Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

4. kolo



ŠACHOVÝ SVAZ
OLOMOUCKÉHO KRAJE


Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 4 ze dne 6. 12. 2015


4.1  9     T.J. Sokol Konice                         4,5 - 3,5        7    SK ROŠÁDA Prostějov B         

 1            Hajnyš Antonín             1837              1/2                 Dvořák Vladimír               1952

2            Pinkava Jaroslav            1762              0 : 1                Gorba Tomáš                  1851

3            Kučera Bohuslav           1755                1/2                 Snášel Michal                  1765

4            Zatloukal Miroslav         1684               1 : 0                Buriánek Michal               1637

5            Král Jan                         1663              1 : 0                Krejsa David                   1592

6            Nedomanský Leopold      1440              0 : 1                Kment Michal                  1580

7            Páleník Vojtěch              1000                1/2                 Vychodil Oldřich              1567

8            Burget Martin                 1000              1 : 0                Vyslouži lTomáš               1504


4.2  10   T.J. Sokol Tovačov  Čala             3,0 - 5,0        6    T.J. Sokol Skalička B      

1            Čala Jiří                         1783              1 : 0                Vaculík Petr                       1846

2            Ďatel Oldřich                  1756              0 : 1                Vozák Jaromír                   1833

3            Drtil Lubomír                  1668               1/2                 Jiříček Jakub                     1836

4            Řihošek Vladimír             1658               1/2                 Bednář Martin                   1774

5            Zacpal Rostislav              1538               1/2                 Dragón Pavel                    1721

6            Mojžíš Jaroslav               1269               1/2                 Novák Bořivoj                   1693

7            Nedoma Zdeněk             1000              0 : 1                Jiříček Vojtěch                   1752

8            Šuga Petr                       1000              0 : 1                Doubravová Olga              1627


4.3  11   Sigmia Senior Olomouc B Vašek 3,0 - 5,0         5    T.J. Sokol Přemyslovice B          

1            Maláč Pavel                   1914              1/2                 Hájek Zdeněk                    1870

2            Sapík Miloslav                1781             0 : 1                Prucek Ladislav                 1828

3            Oral Josef                      1753             0 : 1                Vejmola Adam                  1861

4            Svoboda Otakar             1699              0 : 1                Šubert Josef                     1759

5            Kodym Pavel                 1692              1/2                 Popelka Josef                     2040

6            Stýblo Pavel                  1624              1/2                 Ošťádal Josef ml.               1639

7            Vašek Rostislav             1621               1/2                 Brablec Leoš                      1714

8            Heger Miroslav              1698              1 : 0                Böhm Vilém                      1690


4.4  1     A64 Př.F UP Olomouc Doubek    6,0 - 2,0        4    ŠK Vinary

1            Sněhota Martin              1974              1/2                 Přikryl Tomáš                    1981

2            Doubek Tomáš              1977              1/2                 Přikrylová Iva                    1810

3            Vysloužil Lukáš              1913              1/2                 Šlapák Vladislav                1682

4            Škvír Ivo                       1566              1/2                 Potrok Roman                   1266

5            Jelínek Jindřich              1581             1 : 0                Novák Miroslav                  1458

6            Šobáň Jan                    1301              1 : 0                Tobolík Petr                      1000

7            Mohapl Tomáš              1139              1 : 0                Potrok Jakub                     1144

8            Ondra Petr                   1100              1 : 0                Tobolík Kamil                    1101


4.5  2     SK Prostějov B Meissel                 6,5 - 1,5        3    T.J. Sokol Citov   

1            Hradský Aleš                1813              1 : 0                Opletal Josef                     1759

2            Meissel Karel                1824              1 : 0                Vitoslavský Jiří                  1701

3            Virgler Karel                 1845              1/2                  Šneidr Michal                    1658

4            Trimmel Bohuslav         1641              1/2                  Čechovský Hynek             1663

5            Strejček Stanislav          1537              1/2                  Mikeš František                 1568

6            Urbanová Daniela          1659             1 : 0                Říha Marek                        1000

7            Piskovský Tomáš           1677              1 : 0                Hradílek Karel                   1000

8            Londin Martin                1591              1 : 0                Benda Marek                     1000


Pořadí po 4. kole


  


 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

V


 

 

R


 

 

P


 

 

Body


 

 

Skóre


 

 

Partie


 

 

1.


 

 

T.J. Sokol
  Přemyslovice B


 

 

4


 

 

0


 

 

0


 

 

12


 

 

22.0


 

 

16


 

 

2.


 

 

T.J. Sokol
  Skalička B


 

 

3


 

 

0


 

 

1


 

 

9


 

 

21.5


 

 

16


 

 

3.


 

 

SK Prostějov B


 

 

3


 

 

0


 

 

0


 

 

9


 

 

16.0


 

 

12


 

 

4.


 

 

Sigmia Senior
  Olomouc B


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

18.5


 

 

14


 

 

5.


 

 

A64 Př.F UP
  Olomouc


 

 

2


 

 

0


 

 

1


 

 

6


 

 

14.0


 

 

10


 

 

6.


 

 

T.J. Sokol
  Konice


 

 

2


 

 

0


 

 

2


 

 

6


 

 

13.0


 

 

7


 

 

7.


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

0


 

 

3


 

 

3


 

 

15.0


 

 

11


 

 

8.


 

 

SK ROŠÁDA
  Prostějov B


 

 

1


 

 

0


 

 

2


 

 

3


 

 

11.0


 

 

5


 

 

9.


 

 

Spartak Přerov


 

 

1


 

 

0


 

 

2


 

 

3


 

 

10.5


 

 

7


 

 

10.


 

 

T.J. Sokol
  Citov


 

 

1


 

 

0


 

 

3


 

 

3


 

 

9.5


 

 

4


 

 

11.


 

 

T.J. Sokol
  Tovačov


 

 

0


 

 

0


 

 

4


 

 

0


 

 

9.0


 

 

4


 

V souladu s článkem 3. 12. Soutěžního řádu družstev Olomouckého kraje, doplňuje se soupiska družstva SK ROŠÁDA Prostějov B na 2. místo soupisky o hráče:  Brácha,  r. 1963, č. LOK9493, ELO 1845. Uvedený hráč je členem klubu. Změněná soupiska je platná od 1. 1. 2016.

                                                                      

Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.