Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

8. kolo



ŠACHOVÝ SVAZ
OLOMOUCKÉHO KRAJE


Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 8 ze dne 21. 2. 2016


8.1  11 Sig. Senior Olomouc B Kučera  4,0 - 4,0        9   T.J. Sokol Konice      

1              Maláč Pavel                      1914      1/2                 Kašparovský Petr          1926

2              Mikulka Jan                      1849      1/2                Hajnyš Antonín              1837

3              Sapík Miloslav                  1781      1/2                 Kučera Bohuslav           1755

4              Oral Josef                        1753      1 : 0               Zatloukal Miroslav         1684

5              Svoboda Otakar               1699      0 : 1               Fréhar Jan                    1667

6              Kodym Pavel                   1692       1/2                 Král Jan                       1663

7              Malinovský Leo                1674      1 : 0               Nedomanský Leopold     1440

8              Stýblo Pavel                    1624      0 : 1               Goroš Vladimír              1672


8.2  1 A64 Př.F UP Olomouc Vysloužil 2,0 - 6,0       8   Spartak Přerov          

1              Musil Vítězslav               1981       1/2                Jemelka Jan                  1964

2              Kamarád František         1757      0 : 1               Pospíšil Ignác                1953

3              Vysloužil Lukáš              1913       1/2                Vymětal Milan               1934

4              Škvír Ivo                       1566       1/2                Štec František               1883

5              Jelínek Jindřich              1581      0 : 1               Filouš Jiří                      1843

6              Hrabal Matěj                 1603      0 : 1               Vágner Marek                1728

7              Mohapl Tomáš              1139       0 : 1               Geryk Milan                  1661

8              Ondra Petr                   1100        1/2                Kympergr Vojtěch         1551


8.3  2      SK
Prostějov B
Meissel K.      3,5 - 4,5        7   SK ROŠÁDA Prostějov B    

1              Hradský Aleš                  1813      0 : 1               Dvořák Vladimír            1952

2              Král Vojtěch                   1730      0 : 1               Brácha Pavel                 1845

3              Meissel Karel                  1824      1/2                 Gorba Tomáš                1851

4              Virgler Karel                   1845      1 : 0               Snášel Michal                1765

5              Londin Milan                   1711      0 : 1               Kyselý Pavel                 1765

6              Strejček Stanislav           1537      0 : 1               Navrátil Pavel               1703

7              Urbanová Daniela           1659       1 : 0               Krejsa David                1592

8              Piskovský Tomáš            1677       1 : 0               Kment Michal               1580


8.4  3      T.J. Sokol Citov Vitoslavský   1,0 - 7,0        6   T.J. Sokol Skalička B

1              Opletal Josef                   1759      1/2                 Vaculík Petr                   1846

2              Vitoslavský Jiří                1701      1/2                 Vozák Lukáš                  1844

3              Mikeš František               1568      0 : 1               Vozák Jaromír                1833

4              Lavrinčík Petr                  1416      0 : 1               Dragón Pavel                 1721

5              Říha Marek                     1000      0 : 1               Pospíšil Ludvík               1911

6              Mádr Marek                    1396      0 : 1               Vozák Luboš                  1622

7              Hradílek Karel                 1000      0 : 1               Bednář Václav               1771

8              Benda Marek                  1000      0 : 1               Čadra Martin                 1414


8.5  4      ŠK Vinary Přikryl T.               2,0 - 6,0        5   T.J. Sokol Přemyslovice B    

1              Přikryl Tomáš                  1981      1 : 0               Prucek Ladislav             1828

2              Přikrylová Iva                  1810      1/2                 Hauser Jan                   1838

3              Šlapák Vladislav              1682      1/2                 Šubert Josef                 1759

4              Potrok Roman                 1266     0 : 1                Ošťádal Josef                1898

5              Tobolík Petr                    1000      0 : 1               Popelka Josef                2040

6              Potrok Jakub                   1144     0 : 1               Ošťádal Josef ml.           1639

7              Tobolík Kamil                  1101     0 : 1               Brablec Leoš                  1714

8              Harašta Matěj                 1000     0 : 1               Kyselák Pavel                1876



Pořadí po 8. kole


  

 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

V  


 

 

R  


 

 


 

 

Body


 

 

  Skóre


 

 

  Partie


 

 

1.


 

 

T.J. Sokol
  Přemyslovice B


 

 

7


 

 

1


 

 

0


 

 

22


 

 

45.0


 

 

36


 

 

2.


 

 

T.J. Sokol
  Skalička B


 

 

7


 

 

0


 

 

1


 

 

21


 

 

45.0


 

 

33


 

 

3.


 

 

SK Prostějov B


 

 

4


 

 

1


 

 

2


 

 

13


 

 

31.0


 

 

24


 

 

4.


 

 

Spartak Přerov


 

 

4


 

 

0


 

 

2


 

 

12


 

 

28.0


 

 

20


 

 

5.


 

 

SK ROŠÁDA
  Prostějov B


 

 

3


 

 

2


 

 

2


 

 

11


 

 

28.0


 

 

19


 

 

6.


 

 

Sigmia Senior
  Olomouc B


 

 

2


 

 

2


 

 

4


 

 

8


 

 

32.0


 

 

20


 

 

7.


 

 

T.J. Sokol
  Konice


 

 

2


 

 

2


 

 

2


 

 

8


 

 

21.0


 

 

11


 

 

8.


 

 

A64 Př.F UP
  Olomouc


 

 

2


 

 

1


 

 

4


 

 

7


 

 

26.0


 

 

15


 

 

9.


 

 

T.J. Sokol
  Citov


 

 

2


 

 

0


 

 

5


 

 

6


 

 

15.5


 

 

8


 

 

10.


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

0


 

 

6


 

 

3


 

 

22.0


 

 

15


 

 

11.


 

 

T.J. Sokol
  Tovačov


 

 

0


 

 

1


 

 

6


 

 

1


 

 

18.5


 

 

11


 

Karel Volek vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.