Šachový svaz olomouckého kraje
krajský přebor olomouckého kraje – 2010/2011
ÚVODNÍ ZPRÁVA
Losovací schůze Krajského přeboru družstev se uskutečnila dne 25. září 2010 v Olomouci.
Soupis týmů (rating je počítán z 8 ratingově nejsilnějších hráčů):
1. TJ Sokol Skalička 1974
2. Tatran Litovel C 1960
3. T.J. Sokol Šumperk B 1919
4. A64 PřF UP Olomouc 2053
5. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2151
6. Spartak Přerov 2022
7. ŠK Šternberk 1903
8. SK ROŠÁDA Prostějov 1933
9. TJ Sokol Přemyslovice 2000
10. AŠK DA Olomouc 1875
11. LOKO Zábřeh 1927
12. Garde Calcio Olomouc 2062
Adresář kapitánů a zástupců (v pořadí dle čísel losu):
1. Kapitán: Vozák Jaromír, Skalička 164, 75352 Skalička, M: 608367823, vozak@viol.cz
Zástupce: Musil Vítězslav, Zahradní 1267, 75131 Lipník n. B., M: 775771206, vitezslav.musil@cuzk.cz
2. Kapitán: Haderka Karel, Vítězná 587/6, 78401 Litovel, M: 585343288
Zástupce: Krejčí Jan, Novosady 451, 78401 Litovel, M: 732974369
3. Kapitán: Čížek Petr, K Lužím 301, 78813 Vikýřovice, M: 736637787, czk.ptr@seznam.cz
Zástupce: Reichmann Pavel, Fibichova 13, 78701 Šumperk, M: 605470149, pavel.re@volny.cz
4. Kapitán: Biolek Richard, M: 725877819, biolci@volny.cz
Zástupce: Botur Michal, M: 602514041, michal.botur@post.cz
5. Kapitán: Frnka René, Šumperská 461, 78813 Rapotín, M: 774428387, rene.frnka@seznam.cz
Zástupce: Bureš Vladimír, Dukelská 437, 78815 Velké Losiny, M: 737831480, bures@dvprojekt.cz
6. Kapitán: Filouš Jiří, Lančíkových 32, 75000 Přerov, TZ: 581233172, M: 606585317, jiri.filous@seznam.cz
Zástupce: Štec František, U tenisu 25, 75000 Přerov, TB: 581208190
7. Kapitán: Procházka Stanislav, Na vyhlídce 26, 78501 Šternberk, M: 724111513, standa.prochazka@atlas.cz
Zástupce: Šuba Miroslav, Mladějovice, M: 728223973, subici@tiscali.cz
8. Kapitán: Dvořák Vladimír, Dolní 28, 79601 Prostějov, M: 721747512, dvorakvladimirek@seznam.cz
Zástupce: Vaculka Pavel, M: 608884799, rostislavkocmel@seznam.cz
9. Kapitán: Štaffa Lubomír, 79851 Přemyslovice 462, T:582378127, M:777899502, lubomir.staffa@seznam.cz
Zástupce: Ošťádal Josef, 79851 Přemyslovice 380
10. Kapitán: Peřina Michal, Rooseveltova 21, 77900 Olomouc, M: 608159745, michal.perina@seznam.cz
Zástupce: Kolmaš Oldřich, Dukelská 15, 77200 Olomouc, M: 605879693, kolmaso@seznam.cz
11. Kapitán: Opravil Karel, Skalička 35, 78901 Zábřeh, T: 583412751, M:604595214, karel.opravil@centrum.cz
Zástupce: Reichl Roman, Žerotínov 5, 78901 Zábřeh, M: 737442000, reichl.roman@tiscali.cz
12. Kapitán: Roháč Miloslav, Černovírská 22, 77900 Olomouc, M:777735301, rohac@abmax.cz
Zástupce: Rickardt Roman, M: 603569880
Vedoucí soutěže: Přikryl Tomáš, Růžová 30, 75124 Přerov-Vinary,
TZ: 581268217, M: 604653149, tomas@pro.cz
Hrací místnosti (v pořadí dle čísel losu):
1. Hospůdka U Bagarů, Skalička 27
2. Společenská místnost – Sušilova ul., Litovel
3. Klubovna ŠK, Temenická 5, Šumperk (u prodejny Mounfield, 1. patro nad knihovnou)
