Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

1. kolo


Zpráva z kola č. 1 ze dne 9. 10. 2016

1.1  1     ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B      1,0 - 7,0        12  AŠK DA Olomouc B  (Vašek Rostislav) 

1            Mikulka Jan                   1858              1/2                  Hejnar Petr                        1842

2            Sapík Miloslav               1771              0 : 1                Peřina Michal                     1985

3            Oral Josef                      1760             0 : 1                Ochman Tomáš                  1816

4            Svoboda Otakar            1681              0 : 1                Kolmaš Oldřich                   1799

5            Stýblo Pavel                  1611              1/2                  Kašpárek Jiří                      1805

6            Vašek Rostislav             1569              0 : 1                Přenosil Jiří                        2002

7            Malinovský Leo              1616              0 : 1                Konečný Martin                  1902

8            Pinďura Vladimír            1504              0 : 1                Unzeitig Libor                    1768


1.2  2     A64PřF UP Olomouc                  3,0 - 5,0        11  SK Prostějov B   (Vysloužil Lukáš)

1            Musil Vítězslav             1958              0 : 1                Závůrka Roman                 2166

2            Botur Michal                1930              1/2                  Vláčil Vladimír                   1979

3            Vysloužil Lukáš            1886              1 : 0                Zvoníček Václav                1860

4            Malenovský Martin       1688              0 : 1                Virgler Karel                      1841

5            Škvír Ivo                     1611              1/2                  Hradský Aleš                     1812

6            Hrabal Matěj                1535              1/2                  MeisselKarel                     1802

7            Mohapl Tomáš             1275              1/2                  Tesař Jan                          1425

8            Kurfürst Adam             1098              0 : 1                Kubina Felix                      1627


1.3  3     T.J. Sokol Citov (Přikryl Tomáš) 4,0 - 4,0       10  SK ROŠÁDA Prostějov B         

1            Přikryl Tomáš                1966              1/2                  Dvořák Vladimír                 2006

2            Opletal Josef                 1757              1/2                  Brácha Pavel                      1822

3            Šlapák Vladislav            1685              1/2                  Gorba Tomáš                     1850

4            Vitoslavský Jiří              1681              0 : 1                Snášel Michal                    1802

5            Šneidr Michal                1631              1/2                  Gorba Matěj                      1650

6            Říha Marek                   1353              1 : 0                Navrátil Pavel                    1643

7            Potrok Roman               1369              1/2                  Krejsa David                     1603

8            Potrok Jakub                 1226              1/2                  Ociepka Pavel                    1000


1.4  4     SpartakPřerov  (Filouš Jiří)        5,0 - 3,0        9    T. J. Sokol Tovačov        

1            Jemelka Jan                   1956              1/2                  Čala Jiří                            1769

2            Pospíšil Ignác                 1936              1 : 0                Ďatel Oldřich                     1759

3            Vlatten Andre                 2052              1 : 0                Najmon Miloš                    1635

4            Štec František                1872              1 : 0                Jirák Miroslav                    1356

5            Filouš Jiří                       1828              1/2                  Mojžíš Jaroslav                  1302

6            Geryk Milan                   1675              0 : 1                Vaculík Cyril                      1644

7            Sedlák Emil                   1622              0 : 1                Nedoma Zdeněk                1262

8            Dosoudil Pavel               1492              1 : 0                Šuga Petr                         1000


1.5  5     SK Prostějov C (Adamčík Martin) 6,0 - 2,0       8    T. J. Sokol Hranice         

1            Londin Šimon               1841              1 : 0                Novák Bořivoj                   1722

2            Fiala Jiří                       1880              1 : 0                Šeiner Jiří                         1790

