Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

10. kolo



Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 10 ze dne 3. 4. 2016


10.1         A64 Př.F UP Olomouc Vysloužil L.6,0 - 2,0   10    T.J. Sokol Tovačov

1              Musil Vítězslav                1981      1 : 0               Čala Jiří                        1783

2              Růžička Marek                1934      ½ : ½             Ďatel Oldřich                 1756

3              Vysloužil Lukáš               1913      1 : 0               Drtil Lubomír                 1668

4              Škvír Ivo                        1566      ½ : ½             Řihošek Vladimír           1658

5              Hrabal Matěj                   1603      1 : 0               Vaculík Cyril                 1652

6              Šobáň Jan                      1301      1 : 0               Zacpal Rostislav            1538

7              Růžičková Ema               1239      1 : 0                Mojžíš Jaroslav             1269

8              Kurfürst Adam                1000      0 : 1               Nedoma Zdeněk            1000


10.2        SK Prostějov B Meissel K.         4,0 - 4,0        9       T.J. Sokol Konice   

1              Hradský Aleš                  1813      1 : 0               Kašparovský Petr           1926

2              Král Vojtěch                   1730      0 : 1               Hajnyš Antonín              1837

3              Meissel Karel                  1824      0 : 1               Pinkava Jaroslav            1762

4              Londin Šimon                 1624      1 : 0               Kučera Bohuslav            1755

5              Virgler Karel                   1845      1 : 0               Zatloukal Miroslav         1684

6              Strejček Stanislav           1537      0 : 1               Fréhar Jan                    1667

7              Urbanová Daniela           1659      1 : 0               Nedomanský Leopold     1440

8              Kubina Felix                   1647      0 : 1               Goroš Vladimír              1672


10.3         T.J.Sokol Citov Šneidr M.      2,0 -  6,0        8      Spartak Přerov   

1              Opletal Josef                   1759      ½ : ½             Petr Jiří                         1952

2              Šneidr Michal                  1658      ½ : ½             Pospíšil Ignác                 1953

3              Čechovský Hynek            1663      0 : 1               Vymětal Milan                1934

4              Mikeš František               1568      0 : 1               Štec František                1883

5              Nevřela Bohuslav             1000     0 : 1               Filouš Jiří                       1843

6              Lavrinčík Petr                  1416      0 : 1               Vágner Marek                1728

7              Říha Marek                     1000      ½ : ½             Čechovský Zdeněk         1635

8              Benda Marek                  1000      ½ : ½             Dosoudil Pavel               1552


10.4          ŠK Vinary Přikryl T.        3,5 - 4,5      7          SK ROŠÁDA Prostějov B                 

1              Přikryl Tomáš                  1981      ½ : ½             Dvořák Vladimír            1952

2              Lukša Zdeněk                  1941      1 : 0               Brácha Pavel                1845

3              Přikrylová Iva                  1810      ½ : ½             Gorba Tomáš                1851

4              Šlapák Vladislav               1682      0 : 1               Snášel Michal               1765

5              Potrok Roman                  1266      1 : 0               Navrátil Pavel               1703

6              Tobolík Petr                     1000      0 : 1               Gorba Matěj                 1652

7              Potrok Jakub                    1144      ½ : ½             Krejsa David                1592

8              Tobolík Kamil                   1101      0 : 1               Kment Michal               1580


10.5          T.J. Sokol Přemyslovice B       2,0 - 6,0        6     T.J. Sokol Skalička B                                    

1              Zapletal Jiří                     2056      0 : 1               Nehyba Martin               1861

2              Hájek Zdeněk                  1870     ½ : ½              Vaculík Petr                  1846

3              Prucek Ladislav               1828      0 : 1               Vozák Lukáš                  1844

4              Vejmola Adam                 1861      0 : 1               Vozák Jaromír                1833

5              Šubert Josef                    1759      0 : 1               Jiříček Jakub                  1836

 6              Ošťádal Josef                 1898      1 : 0                BednářMartin                 1774

7              Brablec Leoš                   1714      ½ : ½              Dragón Pavel                 1721

8              Böhm Vilém                    1690      0 : 1               PospíšilLudvík                1911



 Pořadí po 10. kole 


   


 

Poř.


 

 

  Družstvo


 

 


 

 

R


 

 

  P 


 

 

Body 


 

 

Skóre


 

 

  Partie


 

 

1.


 

 

T.J. Sokol Skalička B


 

 

9


 

 

0


 

 

1


 

 

27


 

 

56.5


 

 

43


 

 

2.


 

 

T.J. Sokol Přemyslovice B


 

 

7


 

 

1


 

 

1


 

 

22


 

 

47.0


 

 

37


 

 

3.


 

 

Spartak Přerov


 

 

7


 

 

0


 

 

2


 

 

21


 

 

46.0


 

 

35


 

 

4.


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

5


 

 

2


 

 

2


 

 

17


 

 

39.5


 

 

28


 

 

5.


 

 

SK Prostějov B


 

 

4


 

 

2


 

 

3


 

 

14


 

 

37.0


 

 

29


 

 

6.


 

 

A64 Př.F UP Olomouc


 

 

4


 

 

1


 

 

4


 

 

13


 

 

37.0


 

 

24


 

 

7.


 

 

Sigmia Senior Olomouc B


 

 

3


 

 

2


 

 

4


 

 

11


 

 

38.0


 

 

24


 

 

8.


 

 

T.J. Sokol Konice


 

 

2


 

 

3


 

 

4


 

 

9


 

 

30.0


 

 

19


 

 

9.


 

 

T.J. Sokol Citov


 

 

2


 

 

0


 

 

7


 

 

6


 

 

18.5


 

 

8


 

 

10.


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

0


 

 

8


 

 

3


 

 

28.0


 

 

19


 

 

11.


 

 

T.J. Sokol Tovačov


 

 

0


 

 

1


 

 

8


 

 

1


 

 

22.5


 

 

12


 

Do konce soutěže zbývá poslední kolo. Hráči základní sestavy, kteří dosud nesplnili povinnost odehrát min. 2 partie, mají poslední možnost předejít
udělení pokuty, viz čl. 6.2. Rozpisu soutěží družstev Olomouckého kraje.



Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.