Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

 

 

ÚVODNÍ ZPRÁVA

 

 

Losovací schůze Krajského přeboru družstev se uskutečnila dne 29. září 2012 v Olomouci.

 

Soupis týmů (rating je počítán z 8 ratingově nejsilnějších hráčů):

 


1.    TJ Sokol Skalička                          1967

2.    SK Prostějov                                 2019

3.    TJ ŠK DUE POP Uničov                  1986

4.    T.J. Sokol Šumperk B                    1935

5.    LOKO Zábřeh                               1949

6.    ŠK Loštice                                    1888

7.    TJ Sokol Lázně Velké Losiny B        1983

8.    TJ Sokol Přemyslovice                   1999

9.    Sigmia Olomouc                           2020

10.  A64 PřF UP Olomouc                     2125

11.  Spartak Přerov                             1971

12.  SK ROŠÁDA Prostějov                   1878


 

Adresář kapitánů a zástupců (v pořadí dle čísel losu):

  1. Kapitán: Vozák Jaromír, Skalička 164, 75352 Skalička, M: 608367823, vozak@viol.cz

Zástupce: Musil Vítězslav, Zahradní 1267, 75131 Lipník n. B., M: 775771206, vitezslav.musil@cuzk.cz

  1. Kapitán: Virgler Karel, Waitova 17, 79601 Prostějov, M: 776241447, karel.virgler@seznam.cz

Zástupce: Meissel Karel, Holandská 2, 79601 Prostějov, M: 737621573, karelmeissel@seznam.cz

  1. Kapitán: Švéda Jiří, Olomoucká 221, 78391 Uničov, M: 736222614, jirisveda@seznam.cz

Zástupce: Axman Oldřich, Mohelnická 1126, 78391 Uničov, M: 731013555, axman.olda@gmail.com

  1. Kapitán: Čížek Petr, K Lužím 301, 78813 Vikýřovice, M: 736637787, czk.ptr@seznam.cz

Zástupce: Reichmann Pavel, Fibichova 13, 78701 Šumperk, M: 605470149, pavel.re@volny.cz

  1. Kapitán: Opravil Karel, Skalička 35, 78901 Zábřeh, T: 583412751, M:604595214, karel.opravil@centrum.cz

Zástupce: Reichl Roman, Žerotínov 5, 78901 Zábřeh, M: 734212046, reichl.roman@tiscali.cz

  1. Kapitán: Oliverius Roman, nám. Míru 119, 78983 Loštice, M: 731021127, oliverius@mujmejl.cz

Zástupce: Klička Pavel, Slunečná 1, 78985 Mohelnice, M: 608723321, adam1@cmail.cz

  1. Kapitán: Viktorin Petr, Rybářská 582, 78813 Vikýřovice, M: 602546452, viktorin@ceramtec.cz

Zástupce: Kopecký Roman, Na výsluní 349, 78814 Rapotín, M: 774447334, rokope@seznam.cz

  1. Kapitán: Štaffa Lubomír, 79851 Přemyslovice 462, T:582378127, M:777899502, lubomir.staffa@seznam.cz

Zástupce: Ošťádal Josef, 79851 Přemyslovice 380, M: 720513495, ostadal.josef@tiscali.cz

  1. Kapitán: Smékal Zdeněk, Kmochova 10, 77900 Olomouc, M: 603973078, smekal.zdenek@seznam.cz

Zástupce: Růžička Marek, Foerstrova 17, 77900 Olomouc, M: 732174118, marek.ruzicka@gmail.com

  1. Kapitán: Fuksík Jakub, Švédská 3, 77200 Olomouc, M: 608366484, jakub@pro.cz

Zástupce: Kotrys Tomáš, M: 605412694, tom.kotrys@tiscali.cz

  1. Kapitán: Filouš Jiří, Lančíkových 32, 75000 Přerov, TZ: 581233172, M: 606585317, jiri.filous@seznam.cz

Zástupce: Štec František, U tenisu 25, 75000 Přerov, TB: 581208190

  1. Kapitán: Dvořák Vladimír, Dolní 28, 79601 Prostějov, M: 721299064, dvorakvladimirek@seznam.cz

Zástupce: Tichý Miroslav, Tylova 36, 79601 Prostějov, M: 724811664, mirim008@seznam.cz