4. Přírodovědecká fakulta UP Olomouc, třída 17. listopadu, Olomouc
5. Stadion Velké Losiny (klubovna)
6. Loděnice Spartaku Přerov, Bezručova 4 (u Bečvy)
7. Šternberk, Opavská 14, DDM
8. Hanušovická pivnice, ul. Palackého 4, Prostějov
9. Sokolovna v Přemyslovicích
10. Dům armády, tř. 1. máje 3, Olomouc
11. Kulturní dům Zábřeh na Moravě, 1. patro, ul. ČSA 1
12. Restaurace Na Letné, Na Letné 1, Olomouc – Nábřeží Moravy
Rozlosování soutěže:
(utkání začínají v 9:00 hod. mimo uvedených)
1. kolo - 10.10.2010
TJ Sokol Skalička - Garde Calcio Olomouc
LOKO Zábřeh - Tatran Litovel C
T.J. Sokol Šumperk B - AŠK DA Olomouc
TJ Sokol Přemyslovice - A64 PřF UP Olomouc 10:00
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - SK ROŠÁDA Prostějov 9:30
Spartak Přerov - ŠK Šternberk
2. kolo - 24.10.2010
Garde Calcio Olomouc - ŠK Šternberk
SK ROŠÁDA Prostějov - Spartak Přerov
TJ Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Lázně Velké Losiny
AŠK DA Olomouc - A64 PřF UP Olomouc 10:00
LOKO Zábřeh - T.J. Sokol Šumperk B
TJ Sokol Skalička - Tatran Litovel C
3. kolo - 14.11.2010
Tatran Litovel C - Garde Calcio Olomouc
T.J. Sokol Šumperk B - TJ Sokol Skalička
A64 PřF UP Olomouc - LOKO Zábřeh 10:00
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - AŠK DA Olomouc 9:30
Spartak Přerov - TJ Sokol Přemyslovice
ŠK Šternberk - SK ROŠÁDA Prostějov
4. kolo - 28.11.2010
Garde Calcio Olomouc - SK ROŠÁDA Prostějov
TJ Sokol Přemyslovice - ŠK Šternberk
AŠK DA Olomouc - Spartak Přerov
LOKO Zábřeh - TJ Sokol Lázně Velké Losiny
TJ Sokol Skalička - A64 PřF UP Olomouc 10:00
Tatran Litovel C - T.J. Sokol Šumperk B
5. kolo - 12.12.2010
T.J. Sokol Šumperk B - Garde Calcio Olomouc
A64 PřF UP Olomouc - Tatran Litovel C 10:00
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Skalička 9:30
Spartak Přerov - LOKO Zábřeh
ŠK Šternberk - AŠK DA Olomouc
SK ROŠÁDA Prostějov - TJ Sokol Přemyslovice
6. kolo - 16.01.2011
Garde Calcio Olomouc - TJ Sokol Přemyslovice
AŠK DA Olomouc - SK ROŠÁDA Prostějov
LOKO Zábřeh - ŠK Šternberk
TJ Sokol Skalička - Spartak Přerov
Tatran Litovel C - TJ Sokol Lázně Velké Losiny
T.J. Sokol Šumperk B - A64 PřF UP Olomouc 10:00
7. kolo - 30.01.2011
A64 PřF UP Olomouc - Garde Calcio Olomouc 10:00
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - T.J. Sokol Šumperk B 9:30
Spartak Přerov - Tatran Litovel C
ŠK Šternberk - TJ Sokol Skalička
SK ROŠÁDA Prostějov - LOKO Zábřeh
TJ Sokol Přemyslovice - AŠK DA Olomouc
8. kolo - 13.02.2011
Garde Calcio Olomouc - AŠK DA Olomouc
LOKO Zábřeh - TJ Sokol Přemyslovice
TJ Sokol Skalička - SK ROŠÁDA Prostějov
Tatran Litovel C - ŠK Šternberk
T.J. Sokol Šumperk B - Spartak Přerov
A64 PřF UP Olomouc - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 10:00
9. kolo - 27.02.2011
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - Garde Calcio Olomouc 9:30
Spartak Přerov - A64 PřF UP Olomouc 10:00
