Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

9. kolo


Zpráva z kola č. 9 ze dne 13. 3. 2016


9.1  6      T.J. Sokol Skalička B              5½ - 2½       4   ŠK Vinary                   

1              Vaculík Petr                    1846      0 : 1               Přikryl Tomáš                1981

2              Vozák Jaromír                 1833     ½ : ½             Lukša Zdeněk                1941

3              Bednář Martin                 1774      1 : 0               Přikrylová Iva               1810

4              Dragón Pavel                  1721      1 : 0               Šlapák Vladislav            1682

5              Novák Bořivoj                 1693      1 : 0               Potrok Roman               1266

6              Vinklárek Antonín            1689      0 : 1               Tobolík Petr                  1000

7              Pospíšil Ludvík                1911      1 : 0               Potrok Jakub                 1144

8              Vozák Luboš                   1622      1 : 0               Tobolík Kamil                1101


9.2  7      SK ROŠÁDA Prostějov B         7 - 1          3   T.J. Sokol Citov          

1              Dvořák Vladimír             1952      1 : 0               Opletal Josef                  1759

2              Brácha Pavel                 1845       1 : 0               Vitoslavský Jiří               1701

3              Kyselý Pavel                  1765      1 : 0               ŠneidrMichal                  1658

4              Navrátil Pavel                1703      ½ : ½             Mikeš František              1568

5              Zatloukal Lukáš              1631      1 : 0               Nevřela Bohuslav           1000

6              Krejsa David                  1592      ½ : ½             Lavrinčík Petr                 1416

7              Kment Michal                 1580      1 : 0               Říha Marek                    1000

8              Vysloužil Tomáš             1504      1 : 0               Benda Marek                  1000


9.3  8      Spartak Přerov                           6 - 2          2   SK Prostějov B            

1              Čechál Martin                 2035      1 : 0               Hradský Aleš                 1813

2              Petr Jiří                          1952      1 : 0               Král Vojtěch                  1730

3              Pospíšil Ignác                 1953     ½ : ½              Meissel Karel                 1824

4              Vymětal Milan                1934      1 : 0               Londin Milan                  1711

5              Štec František                1883      1 : 0               Strejček Stanislav          1537

6              Filouš Jiří                       1843      0 : 1               Urbanová Daniela          1659

7              Geryk Milan                   1661      1 : 0               Piskovský Tomáš           1677

8              Čechovský Zdeněk         1635      ½ : ½             Grbin Daniel                  1329


9.4  9      T.J. Sokol Konice                       3 - 5          1   A64 Př.F UP Olomouc          

1              Hajnyš Antonín               1837      0 : 1               Růžička Marek               1934

2              Pinkava Jaroslav             1762      0 : 1               Sněhota Martin              1974

3              Kučera Bohuslav             1755      0 : 1               Botur Michal                  1941

4              Zatloukal Miroslav           1684      0 : 1               Vysloužil Lukáš              1913

5              Král Jan                         1663      ½ : ½             Hrabal Matěj                  1603

6              Nedomanský Leopold      1440      ½ : ½             Fuksík Jaroslav               1653

7              Koutný Josef                  1378       1 : 0               RůžičkováEma               1239

8              Burget Martin                 1000      + : -               -

      

9.5  10    T.J. Sokol Tovačov                     2 - 6          11 Sigmia Senior Olomouc B     

1              Čala Jiří                         1783      0 : 1               Maláč Pavel                   1914

2              Ďatel Oldřich                  1756     ½ : ½              Mikulka Jan                   1849

3              Drtil Lubomír                  1668      0 : 1               OralJosef                      1753

4              Řihošek Vladimír             1658     ½ :                 Svoboda Otakar             1699

5              Vaculík Cyril                   1652     ½ : ½              Kodym Pavel                 1692

6              Mojžíš Jaroslav               1269     ½ : ½              Malinovský Leo              1674

7              Nedoma Zdeněk             1000      0 : 1               Vašek Rostislav             1621

8              Šuga Petr                      1000       0 : 1               Dosoudil Bedřich           1772



Pořadí po 9. kole



     

Poř.


 
 

Družstvo


 

 

Part.


 

 

+


 

 

=


 

 

-


 

 

MP3


 

 

Body


 

 

1  


 

 

T.J. Sokol Skalička B


 

 

9


 

 

 8 


 

 

0


 

 

 1


 

 

24


 

 

50½


 

  2  
 

  

T.J. Sokol Přemyslovice B


 

 

8


 

 

7


 

 

1


 

 

0


 

 

22


 

 

45


 

  3
 

 

 Spartak Přerov


 

 

8


 

 

6


 

 

0


 

 

2


 

 

18


 

 

40


 

  4
 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

8


 

 

4


 

 

2


 

 

2


 

 

14


 

 

35


 

  5
 

 

SK Prostějov B


 

 

8


 

 

4


 

 

1


 

 

3


 

 

13


 

 

33


 

 

6


 

 

Sigmia Senior Olomouc B


 

 

9


 

 

3


 

 

2


 

 

4


 

 

11


 

 

38


 

  7
 

 

A64 Př.F UP Olomouc


 

 

8


 

 

3


 

 

1


 

 

4


 

 

10


 

 

31


 

  8
 

 

T.J. Sokol Konice


 

 

8


 

 

2


 

 

2


 

 

4


 

 

8


 

 

26


 

  9
 

 

T.J. Sokol Citov


 

 

8


 

 

2


 

 

0


 

 

6


 

 

6


 

 

16½


 

  10
 

 

ŠK Vinary


 

 

8


 

 

1


 

 

0


 

 

7


 

 

3


 

 

24½


 

  11
 

 

T.J. Sokol Tovačov


 

 

8


 

 

0


 

 

1


 

 

7


 

 

1


 

 

20½


 

Přeložené utkání Spartak Přerov - Sokol Konice se odehrálo 6. 3. 2016 s výsledkem 6 : 2


Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.