 

Vedoucí soutěže: Přikryl Tomáš, Růžová 30, 75124 Přerov-Vinary,

TZ: 581268217, M: 604653149, tomas@pro.cz

 

Hrací místnosti (v pořadí dle čísel losu):

  1. Hospůdka U Bagarů, Skalička 27
  2. Klubovna SK Prostějov, Sportovní 1 (1. poschodí), vchod od tenisových kurtů
  3. Oblastní pečovatelská služba, Gymnazijní 237, Uničov
  4. Klubovna ŠO, Temenická 5, Šumperk (u prodejny Mounfield, 1. patro nad knihovnou)
  5. Kulturní dům Zábřeh na Moravě, 1. patro, ul. ČSA 1
  6. Kulturní dům, Hradská 1, Loštice
  7. Stadion Velké Losiny (klubovna)
  8. Sokolovna v Přemyslovicích
  9. Skautský dům, Holická 31/19, Olomouc
  10. PřF UP Olomouc, třída 17. listopadu
  11. Loděnice Spartaku Přerov, Bezručova 4 (u Bečvy)
  12. Hanušovická pivnice, ul. Palackého 4, Prostějov

 

Rozlosování soutěže (utkání začínají v 9:00 hod. mimo vyznačených):

 

1. kolo - 21.10.2012

TJ Sokol Skalička                          SK ROŠÁDA Prostějov

SK Prostějov                                 Spartak Přerov

TJ ŠK DUE POP Uničov                A64 PřF UP Olomouc                         10:00

T.J. Sokol Šumperk B                    Sigmia Olomouc

LOKO Zábřeh                                TJ Sokol Přemyslovice

ŠK Loštice                                     TJ Sokol Lázně Velké Losiny B

 

2. kolo - 11.11.2012

SK ROŠÁDA Prostějov                  TJ Sokol Lázně Velké Losiny B

TJ Sokol Přemyslovice                   ŠK Loštice

Sigmia Olomouc                            LOKO Zábřeh

A64 PřF UP Olomouc                    T.J. Sokol Šumperk B                           9:30

Spartak Přerov                               TJ ŠK DUE POP Uničov

TJ Sokol Skalička                          SK Prostějov

 

3. kolo - 25.11.2012

SK Prostějov                                 SK ROŠÁDA Prostějov

TJ ŠK DUE POP Uničov                TJ Sokol Skalička

T.J. Sokol Šumperk B                    Spartak Přerov

LOKO Zábřeh                                A64 PřF UP Olomouc                         10:00

ŠK Loštice                                     Sigmia Olomouc

TJ Sokol Lázně Velké Losiny B       TJ Sokol Přemyslovice                          9:30

 

4. kolo - 09.12.2012

SK ROŠÁDA Prostějov                  TJ Sokol Přemyslovice

Sigmia Olomouc                            TJ Sokol Lázně Velké Losiny B

A64 PřF UP Olomouc                    ŠK Loštice                                           9:30

Spartak Přerov                               LOKO Zábřeh

TJ Sokol Skalička                          T.J. Sokol Šumperk B

SK Prostějov                                 TJ ŠK DUE POP Uničov

 

5. kolo - 13.01.2013

TJ ŠK DUE POP Uničov                SK ROŠÁDA Prostějov

T.J. Sokol Šumperk B                    SK Prostějov

LOKO Zábřeh                                TJ Sokol Skalička

ŠK Loštice                                     Spartak Přerov

TJ Sokol Lázně Velké Losiny B       A64 PřF UP Olomouc                         10:00

TJ Sokol Přemyslovice                   Sigmia Olomouc

 

