Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

3. kolo


ŠACHOVÝ SVAZ
OLOMOUCKÉHO KRAJE


Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 3 ze dne 22. 11. 2015


3.1  3     T.J. Sokol Citov Šneidr Michal     3,0 - 5,0        1    A64 Př.F UP Olomouc    

1            Vitoslavský Jiří              1701              1 : 0                Botur Michal                     1941

2            Šneidr Michal                1658              0 : 1                Doubek Tomáš                 1977

3            Mikeš František             1568              0 : 1                Vysloužil Lukáš                 1913

4            Luňák Rostislav             1390               1/2                 Škvír Ivo                         1566

5            Lavrinčík Petr                1416              0 : 1                Hrabal Matěj                    1603

6            Šneidr Radim                1000              1 : 0                Biolková Jana                   1560

7            Říha Marek                   1000               1/2                 Šobáň Jan                        1301

8            Hradílek Karel               1000               0 : 1                Gregůrková Nikola            1133


3.2  4     ŠK
Vinary
Přikryl Tomáš             3,5 - 4,5        11  Sigmia Senior Olomouc B          

1            Přikryl Tomáš               1981              1 : 0                Maláč Pavel                       1914

2            Lukša Zdeněk               1941              1 : 0                Sapík Miloslav                    1781

3            Přikrylová Iva               1810              1 : 0                Oral Josef                          1753

4            Šlapák Vladislav           1682                1/2                 Svoboda Otakar                 1699

5            Potrok Roman               1266              0 : 1                Kodym Pavel                     1692

6            Potrok Jakub                 1144              0 : 1                Malinovský Leo                  1674

7            Hrazdira Matěj              1108              0 : 1                Stýblo  Pavel                      1624

8            Zemánek Lukáš             1079              0 : 1                Vašek Rostislav                 1621


3.3  5     T.J. S. Přemyslovice B Ošťádal    6,5 - 1,5        10  T.J. Sokol Tovačov         

1            Hájek Zdeněk                1870              1 : 0                Čala Jiří                            1783

2            Štaffa Lubomír              2079              1 : 0                Ďatel Oldřich                     1756

3            Hauser Jan                     1838             1 : 0                Řihošek Vladimír               1658

4            Šubert Josef                   1759              0 : 1                Vaculík Cyril                     1652

5            Ošťádal Josef                1898              1 : 0                Zacpal Rostislav                1538

6            Popelka Josef                2040              1/2                 Mojžíš  Jaroslav                  1269

7            Brablec Leoš                 1714              1 : 0                Nedoma Zdeněk                1000

8            Böhm Vilém                  1690              1 : 0                Šuga Petr                          1000


3.4  6     T.J. Sokol Skalička B Bednář      7,5 - 0,5        9    T.J. Sokol Konice

1            Nehyba Martin              1861               1/2                 Kašparovský Petr              1926

2            Vaculík Petr                  1846              1 : 0                Hajnyš Antonín                 1837

3            Vozák Lukáš                 1844              1 : 0                Pinkava Jaroslav                1762

4            Jiříček Jakub                  1836             1 : 0                Zatloukal Miroslav             1684

5            Bednář Martin               1774              1 : 0                Král Jan                            1663

6            Dragón Pavel                 1721             1 : 0                Koutný Josef                     1378

7            Jiříček Vojtěch               1752              1 : 0                -                                        

8            Vinklárek Antonín          1689              1: 0         

       -                                        

3.5  7     SK ROŠÁDA Prostějov B Gorba 5,0 - 3,0       8    Spartak Přerov    

1            Dvořák Vladimír           1952               1 : 0                Pospíšil Ignác                    1953

2            Gorba Tomáš                 1851              1/2                 Vymětal Milan                   1934

3            Snášel Michal                1765              1 : 0                Štec František                   1883

4            Navrátil Pavel                1703              0 : 1                Filouš Jiří                         1843

5            Hanák František            1556               1/2                 Geryk Milan                      1661

6            Krejsa David                 1592               1/2                 Čechovský Zdeněk            1635

7            Kment Michal                1580              1 : 0                Kympergr Vojtěch             1551

8            Vysloužil Tomáš            1504               1/2                 Hájek Miroslav                  1122



Pořadí po 3. kole


  


 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

V


 

 

R


 

 

P


 

 

Body


 

 

Skóre


 

 

Partie


 

 

1.


 

 

T.J. Sokol
  Přemyslovice B


 

 

3


 

 

0


 

 

0


 

 

9


 

 

17.0


 

 

13


 

 

2.


 

 

T.J. Sokol
  Skalička B


 

 

2


 

 

0


 

 

1


 

 

6


 

 

16.5


 

 

13


 

 

3.


 

 

Sigmia Senior
  Olomouc B


 

 

2


 

 

0


 

 

1


 

 

6


 

 

15.5


 

 

13


 

 

4.


 

 

SK Prostějov B


 

 

2


 

 

0


 

 

0


 

 

6


 

 

9.5


 

 

7


 

 

5.


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

0


 

 

2


 

 

3


 

 

13.0


 

 

11


 

 

6.


 

 

Spartak Přerov


 

 

1


 

 

0


 

 

2


 

 

3


 

 

10.5


 

 

7


 

 

7.


 

 

T.J. Sokol
  Konice


 

 

1


 

 

0


 

 

2


 

 

3


 

 

8.5


 

 

4


 

 

8.


 

 

A64 Př.F UP
  Olomouc


 

 

1


 

 

0


 

 

1


 

 

3


 

 

8.0


 

 

6


 

 

9.


 

 

T.J. Sokol
  Citov


 

 

1


 

 

0


 

 

2


 

 

3


 

 

8.0


 

 

4


 

 

10.


 

 

SK ROŠÁDA
  Prostějov B


 

 

1


 

 

0


 

 

1


 

 

3


 

 

7.5


 

 

3


 

 

11.


 

 

T.J. Sokol
  Tovačov


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

0


 

 

6.0


 

 

3


 


 

                                                                      

Karel Volek vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.