam
družstev

            Družstvo                                            Rat.
Ø

1.         T. J. Sokol Skalička B                        1831

2.         T. J. Sokol Přemyslovice B                1842

3.         ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B   1786

4.         SK ROŠÁDA Prostějov B                1769

5.         SK Prostějov B                                  1803

6.         T. J. Sokol Hranice                            1656

7.         SK Junior Prostějov                           1549

8.         ŠK Vinary                                          1568

9.         Spartak Přerov                                   1936

10.       AŠK DA Olomouc B                        1907

11.       T. J. Sokol Konice                             1717

12.       T. J. Sokol Tovačov                           1647

Rating Ø je počítán z hráčů základní sestavy.

Adresář
družstev

1. T. J. Sokol Skalička B

K:
Luboš Vozák, Skalička 72, 753 52; M: 608 714 005, e.mail: l.vozak@seznam.cz
 

ZK:
Václav Bednář, Hromůvka 1868, 753 01 Hranice; M: 720 389 311, e-mail:
vaclavbednar38@seznam.cz

2. T. J. Sokol Přemyslovice B

K:
Ing. Josef Šubert, Moravská 28, 796 01 Prostějov; M: 602 715 230,
e-mail: ligetra@volny.cz

ZK:
Josef Ošťádal, 798 51 Přemyslovice 380

3.  Sigmia Senior klub Olomouc B

K:
Leo Malinovský, Lazecká 50, 772 00 Olomouc; M: 606 134 215

ZK:
Vladimír Pinďura, Gorazdovo nám. 12, Olomouc; 
M: 777 874 463, e-mail: vladimirpindura@seznam.cz

4.
SK Rošáda Prostějov B

K: Ing. Tomáš
Gorba, Waitova 6, 796 01 Prostějov; M: 603 440 661; e-mail: tom.gorba@seznam.cz

ZK: Ing. Vladimír Dvořák, Dolní 26, 796 01 Prostějov; M: 721 299 064; e-mail: dvorakvladimirek@seznam.cz

5. SK Prostějov B

K:
Aleš Hradský, Zrzavého 2, 796 04 Prostějov; M: 777 276 736, e-mail: aldaa@seznam.cz

ZK: Karel
Virgler, Waitova 17, 796 01 Prostějov, M: 776 241 447, e-mail: karel.virgler@seznam.cz

6.
T. J. Sokol Hranice

K:
Bořivoj Novák, 753 64 Bělotín čp. 159; M: 774 069 380, e-mail: nborivoj@seznam.cz     

ZK: Olga Doubravová, kpt. Jaroše 1348, 753 01 Hranice, M: 723 013 588, e-mail: Olga.Doubravova@seznam.cz

7. SK
Junior Prostějov

K: Ing.
Rudolf Dub, sídl. E. beneše 3858/4, 796 03 Prostějov; M: 603 862 815,
e-mail: vybor@sk-juniorpv.cz  

ZK: Zbyněk
Kracík, Kotkova 19, 796 01 Prostějov; M: 606 759 105, e-mail: strega.nera@seznam.cz

8. ŠK Vinary

K: Ing.
Tomáš Přikryl, Růžová 30, 751 24 Přerov-Vinary; M: 604 653 149,
e-mail: tomas@pro.cz

ZK: Vladislav
Šlapák, Hanácká 22a, 751 24 Přerov-Popovice; M: 604 918 533

9. Spartak Přerov

K: Ing.
Jiří Filouš, Lančíkových 32, 750 02 Přerov; M: 606 585 317, e-mail: jiri.filous@seznam.cz

ZK: Jiří Petr,
Vaňkova 6, 750 02 Přerov; M: 720 147 045, e-mail: jiri88petr@gmail.com

10. AŠK DA Olomouc B

K: Michal Peřina, Rooseveltova 249/21, 779 00
Olomouc; M:  734 726 276, michal.perina@seznam.cz

ZK: Oldřich Kolmaš, Dukelská 1033/15, 779 00
Olomouc; M: 605 879 693, e-mail: kolmaso@seznam.cz  

OP: Miroslav Peřina, Rooseveltova 249/21, 779
00 Olomouc; M:  723 402 235, miroslav.perina@seznam.cz

11. T. J. Sokol Konice

K: Jaroslav Pinkava, Jesenec 34, 798 53; tel.
582 397 035, e-mail: sachy.konice@post.cz   

ZK: Bohuslav Kučera, Cihelna 598, 798 52
Konice; M: 605 005 110, e-mail: bohusek.kucera@seznam.cz