6. kolo - 27.01.2013

SK ROŠÁDA Prostějov                  Sigmia Olomouc

A64 PřF UP Olomouc                    TJ Sokol Přemyslovice                          9:30

Spartak Přerov                               TJ Sokol Lázně Velké Losiny B

TJ Sokol Skalička                          ŠK Loštice

SK Prostějov                                 LOKO Zábřeh

TJ ŠK DUE POP Uničov                T.J. Sokol Šumperk B

 

7. kolo - 10.02.2013

T.J. Sokol Šumperk B                    SK ROŠÁDA Prostějov

LOKO Zábřeh                                TJ ŠK DUE POP Uničov

ŠK Loštice                                     SK Prostějov

TJ Sokol Lázně Velké Losiny B       TJ Sokol Skalička                                 9:30

TJ Sokol Přemyslovice                   Spartak Přerov

Sigmia Olomouc                            A64 PřF UP Olomouc                         10:00

 

 

 

8. kolo - 24.02.2013

SK ROŠÁDA Prostějov                  A64 PřF UP Olomouc                         10:00

Spartak Přerov                               Sigmia Olomouc

TJ Sokol Skalička                          TJ Sokol Přemyslovice

SK Prostějov                                 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B

TJ ŠK DUE POP Uničov                ŠK Loštice

T.J. Sokol Šumperk B                    LOKO Zábřeh

 

9. kolo - 17.03.2013

LOKO Zábřeh                                SK ROŠÁDA Prostějov

ŠK Loštice                                     T.J. Sokol Šumperk B

TJ Sokol Lázně Velké Losiny B       TJ ŠK DUE POP Uničov                       9:30

TJ Sokol Přemyslovice                   SK Prostějov

Sigmia Olomouc                            TJ Sokol Skalička

A64 PřF UP Olomouc                    Spartak Přerov                                      9:30

 

10. kolo - 07.04.2013

SK ROŠÁDA Prostějov                  Spartak Přerov

TJ Sokol Skalička                          A64 PřF UP Olomouc                         10:00

SK Prostějov                                 Sigmia Olomouc

TJ ŠK DUE POP Uničov                TJ Sokol Přemyslovice

T.J. Sokol Šumperk B                    TJ Sokol Lázně Velké Losiny B

LOKO Zábřeh                                ŠK Loštice

 

11. kolo - 21.04.2013

ŠK Loštice                                     SK ROŠÁDA Prostějov

TJ Sokol Lázně Velké Losiny B       LOKO Zábřeh                                       9:30

TJ Sokol Přemyslovice                   T.J. Sokol Šumperk B

Sigmia Olomouc                            TJ ŠK DUE POP Uničov

A64 PřF UP Olomouc                    SK Prostějov                                        9:30

Spartak Přerov                               TJ Sokol Skalička

 

 

 

 

Sestavy týmů (číslo, titul, příjmení, jméno, nELO, FELO, narození, označení CHV):

 


1. TJ Sokol Skalička

1   Kozák Petr                2141  2138  05.04.1978

2   Štverák Milan            2042  2046  26.04.1957

3   Tsiligkaridis Kyriakos  2083  2116  10.05.1949

4   Musil Vítězslav          2037  2018  15.04.1952

5   Vozák Lukáš             1835  1835  26.07.1995

6   Orava Milan              1819  0      19.07.1958

7   Pospíšil Ludvík          1931  1914  07.06.1934

8   Vaculík Petr              1696  0      06.01.1966 H

9   Vozák Jaromír           1849  1834  21.03.1967

10 Vykopal Jan              1742  0       27.01.1962 H

11 Bednář Martin           1777  1763  01.04.1990

12 Dragón Pavel            1734  0        02.07.1953

13 Vinklárek Antonín       1690  0       02.02.1965

14 Svoboda Jaroslav       1715  0       05.01.1963

15 Kincl Dobromir          1733  1769  10.04.1953

 

 

 

 

