Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

1. kolo


ŠACHOVÝ SVAZ
OLOMOUCKÉHO KRAJE


Oblastní přebor
Olomouckého kraje 2015/2016 - Jih


 

Zpráva z kola č. 1 ze dne 18. 10. 2015




 

1.1


 

 

2


 

 

SK Prostějov B (Meissel Karel)


 

 

4,5 - 3,5


 

 

11


 

 

Sigmia Senior Olomouc B


 

 

1


 

 

 


 

 

Hradský Aleš


 

 

1813


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Mikulka Jan


 

 

1849


 

 

2


 

 

 


 

 

Král Vojtěch


 

 

1730


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Sapík Miloslav


 

 

1781


 

 

3


 

 

 


 

 

Meissel Karel


 

 

1824


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Oral Josef


 

 

1753


 

 

4


 

 

 


 

 

Londin Šimon


 

 

1624


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Svoboda Otakar


 

 

1699


 

 

5


 

 

 


 

 

Virgler Karel


 

 

1845


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Malinovský Leo


 

 

1674


 

 

6


 

 

 


 

 

Trimmel Bohuslav


 

 

1641


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Stýblo Pavel


 

 

1624


 

 

7


 

 

 


 

 

Urbanová Daniela


 

 

1659


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Vašek Rostislav


 

 

1621


 

 

8


 

 

 


 

 

Skládal Leoš


 

 

1515


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Pinďura Vladimír


 

 

1572


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

1.2


 

 

3


 

 

T.J. Sokol Citov (Šubina Michal)


 

 

4,5 - 3,5


 

 

10


 

 

T.J. Sokol Tovačov


 

 

1


 

 

FM


 

 

Cagašík Tomáš


 

 

2214


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Čala Jiří


 

 

1783


 

 

2


 

 

 


 

 

Opletal Josef


 

 

1759


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Řihošek Vladimír


 

 

1658


 

 

3


 

 

 


 

 

Vitoslavský Jiří


 

 

1701


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Vaculík Cyril


 

 

1652


 

 

4


 

 

 


 

 

Šneidr Michal


 

 

1658


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Najmon Miloš


 

 

1632


 

 

5


 

 

 


 

 

Čechovský Hynek


 

 

1663


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Zacpal Rostislav


 

 

1538


 

 

6


 

 

 


 

 

Mikeš František


 

 

1568


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Jirák Miroslav


 

 

1361


 

 

7


 

 

 


 

 

Luňák Rostislav


 

 

1390


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Mojžíš Jaroslav


 

 

1269


 

 

8


 

 

 


 

 

Lavrinčík Petr


 

 

1416


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Nedoma Zdeněk


 

 

1000


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

1.3


 

 

4


 

 

ŠK Vinary (Přikryl Tomáš)


 

 

2,5 - 5,5


 

 

9


 

 

T.J. Sokol Konice


 

 

1


 

 

 


 

 

Přikryl Tomáš


 

 

1981


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Hajnyš Antonín


 

 

1837


 

 

2


 

 

 


 

 

Přikrylová Iva


 

 

1810


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Pinkava Jaroslav


 

 

1762


 

 

3


 

 

 


 

 

Šlapák Vladislav


 

 

1682


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Kučera Bohuslav


 

 

1755


 

 

4


 

 

 


 

 

Potrok Roman


 

 

1266


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Zatloukal Miroslav


 

 

1684


 

 

5


 

 

 


 

 

Tobolík Petr


 

 

1000


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Fréhar Jan


 

 

1667


 

 

6


 

 

 


 

 

Potrok Jakub


 

 

1144


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Král Jan


 

 

1663


 

 

7


 

 

 


 

 

Hrazdira Matěj


 

 

1108


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Nedomanský Leopold


 

 

1440


 

 

8


 

 

 


 

 

Ležák Albert


 

 

1092


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Koutný Josef


 

 

1378


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

1.4


 

 

5


 

 

T.J. Sokol Přemyslovice B


 

 

5,0 - 3,0


 

 

8


 

 

Spartak Přerov


 

 

 


 

 

 


 
(Ošťádal Josef st.)
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

1


 

 

 


 

 

Hájek Zdeněk


 

 

1870


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Petr Jiří


 

 

1952


 

 

2


 

 

 


 

 

Prucek Ladislav


 

 

1828


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Pospíšil Ignác


 

 

1953


 

 

3


 

 

 


 

 

Štaffa Lubomír


 

 

2079


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Vymětal Milan


 

 

1934


 

 

4


 

 

 


 

 

Hauser Jan


 

 

1838


 

 

1/2


 

 

 


 

 

Štec František


 

 

1883


 

 

5


 

 

 


 

 

Šubert Josef


 

 

1759


 

 

0 : 1


 

 

 


 

 

Filouš Jiří


 

 

1843


 

 

6


 

 

 


 

 

Popelka Josef


 

 

2040


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Geryk Milan


 

 

1661


 

 

7


 

 

 


 

 

Ošťádal Josef ml.


 

 

1639


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Dosoudil Pavel


 

 

1552


 

 

8


 

 

 


 

 

Brablec Leoš


 

 

1714


 

 

1 : 0


 

 

 


 

 

Hájek Miroslav


 

 

1122


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 
 

 

 


 

1.5  6     T.J. Sokol Skalička B         5,5 - 2,5    7    SK ROŠÁDA Prostějov B

1            Vaculík Petr                  1846                 1/2              Dvořák Vladimír               1952

2            Vozák Lukáš                 1844                 1/2              Gorba Tomáš                     1851

3            Jiříček Jakub                 1836                1 : 0             Snášel Michal                    1765

4            Dragón Pavel                 1721                 1/2              Navrátil Pavel                    1703

5            Novák Bořivoj                1693                1 : 0             Buriánek Michal                1637

6            Jiříček Vojtěch               1752                  1/2              Hanák František                1556

7            Vinklárek Antonín          1689                    1/2              Krejsa David                     1592

8            Doubravová Olga          1627                 1 : 0             Vysloužil Tomáš                1504



Pořadí po 1. kole

    

 

Poř.


 

 

Družstvo


 

 

Part.


 

 

+


 

 

=


 

 

-


 

 

Body


 

 

Skóre


 

 

1


 

 

T.J. Sokol Skalička B


 

 

1


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

5,5


 

 

 


 

 

T.J. Sokol Konice


 

 

1


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

5,5


 

 

3


 

 

T.J. Sokol Přemyslovice B


 

 

1


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

5,0


 

 

4


 

 

SK Prostějov B


 

 

1


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

4,5


 

 

5. 


 

 

T.J. Sokol Citov


 

 

1


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

3


 

 

4,5


 

 

6.


 

 

T.J. Sokol Tovačov


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

3,5


 

 

7. 


 

 

Sigmia Senior Olomouc B


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

3,5


 

 

8


 

 

Spartak Přerov


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

3,0


 

 

9


 

 

ŠK Vinary


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

2,5


 

 

10 


 

 

SK ROŠÁDA Prostějov B


 

 

1


 

 

0


 

 

0


 

 

1


 

 

0


 

 

2,5


 

 

11


 

 

A64 Př.F UP Olomouc


 

 

0


 

 

0


 

 

0


 

 

0


 

 

0


 

 

0,0


 

Karel Volek vedoucí soutěže


Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.