Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

11. kolo



Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 11 ze dne 17. 4. 2016


11.1   7    SK ROŠÁDA Prostějov B        3,5 - 4,5      5  T.J. Sokol Přemyslovice B

1             Dvořák Vladimír             1952       1/2                Zapletal Jiří                   2056

2             Gorba Tomáš                 1851      1 :  0              Hájek Zdeněk                1870

3             Navrátil Pavel                1703       1/2                 Prucek Ladislav             1828

4             Buriánek Michal             1637       0 : 1               Hauser Jan                   1838

5             Hanák František            1556        1/2                Šubert Josef                  1759

6             Krejsa David                 1592        0 : 1              Ošťádal Josef st.            1898

7             Kment Michal                1580        1/2                Brablec Leoš                 1714

8             Vychodil Oldřich            1567        1/2                Böhm Vilém                  1690


11.2           8   Spartak Přerov Filouš J.    4,0- 4,0        4  ŠK Vinary   

1              Pospíšil Ignác                  1953      1/2                 Přikryl Tomáš                1981

2              Vymětal Milan                 1934      1/2                 Lukša Zdeněk                1941

3              Štec František                 1883      1/2                 Přikrylová Iva                1810

4              Filouš Jiří                        1843      1/2                 Šlapák Vladislav            1682

5              Sedlák Emil                     1637     0 : 1               Potrok Roman                1266

 6              Geryk Milan                    1661     1 : 0               Novák Miroslav              1458

7              Čechovský Zdeněk           1635     1 : 0               Ilko Ondřej                    1000

8              Dosoudil Pavel                 1552     0 : 1               Potrok Jakub                  1144


11.3           9   T.J.Sokol Konice       6,0 - 2,0         3          T.J. Sokol Citov     

1              Hajnyš Antonín                1837       1/2                Vitoslavský Jiří              1701

2              Pinkava Jaroslav              1762      1 : 0               Šneidr Michal                1658

3              Kučera Bohuslav              1755      1 : 0               Čechovský Hynek          1663

4              Zatloukal Miroslav            1684      1 : 0               Mikeš František             1568

5              Fréhar Jan                       1667       1/2                Luňák Rostislav             1390

6              Král Jan                           1663      1/2                 Lavrinčík Petr                1416

7              Goroš Vladimír                 1672      1 : 0               Šneidr Radim                1000

8              Koutný Josef                    1378       1/2                Říha Marek                   1000


11.4           10  T.J. Sokol Tovačov ČalaJ.    4,0 - 4,0         2  SK Prostějov B    

1             Čala Jiří                           1783      1 : 0               Král Vojtěch                  1730

2              Ďatel Oldřich                   1756      0 : 1               Meissel Karel                1824

3              Drtil Lubomír                   1668      1 : 0               Londin Milan                 1711

4              Řihošek Vladimír              1658      0 : 1               Kubina Felix                 1647

5              Vaculík Cyril                    1652      0 : 1               Piskovský Tomáš          1677

6              Najmon Miloš                   1632     1 : 0               Grbin Daniel                 1329

7              Mojžíš Jaroslav                 1269     1 : 0               Tesař Jan                     1444

8              Nedoma Zdeněk              1000      0 : 1               LondinMartin                1591

   

11.5          11 Sigmia Senior Olomouc B         7,0 - 1,0    1   A64 Př.F UP Olomouc      

1              Mikulka Jan                     1849      1 : 0               Kamarád František        1757

2              Sapík Miloslav                  1781      + : -               Doubek Tomáš             1977

3              Oral Josef                        1753      1 : 0               Vysloužil Lukáš            1913

4              Svoboda Otakar               1699       1/2                 Škvír Ivo                    1566

5              Hrabal Jiří                        1676      1/2                 Fuksík Jaroslav            1653

6              Malinovský Leo                1674      1 : 0               Šobáň Jan                    1301

7              Stýblo Pavel                    1624       1 : 0               Kurfürst Adam             1000

8              Vašek Rostislav                1621      1 : 0               Kamarádová Alžběta     1000



Pořadí po 11. kole:


  


 

Poř. 


 

 

Družstvo


 

 


 

 


 

 


 

 

Body


 

 

 Skóre


 

 

  Partie


 

 

1.


 

 

T.J. Sokol
  Skalička B


 

 

9


 

 

0


 

 

1


 

 

27


 

 

56.5


 

 

43


 

 

2.


 

 

T.J. Sokol Přemyslovice B


 

 

8


 

 

1


 

 

1


 

 

25


 

 

51.5


 

 

39


 

 

3.


 

 

Spartak Přerov


 

 

7


 

 

1


 

 

2


 

 

22


 

 

50.0


 

 

37


 

 

4.


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

5


 

 

2


 

 

3


 

 

17


 

 

43.0


 

 

29


 

 

5.


 

 

SK Prostějov B


 

 

4


 

 

3


 

 

3


 

 

15


 

 

41.0


 

 

33


 

 

6.


 

 

Sigmia Senior Olomouc B


 

 

4


 

 

2


 

 

4


 

 

14


 

 

45.0


 

 

30


 

 

7.


 

 

A64 Př.F UP Olomouc


 

 

4


 

 

1


 

 

5


 

 

13


 

 

38.0


 

 

24


 

 

8.


 

 

T.J. Sokol Konice


 

 

3


 

 

3


 

 

4


 

 

12


 

 

36.0


 

 

23


 

 

9.


 

 

T.J. Sokol Citov


 

 

2


 

 

0


 

 

8


 

 

6


 

 

20.5


 

 

8


 

 

10.


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

1


 

 

8


 

 

4


 

 

32.0


 

 

21


 

 

11.


 

 

T.J. Sokol Tovačov


 

 

0


 

 

2


 

 

8


 

 

2


 

 

26.5


 

 

16


 

·       
V soutěži zvítězilo družstvo T. J. Sokol Skalička B s právem postupu do KP.

·       
Soutěž opouští T.J. Sokol Tovačov. Pro naplnění skupiny bude rozhodující počet přihlášek
oprávněných týmů z nižší soutěže.  

·       
Podrobné výsledky a statistiky jsou k dispozici na:

https://chess-results.com/tnr188585.aspx?lan=5

·        


Udělené pokuty (viz Rozpis soutěží čl. 6. 3.):


       
    • T.
            J. Sokol Konice
      (300 Kč) - neobsazení 7. a 8. šachovnice v 3 kole.

    •  
    • A64
            Př. F UP Olomouc
      (300 Kč) - neobsazení 8. šachovnice v 5. a 9.  kole.

    •  
    • A64
            Př. F UP Olomouc
      (500 Kč) - nenastoupení hráče k partii na 2.  šachovnici v 11. kole.


·        
Až na problémy s pozdním zasíláním zápisu o utkání u některých družstev, proběhla soutěž bez výraznějších komplikací.

·        
Přeji příjemně prožité letní období a třeba opět na shledanou v další soutěžní sezóně.



Karel Volek

vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.