2. SK Prostějov

1   Závůrka Roman        2148  2154  31.05.1975

2   Sýkora Jan               2125  2158  15.03.1973

3   Vláčil Vladimír          2020  2040  20.08.1949

4   Fiala Jiří                   1942  2027  26.06.1949

5   Mlčoch David            2171  2145  07.07.1985

6   Dočekal Aleš            1911  1855  03.04.1986

7   Vejmola Adam         1860  1865  30.01.1988 H

8   Meissel Karel            1807  1765  15.09.1952

9   Trunda Otakar          1971  1952  06.07.1988

10 Král Vojtěch              1831  0        07.06.1961

11 Virgler Karel              1747  1749  29.07.1939

13 Ďatel Oldřich            1668  0        16.10.1970 H

14 Jančík Rostislav        1788  0        03.12.1968

15 Kubina Felix             1686  0        28.12.1937

16 Hyrman Oldřich        1725  0        21.07.1924

 

 

 


 


3. TJ ŠK DUE POP Uničov

1   Navrátil Jiří jr.           2006  2057  10.09.1997

2   Švancara Petr           2121  2127  24.11.1968 H

3   Navrátil Jiří sr.          2089  2094  24.11.1966

4   Kočí Ladislav            1928  1942  18.08.1951

5   Švéda Jiří                 1955  1898  23.01.1951

6   Filipík Jaroslav          1947  2021  07.01.1946

7   Rickardt Roman        1907  0       12.09.1959 H

8   Axman Oldřich          1931  1940  19.04.1951

9   Henrik Albert Preiser   1775  1815  06.04.1946

10 Navrátilová Alena       1763  1705  30.09.1974

11 Pop Ladislav              1726  0       11.02.1948

12 Filipík Jan                  1747  0       15.10.1952

13 Urbášek Josef           1646  0        27.01.1942

14 Richter Nikola           1000  0        25.08.1975

4. T.J. Sokol Šumperk B

1   Sohr Vladimír           2099  2094  07.02.1966 V

2   Doležel Jaromír        2042  2061  20.12.1960 V

3   Čížek Petr                 1897  1897  12.04.1984

4   Bém Josef                 1907  1887  28.11.1948

5   Pavlů Jiří                   1868  1880  03.04.1938

6   Klimeš Jiří                1903  1958  26.09.1947

7   Reichmann Pavel      1798  1847  20.11.1939

8   Slavík Miroslav         1796  0        15.08.1933

9   Švécar František       1820  0        27.03.1960

10 Bártová Šárka           1568  1511  25.04.1992

11 Kubelka Pavel          1657  0        15.09.1943

12 Voráč Jiří                  1714  1699  13.05.1955

13 Novák František       1250  0        22.06.1969

14 Kočí Slavomír           1943  1867  11.03.1966


 


5. LOKO Zábřeh

1   Opravil Karel            2018  2024  02.10.1960

2   Zapletal Jiří               2121  2136  22.09.1962

3   Růžička Milan          2077  2059  16.01.1969 H

4   Vicenec Roman        2012  2049  01.07.1965 H

5   Krahula Pavel           1882  1874  27.04.1971

6   Reichl Roman           1822  1841  04.01.1963

7   Hájek Milan              1810  0        24.06.1964 H

8   Kropáč Zdeněk         1730  0        18.08.1958

9   Ondráček Martin       1795  1798  14.06.1978

10 Koryčánek Jaromír   1853  0        05.11.1951

11 Novák Petr                1741  0        09.03.1962

12 Horák Jiří                  1625  0        03.12.1971

13 Kubíček Martin         1557  1538  06.08.1973

14 Matějček Jiří             1716  1750  04.04.1949

15 Šamšula Jiří              1468  0        21.02.1964

 

 

 

 

 

