Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

5. kolo


ŠACHOVÝ SVAZ
OLOMOUCKÉHO KRAJE


Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 5 ze dne 10. 1. 2016

5.1  4     ŠK Vinary  Tomáš Přikryl             2,0 - 6,0        2    SK Prostějov B     

1            Přikryl Tomáš                 1981              0 : 1                Hradský Aleš                      1813

2            Lukša Zdeněk                 1941              1 : 0                Krá lVojtěch                       1730

 3            Šlapák Vladislav             1682              0 : 1                Meissel Karel                      1824

4            Potrok Roman                1266              1/2                  Londin Milan                       1711

5            Ilko Ondřej                     1000              1/2                 Strejček Stanislav                1537

6            Potrok Jakub                  1144              0 : 1                Piskovský Tomáš                1677

7            Zemánek Lukáš              1079              0 : 1                Grbin Daniel                       1329

8            Přikrylová Eliška             1090              0 : 1                Londin Martin                     1591


5.2  5 T.J. Sokol Přemyslovice B Ošťádal s.5,0 - 3,0        1    A64 Př.F UP Olomouc     

1            Hájek Zdeněk                 1870              0 : 1                Kamarád František             1757

2            Prucek Ladislav               1828              1/2                 Botur Michal                       1941

3            Vejmola Adam               1861              1 : 0                Doubek Tomáš                   1977

4            Šubert Josef                  1759              0 : 1                Škvír Ivo                            1566

5            Popelka Josef                 2040              1 : 0               Jelínek Jindřich                   1581

6            Ošťádal Josef ml.            1639               1/2                Mohapl Tomáš                    1139

7            Brablec Leoš                  1714               1 : 0               Kamarádová Alžběta            1000

8            Böhm Vilém                    1690              1 : 0                -

      

5.3  6 T.J. Sokol Skalička B  M. Bednář    5,0 - 3,0        11  Sigmia Senior Olomouc B

1            Nehyba Martin               1861              1 : 0                Maláč Pavel                        1914

2            Jiříček Jakub                   1836              1/2                 Mikulka Jan                        1849

3            Bednář Martin                 1774              1/2                 Sapík Miloslav                     1781

4            Dragón Pavel                  1721              1 : 0                Oral Josef                          1753

5            Novák Bořivoj                 1693               1/2                 Svoboda Otakar                 1699

6            Jiříček Vojtěch                1752               1/2                 Kodym Pavel                      1692

7            Vinklárek Antonín           1689              1 : 0                Stýblo Pavel                        1624

8            Paroulek Pavel                1587              0 : 1                Vašek Rostislav                  1621


5.4  7  SK ROŠÁDA Prostějov B  Dvořák   4,5 - 3,5        10  T.J. Sokol Tovačov         

1            Dvořák Vladimír             1952              0 : 1                Čala Jiří                              1783

2            Brácha Pavel                  1845              0 : 1                Ďatel Oldřich                      1756

3            Snášel Michal                 1765              1 : 0                Drtil Lubomír                      1668

4            Navrátil Pavel                 1703              1 : 0                Řihošek Vladimír                 1658

5            Zatloukal Lukáš              1631               1/2                 Vaculík Cyril                       1652

6            Krejsa David                  1592              1 : 0                Zacpal Rostislav                  1538

7            Kment Michal                 1580              1 : 0                Mojžíš Jaroslav                   1269

8            Vysloužil Tomáš              1504              0 : 1                Nedoma Zdeněk                 1000


5.5  8     Spartak Přerov                                  -                9    T.J. Sokol Konice             přeloženo

V předvečer dne konání zápasu Spartak Přerov - T.J. Sokol Konice požádal kapitán hostujícího týmu o přeložení termínu

utkání z důvodu nepříznivých klimatických podmínek v podobě zledovatělých silnic a z toho plynoucích rizik při dopravě.

Kapitán domácího týmu žádosti vyhověl, náhradní termín zápasu bude stanoven dodatečně.


Pořadí po 5. kole


  
  
 
  Poř
Družstvo
 
V
 
R
 
P
 
Body
 
Skóre
 
Partie
 

 

1.


 

 

T.J. Sokol Přemyslovice B


 

 

5


 

 

0


 

 

0


 

 

15


 

 

27.0


 

 

20


 

 

2.


 

 

T.J. Sokol Skalička B


 

 

4


 

 

0


 

 

1


 

 

12


 

 

26.5


 

 

19


 

 

3.


 

 

SK Prostějov B


 

 

4


 

 

0


 

 

0


 

 

12


 

 

22.0


 

 

17


 

 

4.


 

 

Sigmia Senior Olomouc B


 

 

2


 

 

0


 

 

3


 

 

6


 

 

21.5


 

 

15


 

 

5.


 

 

A64 Př.F UP Olomouc


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

17.0


 

 

12


 

 

6.


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

15.5


 

 

9


 

 

7.


 

 

T.J. Sokol Konice


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

13.0


 

 

7


 

 

8.


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

0


 

 

4


 

 

3


 

 

17.0


 

 

12


 

 

9.


 

 

Spartak Přerov


 

 

1


 

 

0


 

 

2


 

 

3


 

 

10.5


 

 

7


 

 

10.


 

 

T.J. Sokol Citov


 

 

1


 

 

0


 

 

3


 

 

3


 

 

9.5


 

 

4


 

 

11.


 

 

T.J. Sokol Tovačov


 

 

0


 

 

0


 

 

5


 

 

0


 

 

12.5


 

 

7


 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.