Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

5.kolo


Zpráva z kola č. 5 ze dne 11. 12. 2016


5.1  3     T.J. Sokol Citov  Tomáš Přikryl  3,0 - 5,0        12  AŠK DA Olomouc B      

1            Přikryl Tomáš               1966              1/2                  Molnár Jiří                        1924

2            Lukša Zdeněk               1952              1/2                 Hejnar Petr                       1842

3            Opletal Josef                1757              1/2                  Peřina Michal                    1985

4            Šlapák Vladislav           1685              0 : 1                Houžva Viktor                   1939

5            Vitoslavský Jiří             1681              1 : 0                Kolmaš Oldřich                  1799

6            Šneidr Michal               1631              1/2                  Kašpárek Jiří                     1805

7            Mikeš František            1544              0 : 1                Štěpán Petr                       1806

8            Říha Marek                  1353              0 : 1                Přenosil Jiří                        2002



5.2  4     Spartak Přerov  Jiří Filouš           3,5 - 4,5        2    A64 PřF UP Olomouc    

1            Pospíšil Ignác                1936              1 : 0                Musil Vítězslav                  1958

2            Štec František               1872              1 : 0                Zatloukal Petr                   2094

3            Filouš Jiří                      1828              0 : 1                Růžička Marek                  1972

4            Geryk Milan                  1675              1/2                  Malenovský Martin            1688

5            Čechovský Zdeněk        1623              0 : 1                Škvír Ivo                          1611

6            Sedlák Emil                  1622              0 : 1                Šobáň Jan                        1460

7            Kympergr Vojtěch         1550              0 : 1                Růžičková Ema                 1325

8            Dosoudil Pavel              1492              1 : 0                Kurfürst Adam                  1098


5.3  5     SK Prostějov C                             4,0 - 4,0        1    ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B    

1            Adamčík Martin            2133              1 : 0                Mikulka Jan                       1858

2            Londin Šimon               1841              0 : 1                Sapík Miloslav                   1771

3            Piskovský Tomáš          1662              1 : 0                Oral Josef                         1760

4            Urbanová Daniela         1635              1 : 0                Svoboda Otakar                1681

5            Londin Milan                 1718              1/2                  Stýblo Pavel                     1611

6            Kment Michal               1599              0 : 1                Vašek Rostislav                 1569

7            Londin Martin               1495              0 : 1                Malinovský Leo                 1616

8            Marčík Filip                  1264              1/2                  Pinďura Vladimír                1504


5.4  6     T.J. Sokol Přemyslovice B          4,5 - 3,5        11  SK Prostějov B      Josef Šubert   

1            Zapletal Jiří                   2059              1/2                 Závůrka Roman                 2166

2            Hájek Zdeněk               1900              0 : 1                Vláčil Vladimír                   1979

3            Vejmola Adam              1860              1/2                  Zvoníček Václav                1860

4            Prucek Ladislav             1837              1 : 0                Virgler Karel                     1841

5            Šubert Josef                 1743              0 : 1                Hradský Aleš                    1812

6            Popelka Josef                2015              1/2                  Meissel Karel                    1802

7            Brablec Leoš                 1701              1 : 0                Skládal Leoš                     1469

8            Böhm Vilém                  1661              1 : 0                Grbin Daniel                     1373


5.5  7     T. J. Sokol Skalička B Jar. Vozák 4,5 - 3,5       10  SK ROŠÁDA Prostějov B         

1            Lev Pavel                      2203              1 : 0                Dvořák Vladimír                2006

2            Štverák Milan                2036              1 : 0                Brácha Pavel                     1822

3            Vaculík Petr                  1820              0 : 1                Gorba Tomáš                     1850

4            Vozák Jaromír               1863              1 : 0                Vychodil Oldřich                1570

5            Bednář Martin               1773              1/2                  Hanák František                1575

6            Vinklárek Antonín          1691              1/2                  Navrátil Pavel                   1643

7            Jiříček Vojtěch              1604              1/2                  Krejsa David                     1603

8            Čadra Martin                1407              0 : 1                Ociepka Pavel                    1000


5.6  8     T.J. Sokol Hranice Boř. Novák   5,0 - 3,0        9    T. J. Sokol Tovačov        

1            Novák Bořivoj               1722              1/2                  Čala Jiří                            1769

2            Šeiner Jiří                     1790              1/2                  Ďatel Oldřich                     1759

3            Kincl Dobromir              1716              1/2                  Řihošek Vladimír               1631

4            Doubravová Olga          1608              1/2                  Jirák Miroslav                    1356

5            Novák Miroslav             1477              0 : 1                Mojžíš Jaroslav                  1302

6            Zapletal Stanislav         1713              1 : 0                Vaculík Cyril                      1644

7            Rabel Tomáš                1000              1 : 0                Nedoma Zdeněk                 1262

8            Hons Bohuslav              1565              1 : 0                Šuga Petr                         1000



Pořadí po 5. kole




 

Poř. 


 

 

Družstvo   


 

 

V


 

 

 R  


 

 

P


 

 

 Body   


 

 

Skóre


 

 

 Partie


 

 

1.


 

 

T. J. Sokol Přemyslovice B


 

 

5


 

 

0


 

 

0


 

 

15


 

 

29.0


 

 

20


 

 

2.


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

4


 

 

1


 

 

0


 

 

13


 

 

28.0


 

 

21


 

 

3.


 

 

Spartak Přerov


 

 

4


 

 

0


 

 

1


 

 

12


 

 

25.5


 

 

19


 

 

4.


 

 

T. J. Sokol Skalička B


 

 

3


 

 

1


 

 

1


 

 

10


 

 

23.5


 

 

20


 

 

5.


 

 

A64 PřF UP Olomouc


 

 

3


 

 

0


 

 

2


 

 

9


 

 

22.5


 

 

16


 

 

6.


 

 

SK Prostějov B


 

 

3


 

 

0


 

 

2


 

 

9


 

 

21.5


 

 

14


 

 

7.


 

 

SK Prostějov C


 

 

2


 

 

1


 

 

2


 

 

7


 

 

22.5


 

 

16


 

 

8.


 

 

T. J. Sokol Citov


 

 

1


 

 

1


 

 

3


 

 

4


 

 

18.0


 

 

9


 

 

9.


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

1


 

 

1


 

 

3


 

 

4


 

 

17.0


 

 

8


 

 

10.


 

 

T. J. Sokol Hranice


 

 

1


 

 

0


 

 

4


 

 

3


 

 

11.5


 

 

5


 

 

11.


 

 

ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B


 

 

0


 

 

1


 

 

4


 

 

1


 

 

12.0


 

 

5


 

 

12.


 

 

T. J. Sokol Tovačov


 

 

0


 

 

0


 

 

5


 

 

0


 

 

9.0


 

 

5


 

V souladu s článkem 3.
12. Soutěžního řádu družstev Olomouckého kraje, bylo dne 30. 11. 2016
zaevidováno doplnění soupisky družstva: AŠK DA Olomouc "B":

1. místo soupisky Tomáš Zbořil, nar. 27. 7. 1976, ev. č. LOK 8011, ELO 2127; Z, V

Změna na soupisce nabývá platnost 1. 1. 2017.

Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.