6. ŠK Loštice

1   Urbášek Oleg            1961  2032  14.04.1980 H

2   Volek Karel              1942  1957  27.06.1957 H

3   Klička Pavel             1877  1876  04.12.1965

4   Odstrčil Jiří               1709  0        30.08.1984

5   Oliverius Roman       1929  1929  07.06.1967

6   Odstrčil Jan               1845  1830  07.12.1990

7   Rábek Vlastimil        1745  0        09.02.1968

8   Miko Vojtěch            1697  0        05.02.1974 H

9   Odstrčil Martin          1887  0        04.10.1973

10 Dočekal Milan          1678  0        05.11.1946

11 Šipka Jiří                   1661  0        13.01.1964

12 Kofránek David        1516  0        07.12.1976

13 Bálek Jiří                  1559  0        19.10.1977

14 Koleniak Marek        1678  0        20.07.1977

15 Zapletal Miroslav      1470  0        07.04.1962

16 Faulhammer Filip      1000  0        16.07.1993

17 Havlíček Tomáš        1473  0        09.08.1981

18 Čábelka Rolf            1920  1954  09.04.1980

19 Šulák Radek             1000  0        21.01.1984

20 Vařeka Jiří                1587  0        04.03.1934


 


7. TJ Sokol Lázně Velké Losiny B

1   Malý Marek              2113  2113  30.09.1993 V

2   Gnida Patrik              2046  1927  25.06.1995 V

3   Kopecký Roman       1928  1924  22.09.1975

4   Vaculík Jakub           1900  1862  31.03.1997

5   Lužíková Nicola       1772  1778  18.01.1996

6   Bureš Vladimír         2003  2132  02.12.1974

7   Doležel Jiří               1955  0        30.06.1957

8   Lejsal Slavomír         1905  0        27.05.1961

9   Klaban Roman          1707  0        28.12.1969

10 Viktorin Petr             1706  0        24.02.1970

11 Marek Petr                1704  0        05.08.1968

12 Klézl František          1651  0        21.03.1945

13 Dobeš Jaroslav         1720  0        23.07.1949

14 Lužík Libor               1577  1690  18.10.1973

15 Brtníček Miroslav     1682  0        04.11.1942

16 Žídek Vojtěch           1534  0        06.10.1956

 

8. TJ Sokol Přemyslovice

1   Matoušek Petr           2109  2127  05.08.1971

2   Švéda Lubomír         1921  0        25.11.1971 H

3   Zapletal Jiří               2036  1999  31.03.1995

4   Popelka Josef           2067  2056  19.01.1956

5   Hájek Zdeněk           1934  1952  29.10.1992

6   Trávníček Vladimír   2013  0        01.05.1955

7   Štaffa Lubomír         2070  0        23.06.1959

8   Zapletal Jiří               1000  0        16.09.1971

9   Prucek Ladislav        1842  1868  21.04.1962

10 Ošťádal Josef            1832  0        27.08.1960

11 Šubert Josef              1782  0        06.08.1956

12 Navrátil Josef           1809  1952  15.10.1942

13 Brablec Leoš             1709  0        25.10.1956

14 Böhm Vilém             1735  1796  08.01.1940

15 Prokš Oldřich            1636  0        07.02.1945

16 Bröckner Boris         1639  0        09.11.1956

17 Koutný Pavel            1499  0        18.05.1948


 