12. TJ Sokol
Tovačov

K: Jiří Čala, Annín 44, 751 01 Tovačov; M:
608 618 163, e-mail: calajiri@seznam.cz

ZK: Vladimír Řihošek, Annín 78; M:
737 257 258, e-mail: vladimir.rihosek@seznam.cz

Hrací místnost

1. Hospůdka U Bagarů,
Skalička 27.

2. Sportovní hala v Přemyslovicích. 

3. I. P. Pavlova - Jalta
- klub důchodců, Olomouc.

4. Hanušovická pivnice
(naproti vjezdu na parkoviště hotelu GRAND), Palackého 4, Prostějov.

5. Klubovna SK
Prostějov, Sportovní č. 1 (1. poschodí), vchod od tenisových kurtů.

6. Klubovna sokolovny
(1. poschodí), Tyršova 880, 753 01 Hranice.

7. DDM Sportcentrum, Vápenice 9, 796 01
Prostějov 1 (pravděpodobná změna hrací místnosti).

8. Kulturní dům ve Vinarech u Přerova,
prostory SDH.

9. Loděnice Spartaku, Bezručova 4, Přerov
(klubovna 1. poschodí).

10. Dům armády, tř. 1.
máje 821/3, Olomouc.  

11. Konický zámek (1.
patro), Kostelní 46, Konice.

12. Sportovní hala Tovačov, Nádražní 333;
Lokalizace: Z křižovatky ulic Nádražní - Prostějovská - Podvalí,    směrem
dolů do ulice Nádražní (směr jihozápad) a ihned doprava. Sportovní hala je 100
m od této křižovatky. 

Rozlosování
- začátky utkání v 9.00




  
  
  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  
  


  
  
  

 

Kolo 1 na 02.11.2014


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

12


 

 

2


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

11


 

 

3


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

-


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

10


 

 

4


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

-


 

 

Spartak Přerov


 

 

9


 

 

5


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

-


 

 

ŠK Vinary


 

 

8


 

 

6


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

-


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

7


 

 

Kolo 2 na 16.11.2014


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

12


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

-


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

7


 

 

2


 

 

8


 

 

ŠK Vinary


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

6


 

 

3


 

 

9


 

 

Spartak Přerov


 

 

-


 

 

SK Prostějov B


 

 

5


 

 

4


 

 

10


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

-


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

4


 

 

5


 

 

11


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

-


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

3


 

 

6


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

2


 

 

Kolo 3 na 30.11.2014


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

12


 

 

2


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

1


 

 

3


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

11


 

 

4


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

-


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

10


 

 

5


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

-


 

 

Spartak Přerov


 

 

9


 

 

6


 

 

7


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

-


 

 

ŠK Vinary


 

 

8


 

 

Kolo 4 na 14.12.2014


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

12


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

-


 

 

ŠK Vinary


 

 

8


 

 

2


 

 

9


 

 

Spartak Přerov


 

 

-


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

7


 

 

3


 

 

10


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

6


 

 

4


 

 

11


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

-


 

 

SK Prostějov B


 

 

5


 

 

5


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

-


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

4


 

 

6


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

-


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

3


 

 

Kolo 5 na 11.01.2015


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

12


 

 

2


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

2


 

 

3


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

1


 

 

4


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

11


 

 

5


 

 

7


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

-


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

10


 

 

6


 

 

8


 

 

ŠK Vinary


 

 

-


 

 

Spartak Přerov


 

 

9


 

 

Kolo 6 na 25.01.2015


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

12


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

-


 

 

Spartak Přerov


 

 

9


 

 

2


 

 

10


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

-


 

 

ŠK Vinary


 

 

8


 

 

3


 

 

11


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

-


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

7


 

 

4


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

6


 

 

5


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

-


 

 

SK Prostějov B


 

 

5


 

 

6


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

-


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

4


 

 

Kolo 7 na 08.02.2015


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

12


 

 

2


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

-


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

3


 

 

3


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

2


 

 

4


 

 

7


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

1


 

 

5


 

 

8


 

 

ŠK Vinary


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

11


 

 

6


 

 

9


 

 

Spartak Přerov


 

 

-


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

10


 

 

Kolo 8 na 22.02.2015


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

12


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

-


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

10


 

 

2


 

 

11


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

-


 

 

Spartak Přerov


 

 

9


 

 

3


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

-


 

 

ŠK Vinary


 

 

8


 

 

4


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

-


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

7


 

 

5


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

6


 

 

6


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

-


 

 

SK Prostějov B


 

 

5


 

 

Kolo 9 na 15.03.2015


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

12


 

 

2


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

-


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

4


 

 

