Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

2. kolo


Zpráva z kola č. 2 ze dne 23. 10. 2016


2.1  12   AŠK DA Olomouc B                    4,0 - 4,0        7    T. J. Sokol Skalička B  (Michal Peřina)

1            Molnár Jiří                     1924              0 : 1                Lev Pavel                           2203

2            Hejnar Petr                    1842              1/2                  Jiříček Jakub                      1847

3            Peřina Michal                 1985              1 : 0                Vaculík Petr                       1820

4            Ochman Tomáš              1816              1/2                  Vozák Jaromír                   1863

5            Kolmaš Oldřich               1799              1/2                  Bednář Martin                   1773

6            Štěpán Petr                   1806              0 : 1                Dragón Pavel                     1695

7            Přenosil Jiří                    2002              1 : 0                Vozák Luboš                     1616

8            Konečný Martin              1902              1/2                  Jiříček Vojtěch                   1604


2.2  8     T.J. Sokol Hranice (B. Novák)     2,0 - 6,0        6    T. J. Sokol Přemyslovice B         

1            Novák Bořivoj               1722              0 : 1                Matoušek Petr                   2122

2            Šeiner Jiří                     1790              0 : 1                Zapletal Jiří                       2059

3            Kincl Dobromir             1716              1/2                  Hájek Zdeněk                    1900

4            Mikšík Vlastimil            1485              0 : 1                Prucek Ladislav                  1837

5            Doubravová Olga          1608              1/2                  Šubert Josef                      1743

6            Novák Miroslav             1477              0 : 1                Popelka Josef                     2015

7            Královič Milan              1527              1/2                  Brablec Leoš                       1701

8            Zapletal Stanislav         1713              1/2                  Böhm Vilém                       1661

 

2.3  9     T. J. Sokol Tovačov (Jiří Čala)    1,5 - 6,5        5    SK Prostějov C               

1            Čala Jiří                        1769              0 : 1                Adamčík Martin                2133

2            Ďatel Oldřich                 1759              0 : 1                Londin Šimon                   1841

3            Řihošek Vladimír           1631              0: 1                Piskovský Tomáš               1662

4            Zacpal Rostislav            1528              0 : 1                Londin Milan                     1718

5            Jirák Miroslav                1356              0 : 1                Kment Michal                   1599

6            Mojžíš Jaroslav              1302              1 : 0                Londin Martin                   1495

7            Nedoma Zdeněk           1262              1/2                  Marčík Filip                       1264

8            Šuga Petr                     1000              0 : 1                Moudrý Marek                  1100


2.4  10   SK ROŠÁDA Prostějov B           2,0 - 6,0        4    Spartak Přerov 
(Tomáš Gorba) 

1            Dvořák Vladimír             2006              0 : 1                Petr Jiří                            1944

2            Brácha Pavel                 1822              0 : 1                Pospíšil Ignác                    1936

3            Gorba Tomáš                 1850              1/2                  Štec František                   1872

4            Gorba Matěj                  1650              1/2                  Filouš Jiří                          1828

5            Hanák František            1575              1/2                  Geryk Milan                      1675

6            Navrátil Pavel                1643              0 : 1                Čechovský Zdeněk            1623

7            Krejsa David                 1603              1/2                  Sedlák Emil                       1622

8            Ociepka Pavel               1000              0 : 1                Kympergr Vojtěch             1550


2.5  11   SK Prostějov B  (Virgler Karel)    4,5 - 3,5        3    T. J. Sokol Citov             

1            Závůrka Roman             2166              1 : 0                Přikryl Tomáš                    1966

2            Vláčil Vladimír               1979              1/2                  Přikrylová Iva                    1816

3            Zvoníček Václav            1860              1 : 0                Opletal Josef                      1757

4            Virgler Karel                  1841              0 : 1                Šneidr Michal                    1631

5            Hradský Aleš                 1812              1 : 0                Mikeš František                 1544

6            Meissel Karel                 1802              1/2                  Říha Marek                        1353

7            Skládal Leoš                  1469              1/2                  Potrok Roman                   1369

8            Kubina Felix                  1627              0 : 1                Potrok Jakub                      1226


2.6  1     ŠK
SIGMIA Sen. Olomouc B      2,5 - 5,5        2    A64 PřF UP Olomouc    

1            Mikulka Jan                   1858              1/2                  Musil Vítězslav                  1958

2            Sapík Miloslav               1771              1/2                  Růžička Marek                  1972

3            Oral Josef                     1760              1 : 0                Malenovský Martin            1688

4            Svoboda Otakar            1681              0 : 1                Škvír Ivo                           1611

5            Stýblo Pavel                 1611              1/2                  Jelínek Jindřich                  1634

6            Vašek Rostislav             1569              0 : 1                Hrabal Matěj                     1535

7            Malinovský Leo             1616              0 : 1                Gregůrková Nikola            1425

8            Pinďura Vladimír           1504              0 : 1                Růžičková Ema                 1325



Pořadí po 2. kole



  

 


 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

V


 

 

R


 

 

P


 

 

Body


 

 

Skóre


 

 

Partie


 

 

1.


 

 

SK Prostějov C


 

 

 2  


 

 

0


 

 

0


 

 

6


 

 

12.5


 

 

10


 

 

2.


 

 

T. J. Sokol
  Přemyslovice B


 

 

2


 

 

0


 

 

0


 

 

6


 

 

12.0


 

 

6


 

 

3.


 

 

Spartak Přerov


 

 

2


 

 

0


 

 

0


 

 

6


 

 

11.0


 

 

8


 

 

4.


 

 

SK Prostějov B


 

 

2


 

 

0


 

 

0


 

 

6


 

 

9.5


 

 

6


 

 

5.


 

 

AŠK DA Olomouc
  B


 

 

1


 

 

1


 

 

0


 

 

4


 

 

11.0


 

 

8


 

 

6.


 

 

A64 PřF UP
  Olomouc


 

 

1


 

 

0


 

 

1


 

 

3


 

 

8.5


 

 

5


 

 

7.


 

 

T. J. Sokol
  Citov


 

 

0


 

 

1


 

 

1


 

 

1


 

 

7.5


 

 

3


 

 

8.


 

 

T. J. Sokol
  Skalička B


 

 

0


 

 

1


 

 

1


 

 

1


 

 

6.0


 

 

4


 

 

9.


 

 

SK ROŠÁDA
  Prostějov B


 

 

0


 

 

1


 

 

1


 

 

1


 

 

6.0


 

 

1


 

 

10.


 

 

T. J. Sokol
  Tovačov


 

 

0


 

 

0


 

 

2


 

 

0


 

 

4.5


 

 

3


 

 

11.


 

 

T. J. Sokol
  Hranice


 

 

0


 

 

0


 

 

2


 

 

0


 

 

4.0


 

 

0


 

 

12.


 

 

ŠK SIGMIA Sen.
  Olomouc B


 

 

0


 

 

0


 

 

2


 

 

0


 

 

3.5


 

 

1


 

V souladu s článkem 3.
12. Soutěžního řádu družstev Olomouckého kraje, doplňuje se soupiska družstva SK
ROŠÁDA Prostějov B
na 10. místo soupisky o hráče: Lukáš Zatloukal, r. 1985,
ev. č. LOK
13196, ELO 1626. Hráč je členem klubu. Změna na soupisce nabývá platnosti 1. 1.
2017.

Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.