Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

6. kolo



Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 6 ze dne 24. 1. 2016


6.1  10    T.J. Sokol Tovačov J. Čala    2,0 - 6,0        8   Spartak Přerov

1             Čala Jiří                          1783      0 : 1               Jemelka Jan                  1964

2             Ďatel Oldřich                  1756      1 : 0               Pospíšil Ignác                 1953

3             Drtil Lubomír                  1668      0 : 1               Vymětal Milan                1934

4             Řihošek Vladimír             1658      0 : 1               Štec František                1883

5             Vaculík Cyril                   1652      0 : 1               Filouš Jiří                        1843

6             Mojžíš Jaroslav               1269      0 : 1               Vágner Marek                 1728

7             Nedoma Zdeněk             1000      1 : 0               Čechovský Zdeněk          1635

8             Šuga Petr                      1000       0 : 1               Kympergr Vojtěch           1551


6.2  11    Sigmia Senior Olomouc B     4,0 - 4,0        7   SK ROŠÁDA Prostějov B

1             Maláč Pavel                     1914      0 : 1               Dvořák Vladimír            1952

2             Mikulka Jan                     1849      1 : 0               Brácha Pavel                 1845

3             Sapík Miloslav                 1781      1 : 0               Snášel Michal                1765

4             Oral Josef                       1753        1/2                Navrátil Pavel               1703

5             Svoboda Otakar              1699      1 : 0                Malenovský Martin        1598

6             Kodym Pavel                   1692        1/2                Krejsa David                1592

7             Hrabal Jiří                       1676       0 : 1               Kment Michal               1580

8             Vašek Rostislav               1621       0 : 1               Vysloužil Tomáš            1504


6.3  1   A64 Př.F UP Olomouc  Bednář  3,0 - 5,0       6   T.J. Sokol Skalička B

1             Kamarád František          1757      1/2                Nehyba Martin               1861

2             Doubek Tomáš                1977      1/2                Vaculík Petr                   1846

3             Vysloužil Lukáš               1913      1/2                Jiříček Jakub                  1836

4             Škvír Ivo                        1566      1/2                Bednář Martin                1774

5             Šobáň Jan                      1301      0 : 1               Dragón Pavel                 1721

6             Gregůrková Nikola          1133      1/2                Jiříček Vojtěch                1752

7             Mohapl Tomáš                1139      1/2                Vinklárek Antonín           1689

8             Kurfürst Adam                1000      0 : 1               Pospíšil Ludvík               1911


6.4  2      SK Prostějov B K. Meissel      4,0 - 4,0        5   T.J. Sokol Přemyslovice B

1             Hradský Aleš                  1813      1 : 0              Zapletal Jiří                    2056

2             Král Vojtěch                   1730       1/2               Prucek Ladislav               1828

3             Meissel Karel                  1824      1/2                Hauser Jan                     1838

4             Londin Milan                  1711      1 : 0               Šubert Josef                   1759

5             Urbanová Daniela           1659      0 : 1               Ošťádal Josef                 1898

6             Skládal Leoš                   1515      0 : 1               Popelka Josef                 2040

7             Piskovský Tomáš            1677      1 : 0               Brablec Leoš                  1714

8             Grbin Daniel                   1329      0 : 1               Böhm Vilém                  1690


6.5  3      T.J. Sokol Citov M. Šneidr      5,0 - 3,0        4   ŠK Vinary

1     FM   Cagašík Tomáš                2214      1 : 0               Přikryl Tomáš                1981

2             Opletal Josef                  1759       1/2                Lukša Zdeněk                1941

3             Vitoslavský Jiří               1701      0 : 1               Přikrylová Iva                1810

4             Šneidr Michal                 1658        1/2                Šlapák Vladislav            1682

5             Čechovský Hynek           1663      0 : 1               Potrok Roman                1266

6             Mikeš František              1568      1 : 0               Novák Miroslav              1458

7             Šneidr Radim                 1000      1 : 0               Potrok Jakub                 1144

8             Benda Marek                  1000      1 : 0               Ležák Albert                  1092



Pořadí po 6. kole


 

 

Poř.


 

 

 Družstvo       


 

 

V


 

 

R


 

 

P


 

 

Body


 

 

Skóre


 

 

Partie


 

 

1.


 

 

T.J. Sokol
  Přemyslovice B


 

 

5


 

 

1


 

 

0


 

 

16


 

 

31.0


 

 

23


 

 

2.


 

 

T.J. Sokol
  Skalička B


 

 

5


 

 

0


 

 

1


 

 

15


 

 

31.5


 

 

21


 

 

3.


 

 

SK Prostějov B


 

 

4


 

 

1


 

 

0


 

 

13


 

 

26.0


 

 

20


 

 

4.


 

 

Sigmia Senior
  Olomouc B


 

 

2


 

 

1


 

 

3


 

 

7


 

 

25.5


 

 

18


 

 

5.


 

 

SK ROŠÁDA
  Prostějov B


 

 

2


 

 

1


 

 

2


 

 

7


 

 

19.5


 

 

12


 

 

6.


 

 

A64 Př.F UP
  Olomouc


 

 

2


 

 

0


 

 

3


 

 

6


 

 

20.0


 

 

12


 

 

7.


 

 

Spartak Přerov


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

16.5


 

 

13


 

 

8.


 

 

T.J. Sokol
  Citov


 

 

2


 

 

0


 

 

3


 

 

6


 

 

14.5


 

 

8


 

 

9.


 

 

T.J. Sokol
  Konice


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

13.0


 

 

7


 

 

10.


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

0


 

 

5


 

 

3


 

 

20.0


 

 

14


 

 

11.


 

 

T.J. Sokol
  Tovačov


 

 

0


 

 

0


 

 

6


 

 

0


 

 

14.5


 

 

9


 

1. Žádám zástupce družstva Sigmia Senior Olomouc "B" o
technické dořešení včasného nahlašování výsledků domácích zápasů.


2. Termín odloženého zápasu 5. kola Spartak Přerov - T. J.
Sokol Konice byl dojednán na neděli 6. března 2016.


Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.