3


 

 

7


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

-


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

3


 

 

4


 

 

8


 

 

ŠK Vinary


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

2


 

 

5


 

 

9


 

 

Spartak Přerov


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

1


 

 

6


 

 

10


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

11


 

 

Kolo 10 na 29.03.2015


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

12


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

11


 

 

2


 

 

1


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

-


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

10


 

 

3


 

 

2


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

-


 

 

Spartak Přerov


 

 

9


 

 

4


 

 

3


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

-


 

 

ŠK Vinary


 

 

8


 

 

5


 

 

4


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

-


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

7


 

 

6


 

 

5


 

 

SK Prostějov B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

6


 

 

Kolo 11 na 19.04.2015


 

 

Č.


 

 

St.č.


 

 

Družstvo


 

 

Výs.


 

 

Družstvo


 

 

St.č.


 

 

1


 

 

6


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

12


 

 

2


 

 

7


 

 

SK Junior Prostějov


 

 

-


 

 

SK Prostějov B


 

 

5


 

 

3


 

 

8


 

 

ŠK Vinary


 

 

-


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

4


 

 

4


 

 

9


 

 

Spartak Přerov


 

 

-


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

3


 

 

5


 

 

10


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

2


 

 

6


 

 

11


 

 

T. J. Sokol Konice


 

 

-


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

1


 

 

 

Vedoucí soutěže:

Karel Volek, Smetanova 12, 789 85
Mohelnice, ( 728 160 778, e-mail: volek.karel@atlas.cz

Připomínám
povinnost hlásit výsledky zápasů (i šachovnic), nejlépe mailem vedoucímu
soutěže, vždy do 18:00 hodin.

 

 

Sestava
družstev






1.  T. J. Sokol Skalička B

Šach.     
Jméno                       NRtg        
Nar.            Typ

1       Sýkora Jan                     2067      15.03.1973     Z,H

2       Musil Vítězslav             2005      15.04.1952     Z,V

3       Nehyba Martin             1865      24.06.2002     Z,V

4       Vozák Lukáš                 1783      26.07.1995     Z

5       Bednář Martin              1760      01.04.1990     Z

6       Vozák Jaromír              1852      21.03.1967     Z

7       Jiříček Jakub                 1712      18.01.2000     Z

8       Jiříček Vojtěch              1605      08.06.2002     Z

9       Vaculík Petr                   1839      06.01.1966     V

10     Dragón Pavel                 1774      02.07.1953    

11     Kincl Dobromir             1700      10.04.1953    

12     Vinklárek Antonín       1700      02.02.1965    

13     Bednář Václav              1774      30.06.1938    

14     Vozák Luboš                 1650      29.05.1969    

15     Svoboda Jaroslav         1705      05.01.1963    

16     Paroulek Pavel              1565      30.12.1981    

17     Šimíček Jiljí                   1485      02.08.1962    

18     Čadra Martin                1405      08.06.1974    

19     Vozák Tomáš               1477      22.05.1998    

20     Škuta Josef                    1372      25.10.1993    

 

 

2. T. J. Sokol
Přemyslovice B

1       Zapletal Jiří                    2066      31.03.1995     Z,V

2       Hájek Zdeněk               1906      29.10.1992     Z,V

3       Prucek Ladislav            1832      21.04.1962     Z

4       Hauser Jan                     1842      26.05.1959     Z

5       Šubert Josef                   1774      06.08.1956     Z

6       Ošťádal Josef                1882      27.08.1960     Z

7       Brablec Leoš                 1709      25.10.1956     Z

8       Böhm Vilém                 1723      08.01.1940     Z

9       Navrátil Josef                1799      15.10.1942    

10     Kyselák Pavel               1895      13.05.1951

11     Ošťádal Josef ml.         1624      29.02.1988    

12     Vičarová Veronika       1605      00.00.1993     H

13     Prokš Oldřich                 1585      07.02.1945    

14     Bröckner Boris              1639      09.11.1956    

15     Koutný Pavel                1499      18.05.1948

16     Zapletal Jiří st.               1000      16.09.1971    

 

 