3            Piskovský Tomáš          1662              1/2                  Kincl Dobromir                  1716

4            Urbanová Daniela         1635              1 : 0                Mikšík Vlastimil                 1485

5            Londin Milan                1718              1/2                  Doubravová Olga              1608

6            Kment Michal               1599              1/2                  Královič Milan                   1527

7            Londin Martin               1495              1 : 0                Šlesinger David                 1401

8            Táborský Jindřich          1135              1/2                  Rabel Tomáš                    1000


1.6  6     T.J. Sokol Přemyslovice B          6,0 - 2,0        7    T. J. Sokol Skalička B (Štaffa Lubomír)

1            Matoušek Petr               2122              1/2                  Lev Pavel                           2203

2            Zapletal Jiří                   2059              1/2                  Štverák Milan                    2036

3            Prucek Ladislav             1837              0 : 1                Jiříček Jakub                      1847

4            Hauser Jan                     1846            1 : 0  (1:0K)      Vaculík Petr                       1820

5            Ošťádal Josef ml.          1637              1/2    (1:0K)      Vozák Lukáš                     1857

6            Štaffa Lubomír              2088              1 : 0  (1:0K)     Vozák Jaromír                   1863

7            Brablec Leoš                 1701              1/2    (1:0K)      Bednář Martin                   1773

8            Böhm Vilém                  1661              0 : 1  (1:0K)     Dragón Pavel                     1695


V utkání Sokol Přemyslovice B - Sokol Skalička B 4 : 4 (rozhodčí Štaffa Lubomír), v
družstvu Skaličky nastoupili 4 volní hráči a jeden host. To je porušení
soutěžního řádu bod 3.6.10. Počet volných hráčů není omezen pouze na soupisce,
k utkání ale mohou nastoupit maximálně 3 písmenkoví hráči, mezi které se
počítají i volní hráči. Podle čl. 2.9. Přestupky proti ustanovení SŘ jsou tedy
kontumováni neoprávněně startující hráči, tj. 4. a 5. šachovnice hostí (Vaculík
Petr a Vozák Lukáš). Vzhledem k tomu, že 4. a 5. šachovnice byly obsazeny
neoprávněně, jsou chybně nasazeni i hráči hostí na 6. - 8. šachovnici (čl. 3.6.8.).
Proto musí být také zkontumováni. Celkový výsledek je tedy 6:2 pro domácí.

Pro zápočet na ELO budou započítány výsledky dosažené na šachovnicích.

Z důvodu nesplnění povinnosti rozhodčího dle čl. 2.5.6. SŘ "Před
zahájením utkání družstev rozhodčí zkontroluje sestavy obou družstev..."
se
Lubomíru Štaffovi pozastavuje výkon funkce rozhodčího na jedno utkání.

Pořadí po 1. kole





  
  
  
  
  
  
 


 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

V


 

 

R


 

 

P


 

 

Body


 

 

Skóre


 

 

Partie


 

 

1.


 

 

AŠK DA Olomouc B


 

 

    1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

7.0


 

 

6


 

 

2.


 

 

SK Prostějov C


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

6.0


 

 

4


 

 

3.


 

 

T. J. Sokol
  Přemyslovice B


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

6.0


 

 

2


 

 

4.


 

 

Spartak Přerov


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

5.0


 

 

4


 

 

5.


 

 

SK Prostějov B


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

5.0


 

 

3


 

 

6.


 

 

T. J. Sokol
  Citov


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

1


 

 

4.0


 

 

1


 

 

7.


 

 

SK ROŠÁDA
  Prostějov B


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

1


 

 

4.0


 

 

1


 

 

8.


 

 

T. J. Sokol
  Tovačov


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

3.0


 

 

2


 

 

9.


 

 

A64 PřF UP
  Olomouc


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

3.0


 

 

1


 

 

10.


 

 

T. J. Sokol
  Skalička B


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

2.0


 

 

2


 

 

11.


 

 

T. J. Sokol
  Hranice


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

2.0


 

 

0


 

 

12.


 

 

ŠK SIGMIA Sen.
  Olomouc B


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

1.0


 

 

0


 


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.