Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

7. kolo

Zpráva z kola č. 7 ze dne 29. 1. 2017


7.1 4 Spartak Přerov  1,5 - 6,5 12 AŠK DA Olomouc B (Jiří Filouš)

1  Jemelka Jan 1956 1/2  Zbořil Tomáš 2127

2  Pospíšil Ignác 1936 0 : 1  Molnár Jiří 1924

3  Štec František 1872 1/2  Hejnar Petr 1842

4  Filouš Jiří 1828 1/2  Peřina Michal 1985

5  Geryk Milan 1675 0 : 1  Houžva Viktor 1939

6  Sedlák Emil 1622 0 : 1  Štěpán Petr 1806

7  Kympergr Vojtěch 1550 0 : 1  Přenosil Jiří 2002

8  Dosoudil Pavel 1492 0 : 1  Konečný Martin 1902


7.2 5 SK Prostějov C  5,0 - 3,0 3 T. J. Sokol Citov (Martin Adamčík)

1  Adamčík Martin 2133 1/2  Přikryl Tomáš 1966

2  Londin Šimon 1841 1 : 0  Přikrylová Iva 1816

3  Fiala Jiří 1880 1 : 0  Opletal Josef 1757

4  Piskovský Tomáš 1662 1/2  Šlapák Vladislav 1685

5  Urbanová Daniela 1635 1 : 0  Vitoslavský Jiří 1681

6  Londin Milan 1718 1/2  Šneidr Michal 1631

7  Londin Martin 1495 1/2  Čechovský Hynek 1631

8  Marčík Filip 1264 0 : 1  Říha Marek 1353


7.3 6 T. J. Sokol Přemyslovice B 6,0 - 2,0 2 A64 PřF UP Olomouc (Jiří Zapletal)

1  Zapletal Jiří 2059 1 : 0  Musil Vítězslav 1958

2  Hájek Zdeněk 1900 0 : 1  Růžička Marek 1972

3  Hauser Jan 1846 1/2  Malenovský Martin 1688

4  Šubert Josef 1743 1/2  Jelínek Jindřich 1634

5  Popelka Josef 2015 1 : 0  Šobáň Jan 1460

6  Ošťádal Josef ml. 1637 1 : 0  Růžičková Ema 1325

7  Brablec Leoš 1701 1 : 0  Losse Josef 1000

8  Böhm Vilém 1661 1 : 0  Kamarádová Alžběta 1000


7.4 7 T. J. Sokol Skalička B  7,0 - 1,0 1 ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B (Jar. Vozák)

1  Lev Pavel 2203 1 : 0  Sapík Miloslav 1771

2  Štverák Milan 2036 1 : 0  Oral Josef 1760

3  Vaculík Petr 1820 1/2  Svoboda Otakar 1681

4  Vozák Jaromír 1863 1/2  Stýblo Pavel 1611

5  Bednář Martin 1773 1 : 0  Vašek Rostislav 1569

6  Dragón Pavel 1695 1 : 0  Pinďura Vladimír 1504

7  Vinklárek Antonín 1691 1 : 0  Hrabal Jiří 1660

8  Vozák Luboš 1616 1 : 0  Dočkal Petr 1000


7.5 8 T. J. Sokol Hranice  3,5 - 4,5 11 SK Prostějov B (Bořivoj Novák)

1  Novák Bořivoj 1722 0 : 1  Závůrka Roman 2166

2  Šeiner Jiří 1790 1/2  Vláčil Vladimír 1979

3  Kincl Dobromir 1716 1/2  Zvoníček Václav 1860

4  Mikšík Vlastimil 1485 0 : 1  Virgler Karel 1841

5  Doubravová Olga 1608 1/2  Hradský Aleš 1812

6  Novák Miroslav 1477 0 : 1  Meissel Karel 1802

7  Královič Milan 1527 1 : 0  Skládal Leoš 1469

8  Rabel Tomáš 1000 1 : 0  Grbin Daniel 1373


7.6 9 T. J. Sokol Tovačov  3,0 - 5,0 10 SK ROŠÁDA Prostějov B (Jiří Čala) 

1  Čala Jiří 1769 1 : 0  Dvořák Vladimír 2006

2  Ďatel Oldřich 1759 1/2  Vaculka Pavel 1881

3  Najmon Miloš 1635 0 : 1  Brácha Pavel 1822

4  Řihošek Vladimír 1631 1/2  Gorba Matěj 1650

5  Jirák Miroslav 1356 0 : 1  Buriánek Michal 1609

6  Mojžíš Jaroslav 1302 0 : 1  Vychodil Oldřich 1570

7  Vaculík Cyril 1644 1 : 0  Krejsa David 1603

8  Nedoma Zdeněk 1262 0 : 1  Ociepka Pavel 1000


Pořadí po 7. kole

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie

1. T. J. Sokol Přemyslovice B 7 0 0 21 42.0 31

2. AŠK DA Olomouc B 6 1 0 19 41.0 31

3. T. J. Sokol Skalička B 5 1 1 16 35.5 30

4. Spartak Přerov 5 0 2 15 32.0 22

5. A64 PřF UP Olomouc 4 0 3 12 29.0 20

6. SK Prostějov B 4 0 3 12 29.0 19

7. SK Prostějov C 3 1 3 10 31.0 21

8. SK ROŠÁDA Prostějov B 3 1 3 10 27.0 15

9. T. J. Sokol Citov 1 1 5 4 24.0 11

10. T. J. Sokol Hranice 1 0 6 3 18.0 8

11. ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 0 1 6 1 14.0 5

12. T. J. Sokol Tovačov 0 0 7 0 13.5 7

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.