3.  ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B

1       Maláč Pavel                  1958      13.06.1949     Z,V

2       Mikulka Jan                  1885      03.02.1939     Z

3       Dosoudil Bedřich          1787      10.09.1939     Z

4       Oral Josef                       1779      19.11.1950     Z

5       Sapík Miloslav              1776      04.08.1943     Z

6       Svoboda Otakar           1712      02.04.1940     Z

7       Kodym Pavel                1695      23.08.1952     Z

8       Hrabal Jiří                      1693      15.02.1940     Z

9       Karger Ivo                      1687      22.01.1950    

10     Malinovský Leo           1666      25.02.1940    

11     Plachý Josef                  1640      10.12.1936     H

12     Stýblo Pavel                  1629      03.05.1944    

13     Vašek Rostislav            1624      27.11.1943    

14     Pinďura Vladimír          1586      05.11.1946    

15     Skopal Alois                  1518      11.04.1937    

4.  SK ROŠÁDA Prostějov B

1       Dvořák Vladimír          2048      29.07.1954     Z,V

2       Zajíček Tomáš             1951      11.07.1999     Z,H

3       Gorba Tomáš                1858      20.12.1967     Z

4       Musil Roman                1926      24.06.1970     Z,V

5       Kyselý Pavel                  1761      13.11.1975     Z

6       Kment Michal               1573      11.11.1999     Z

7       Buriánek Michal           1650      14.04.1999     Z

8       Vysloužil Tomáš           1385      30.09.1999     Z

9       Zatloukal Lukáš           1624      30.07.1985    

10     Vychodil Oldřich           1561      14.09.1961    

11     Snášel Michal                1729      20.09.1992    

12     Gorba Matěj                  1655      12.04.1995    

13     Malenovský Martin     1609      00.00.1984     H

14     Navrátil Pavel               1515      00.00.1971

15     Svoboda Jaromír          1432      01.12.1950    

16     Vysloužil Lukáš            1000      16.12.2002    

17     Navrátil Martin             1220      29.02.2004    

 

 

 

 

 

 

5.  SK Prostějov B

1       Závůrka Roman           2150      31.05.1975     Z,V

2       Hradský Aleš                 1842      01.03.1980     Z

3       Fiala Jiří                          1928      26.06.1949     Z,V

4       Virgler karel                   1809      27.01.1948     Z

5       Král Vojtěch                  1763      07.06.1961     Z

6       Kocmel Rostislav         1729      02.08.1965     Z, H

7       Strejček Stanislav         1553      22.03.1940     Z

8       Kubina Felix                  1654      28.12.1937     Z

9       Trimmel Bohuslav       1687      29.07.1939    

10     Londin Milan                1688      07.01.1971    

11     Bluma Jiří                      1000      17.02.2003

12     Vystavěl Oto                 1000      07.09.2005

13     Vystavělová Anna       1000      06.10.2003

14     Urban Jakub                  1000      28.06.2005

6.  T. J. Sokol Hranice

1       Novák Bořivoj              1785      27.08.1948     Z

2       Šeiner Jiří                        1793      20.04.1957     Z

3       Zapletal Stanislav        1705      13.06.1965     Z

4       Doubravová Olga         1609      02.01.1969     Z

5       Vykopal Jan                  1742      27.01.1962     Z

6       Novák Miroslav            1479      08.09.1947     Z,H

7       Jiříček Jaroslav             1652      28.02.1966     Z

8       Mikšík Vlastimil           1480      14.10.1967     Z

9       Královič Milan              1512      27.02.1976

10     Kozubík Antonín         1578      04.03.1960    

11     Macháček Václav        1000      20.11.2000

12     Jiříček David                 1643      06.06.1995    

13     Mikušík Jaromír           1000      12.05.1995    

14     Hons Bohuslav             1581      06.08.1922    

 

7. SK Junior Prostějov

1       Zvoníček Václav          1902      00.00.1970     Z

2       Vejmola Adam             1837      00.00.1988     Z

3       Krejsa David                 1604      00.00.1965     Z,H

4       Hanák František           1527      00.00.1976     Z,H

5       Skládal Leoš                  1000      00.00.1962     Z

6       Kracík Zbyněk              1681      00.00.1959     Z

7       Grbin Daniel                  1305      00.00.1974     Z

8       Londin Šimon               1535      00.00.2001     Z,H

9       Urbanová Daniela        1376      00.00.2002     H

10     Tesař Jan                        1327      00.00.1973

11     Londin Milan                1246      00.00.2004     H

12     Tvrdík Michael             1000      00.00.1993

13     Dub Rudolf                    1000      00.00.1961

 

 

 

 

 

 

 