9. Sigmia Olomouc

1   Trávníček Petr          2117  2138  14.04.1943 H

2   Sonter Matthew         0        2154  26.10.1982 C

3   Fiala Vlastimil           2078  2080  08.11.1959 H

4   Maláč Pavel              1987  1924  13.06.1949

5   Kučera Jiří                2027  2050  19.03.1965

6   Pavlík Petr                1954  1949  06.06.1964 H

7   Růžička Marek         1885  1898  25.01.1979

8   Ondruch Jiří              1879  0        08.06.1979

9   Lenobel René           1924  0        06.09.1971

10 Kramář Vladimír       1826  0        10.08.1949

11 Ševčík Miroslav        1786  0        24.07.1982

12 Kopčil Ondřej           1746  1790  06.11.1983

13 Nekovář Evžen         1921  0        14.04.1946

14 Smékal Zdeněk         1883  1926  16.05.1970

15 Kodym Pavel            1713  0        23.08.1952

16 Fibrich Zdeněk         1708  0        06.05.1952

17 Opletal Josef             1701  0        18.10.1963 H

18 Minařík Lubomír      1658  0        03.11.1952

19 Vašek Rostislav        1630  1669  27.11.1943

20 Novák Miroslav        1473  1483  08.09.1947

10. A64 PřF UP Olomouc

1   Fuksík Jakub            2196  2169  08.08.1976

2   Sochor Stanislav       2133  2122  01.11.1975 V

3   Šobáň Jaroslav          2167  2155  14.06.1972 H

4   Novosák Jiří             2302  2314  24.03.1979

5   Zatloukal Petr           2135  2160  09.05.1969

6   Zedník Josef             2096  2057  30.07.1991

7   Alfimov Igor             1962  1956  21.06.1995

8   Sněhota Martin         1950  1899  25.04.1990

9   Peřina Michal            2000  1972  13.03.1978 H

10 Doubek Tomáš         1954  1921  22.10.1989

11 Vysloužil Lukáš        1905  1860  21.09.1989

12 Bareš Jáchym           1701  1685  21.05.1999

13 Kamarád František    1679  1574  03.08.1996

14 Kotrys Tomáš           1685  1695  20.09.1971

15 Botur Michal             1971  2008  27.06.1982

16 Charvot David          1342  0        03.04.1997

17 Jelínek Jindřich         1313  0        19.07.2000

18 Bareš Jiří                   1000  0        21.03.1969

19 Biolková Jana           1100  0        02.08.1970

 


 


11. Spartak Přerov

1   Jemelka Jan              2008  2020  07.05.1974

2   Štec František           1967  2033  18.10.1938

3   Petr Jiří                     1970  1906  25.10.1988

4   Pospíšil Ignác            1932  1932  19.05.1949 H

5   Vlatten Andre           0        2052  05.02.1969 C

6   Lukša Zdeněk           1919  1968  31.05.1975 H

7   Nečesaný Zdeněk     1902  0        24.11.1926

8   Filouš Jiří                  1744  0        16.09.1941

9   Čechál Martin           2021  1954  17.07.1971 H

10 Vágner Marek           1764  0        03.09.1978

11 Čechovský Hynek    1662  0        21.02.1970

12 Šneidr Michal           1640  0        23.08.1979

13 Geryk Milan             1647  0        03.08.1932

14 Čechovský Zdeněk   1644  0        20.05.1938

15 Kympergr Vojtěch    1606  1622  21.08.1932

16 Šťastný Petr              1481  0        21.11.1963

17 Poljak Marian           1396  0        03.02.1998

18 Hájek Miroslav         1100  0        24.12.1946

12. SK ROŠÁDA Prostějov

1   Dvořák Vladimír       2016  1996  29.07.1954

2   Tichý Miroslav         2003  2010  28.03.1976

3   Pavel Richard           1966  1966  04.02.1958

4   Vaculka Pavel           1890  1819  17.12.1976

5   Kyselý Pavel             1731  0        13.11.1975

6   Zajíček Tomáš          1776  1710  11.07.1999

7   Bureš Michael           1625  1762  16.11.1996

8   Stančík Jaroslav        1000  0        26.06.1976

9   Snášel Michal           1714  0        20.09.1992

10 Buriánek Michal       1646  0        14.04.1999

11 Gorba Tomáš            1765  1775  20.12.1967

12 Jodl Daniel               1810  0        31.07.1994

13 Anděl Miroslav         1801  0        20.09.1957

14 Zatloukal Lukáš        1621  0        30.07.1985

15 Gorba Matěj              1605  0        12.04.1995

 

 


 

 

  • Vzhledem k tomu, že výsledky budou započteny na FIDE ELO, družstva (domácí) budou archivovat nejen originály zápisů o utkání (Rozpis 5.4.), ale i originál zápisů odehraných partií.

 

             Tomáš Přikryl

            vedoucí soutěže

úvod

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.