11.kolo
11. kolo 18.4.2010
11.1 TJ Sokol Přemyslovice B 4 - 4 TJ Sokol Skalička B
1 Zapletal Jiří 1769 0 : 1 Bednář Martin 1763
2 Prucek Ladislav V 1886 1 : 0 Vozák Jaromír V 1912
3 Navrátil Josef 1836 1 : 0 Kincl Dobromir 1737
4 Šubert Josef 1776 ˝ : ˝ Dragon Pavel 1641
5 Brablec Leoš 1755 ˝ : ˝ Vozák Luboš 1636
6 Böhm Vilém 1821 0 : 1 Šimíček Jiljí 1500
7 Prokš Oldřich 1672 ˝ : ˝ Vozák Lukáš 1524
8 Koutný Pavel 0 ˝ : ˝ Škuta Josef 0
11.2 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 4˝ - 3˝ TJ Sokol Hranice
1 Mikulík Josef 1932 1 : 0 Novák Bořivoj 1796
2 Dosoudil Bedřich 1860 ˝ : ˝ Vykopal Jan 1748
3 Mikulka Jan 1818 ˝ : ˝ Holka Miroslav 1908
4 Svoboda Otakar 1724 1 : 0 Šeiner Jiří 1731
5 Malinovský Leo 1724 ˝ : ˝ Zapletal Stanislav 1630
6 Vašek Rostislav 1712 0 : 1 Hons Bohuslav 1580
7 Blaha Jiří 1638 0 : 1 Doubravová Olga 1570
8 Hrabal Jiří 1702 1 : 0 Pivoda František 1471
11.3 SK Prostějov B 2˝ - 5˝ AŠK Olomouc B
1 Fiala Jiří 1929 ˝ : ˝ Přenosil Jiří V 2116
2 Král Vojtěch 1827 0 : 1 Kolmaš Oldřich 1901
3 Dočekal Aleš 1801 ˝ : ˝ Kosík Roman 1828
4 Hradský Aleš 1765 ˝ : ˝ Unzeitig Libor 1781
5 Meissel Karel 1812 0 : 1 Slepička Ladislav 1744
6 Hyrman Oldřich 1725 0 : 1 Svoboda Robert 1740
7 Blumenstein Rudolf 1683 1 : 0 Kočí Josef 1519
8 Kubina Felix 1645 0 : 1 Zdražil Jan 1661
11.4 SK Přerov 2˝ - 5˝ A64 DDM Olomouc
1 Čechál Martin 2001 0 : 1 Hrabal Michal 1908
2 Jemelka Jan 2006 0 : 1 Musil Vítězslav H 1968
3 Štec František H 1929 ˝ : ˝ Kolašín Jan 1982
4 Pospíšil Ignác 1960 1 : 0 Sněhota Martin 1936
5 Lukša Zdeněk 1925 0 : 1 Doubek Tomáš 1951
6 Líbal Lubomír 1911 0 : 1 Vysloužil Lukáš 1870
7 Štěpán Petr 1741 1 : 0 Botur Michal 2027
8 Beneš Bedřich 2000 0 : 1 Zedník Josef 1706
11.5 TJ Sokol Konice 4˝ - 3˝ SK ROŠÁDA Prostějov B
1 Hajnyš Antonín 1870 ˝ : ˝ Dvořák Vladimír V 1996
2 Pinkava Jaroslav 1792 ˝ : ˝ Šindelář Pavel 1617
3 Kučera Bohuslav 1750 ˝ : ˝ Gorba Tomáš 1702
4 Zatloukal Miroslav 1729 0 : 1 Snášel Michal 1614
5 Hájek Zdeněk H 1625 1 : 0 Gorba Matěj 1567
6 Fréhar Jan 1539 1 : 0 Novák Jiří 1579
7 Nedomanský Leopold 1508 0 : 1 Zajíček Tomáš 1414
8 Král Jan 1701 1 : 0 Hradský Aleš 1317
11.6 Spartak Přerov B 3˝ - 4˝ Garde Calcio Olomouc B
1 Nečesaný Zdeněk 1894 ˝ : ˝ Trávníček Petr V 2098
2 Geryk Milan 1670 0 : 1 Rickardt Roman V 1889
3 Čechovský Zdeněk 1655 0 : 1 Hejnar Petr 1854
4 Mikeš František H 1586 ˝ : ˝ Roháč Miloslav 1789
5 Šťastný Petr 1470 0 : 1 Goroš Jan 1833
6 Vágner Marek 1736 1 : 0 Jahn František 1735
7 Poljak Marián 1313 ˝ : ˝ Goroš Vladimír H 1693
8 Šneidr Michal 0 1 : 0 Chrascina Jan 0
Pořadí po 11. kole
Poř. Tým Part. + =- MP3 Body
1 A64 DDM Olomouc 11 10 0 1 30 61,0
2 SK Přerov 11 10 0 1 30 60,5
3 TJ Sokol Přemyslovice B 11 7 1 3 22 48,5
4 SK Prostějov B 11 6 0 5 18 44,5
5 Garde Calcio Olomouc B 11 5 1 5 16 43,5
6 SK ROŠÁDA Prostějov B 11 5 0 6 15 44,5
7 TJ Sokol Skalička B 11 4 3 4 15 43,0
8 AŠK Olomouc B 11 5 0 6 15 41,5
9 ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 11 4 0 7 12 38,5
10 TJ Sokol Konice 11 3 1 7 10 37,0
11 TJ Sokol Hranice 11 2 0 9 6 32,5
12 Spartak Přerov B 11 1 2 8 5 33,0
Děkuji všem kapitánům za výbornou spolupráci během celé soutěže.
Družstvu A64 DDM Olomouc blahopřeji k postupu do KP ŠSOK.
Richard Biolek
vedoucí soutěže