8. ŠK Vinary

1       Přikryl Tomáš                1936      19.04.1972     Z

2       Lukša Zdeněk               1948      31.05.1975     Z

3       Přikrylová Iva               1770      08.08.1978     Z

4       Šlapák Vladislav          1649      18.01.1962     Z

5       Potrok Roman              1186      02.12.1973     Z

6       Mathon Dimitrij            1627      16.04.1927     Z,H

7       Lavrinčík Petr               1427      16.04.1964     Z,H

8       Ilko Ondřej                    1000      21.01.1985     Z

9       Tobolík Kamil               1100      27.09.2003     H              

10     Potrok Jakub                 1092      02.04.2001

11     Slováček Matěj            1095      17.10.2000

12     Bělaška Tomáš             1093      17.01.2001

13     Přikrylová Eliška          1094      27.05.2002    

14     Hrazdira Matěj             1000      16.12.2003       

 

 

9.  Spartak Přerov

1       Čechál Martin               2042      00.00.1971     Z

2       Jemelka Jan                   1982      00.00.1974     Z

3       Petr Jiří                            1974      00.00.1988     Z

4       Pospíšil Ignác                1968      00.00.1949     Z

5       Vlatten Andre                2052F    00.00.1969     Z,C

6       Štec František                1878      00.00.1938     Z

7       Filouš Jiří                        1854      00.00.1941     Z

8       Vágner Marek               1736      00.00.1978     Z

9       Čechovský Hynek       1672      00.00.1970

10     Šneidr Michal                1650      00.00.1979

11     Geryk Michal                1641      00.00.1932

12     Čechovský Zdeněk      1634      00.00.1938

13     Kympergr Vojtěch        1572      00.00.1932

14     Dosoudil Pavel              1560      00.00.1940

15     Šťastný Petr                   1479      00.00.1963

16     Poljak Marián               1404      00.00.1998

17     Hájek Miroslav             1120      00.00.1946

10.  AŠK DA Olomouc B

1       Přenosil Jiří                     2017      21.01.1976     Z,V

2       Houžva Viktor              1990      02.10.1965     Z

3       Peřina Michal                1955      13.03.1978     Z,V

4       Zdražil Jan                     1887      07.10.1996     Z,V

5       Molnár Jiří                     1939      19.12.1966     Z

6       Ochman Tomáš            1839      11.02.1973     Z

7       Kolmaš Oldřich             1850      06.06.1952     Z

8       Unzeitig Libor                1779      14.05.1984     Z

9       Konečný Martin           1999      11.03.1965    

10     Kosík Roman                1810      16.02.1978    

11     Svoboda Robert           1693      27.08.1972    

12     Vitoslavský Jiří             1706      03.11.1971

13     Štěpán Petr                    1725      13.11.1980

14     Slepička Ladislav         1680      16.01.1928    

15     Kubisa Vladimír           1653      11.11.1956    

16     Horváth Filip                 1485      23.11.1978    

17     Zaoral Aleš                    1336      23.08.1973    

18     Přidal Karel                    1000      22.06.1984

19     Kuráň Martin                1000      24.08.2005    

 

11.  T. J. Sokol Konice

1       Hajnyš Antonín            1861      03.01.1953     Z               

2       Kašparovský Petr         1853      13.10.1979     Z               

3       Pinkava Jaroslav          1799      02.10.1957     Z               

4       Kučera Bohuslav          1724      22.11.1951     Z               

5       Fréhar Jan                      1693      17.06.1966     Z               

6       Zatloukal Miroslav      1680      17.02.1954     Z               

7       Král Jan                          1679      29.12.1957     Z               

8       Nedomanský Leopold 1446      03.12.1939     Z               

9       Koutný Josef                 1378      17.08.1953      

10     Eyer Jan                         1000      13.04.1989

11     Říha Lukáš                    1000      25.06.1987

12     Páleník Vojtěch            1000      20.09.2000

13     Goroš Vladimír             1703      31.05.1952     H              

 

 

 

12. T. J. Sokol
Tovačov

1       Vláčil Vladimír              2046      20.08.1949     Z,H

2       Ďatel Oldřich                 1745      16.10.1970     Z

3       Čala Jiří                          1751      10.10.1957     Z

4       Drtil Lubomír                1690      19.05.1964     Z

5       Řihošek Vladimír         1667      23.08.1960     Z

6       Vaculík Cyril                 1653      18.06.1947     Z

7       Najmon Miloš               1623      14.08.1965     Z

8       Zacpal Rostislav           1000      11.12.1970     Z

9       Havelka Antonín         1445      14.06.1940

10     Slavík Jan                      1505      17.10.1996    

11     Jirák Miroslav               1349      15.04.1970

12     Mojžíš Jaroslav            1275      15.10.1974

13     Nedoma Zdeněk           1000      29.04.1975    

14     Šuga Petr                        1000      11.01.1973    

15     Olejníčková Johana    1000      06.03.1995    

16     Blaťák Miloslav           1000      27.04.1969    






Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.