ŠK Šternberk - T.J. Sokol Šumperk B
SK ROŠÁDA Prostějov - Tatran Litovel C
TJ Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Skalička
AŠK DA Olomouc - LOKO Zábřeh
10. kolo - 20.03.2011
Garde Calcio Olomouc - LOKO Zábřeh
TJ Sokol Skalička - AŠK DA Olomouc
Tatran Litovel C - TJ Sokol Přemyslovice
T.J. Sokol Šumperk B - SK ROŠÁDA Prostějov
A64 PřF UP Olomouc - ŠK Šternberk 10:00
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - Spartak Přerov 9:30
11. kolo - 03.04.2011
Spartak Přerov - Garde Calcio Olomouc
ŠK Šternberk - TJ Sokol Lázně Velké Losiny
SK ROŠÁDA Prostějov - A64 PřF UP Olomouc
TJ Sokol Přemyslovice - T.J. Sokol Šumperk B
AŠK DA Olomouc - Tatran Litovel C
LOKO Zábřeh - TJ Sokol Skalička
Sestavy týmů (číslo, příjmení, jméno, označení CHV, nELO, narození):
1. TJ Sokol Skalička
1 Tsiligkaridis Kyriakos 2131 10.05.1949
2 Sýkora Jan H 2120 15.03.1973
3 Štverák Milan H 2062 26.04.1957
4 Musil Vítězslav 1979 15.04.1952
5 Pospíšil Ludvík 1978 07.06.1934
6 Orava Milan 1814 19.07.1958
7 Vaculík Petr H 1696 06.01.1966
8 Vykopal Jan H 1757 27.01.1962
9 Vozák Jaromír 1920 21.03.1967
10 Bednář Martin 1788 01.04.1990
11 Dragón Pavel 1668 02.07.1953
12 Vinklárek Antonín 1699 02.02.1965
13 Svoboda Jaroslav 1713 05.01.1963
14 Vozák Lukáš 1620 26.07.1995
2. Tatran Litovel C
1 Krejčí Jan sr. 2188 19.10.1962
2 Pavlík Petr 1955 06.06.1964
3 Malý Marek H 1954 30.09.1993
4 Lužíková Nicola H 1845 18.01.1996
5 Homola Jan 1618 25.03.1997
6 Haderka Karel 1879 26.12.1944
7 Pytolaj Radek 1852 25.11.1971
8 Knajbl Michael 1803 21.01.1946
9 Suchomel Jan 2207 31.01.1981
10 Freiberg Michal 1679 11.03.1986
11 Míka Tomáš 1642 07.08.1987
12 Lužík Libor H 1678 18.10.1973
13 Klapka Josef 1557 18.07.1941
14 Homola Jiří sr. H 1536 11.09.1950
15 Hampl Martin 1100 15.06.1996
16 Prázdný Vít 1000 02.05.1979
3. T.J. Sokol Šumperk B
1 Sohr Vladimír V 2102 07.02.1966
2 Kočí Slavomír 1957 11.03.1966
3 Čížek Petr 1823 12.04.1984
4 Pavlů Jiří 1885 03.04.1938
5 Bém Josef 1926 28.11.1948
6 Klimeš Jiří 1896 26.09.1947
7 Švécar František 1825 27.03.1960
8 Reichmann Pavel 1887 20.11.1939
9 Slavík Miroslav 1792 15.08.1933
10 Kopecký Roman 1870 22.09.1975
11 Ondráček Jan 1690 16.05.1989
12 Vaculík Jakub 1709 31.03.1997
13 Kostecký Jan 1492 18.11.1991
14 Kubelka Pavel 1651 15.09.1943
15 Novák František 1250 22.06.1969
16 Hrbáček Jaromír 1715 19.08.1947
17 Voráč Jiří 1717 13.05.1955
4. A64 PřF UP Olomouc
1 Kolasin Jan 2119 09.08.1991
2 Sochor Stanislav 2095 01.11.1975
3 Novosák Jiří 2307 24.03.1979_
4 Zedník Josef 1851 30.07.1991
5 Sněhota Martin 1934 25.04.1990
6 Doubek Tomáš 1956 22.10.1989
7 Vysloužil Lukáš 1895 21.09.1989
8 Botur Michal 1999 27.06.1982
9 Dopita Bohumil 2025 11.05.1984
10 Šnevajs Heřman 1992 17.07.1992
11 Alfimov Igor 1808 21.06.1995
12 Kotrys Tomáš 1692 20.09.1971
13 Bareš Jáchym 1657 21.05.1999
14 Kamarád František 1595 03.08.1996
15 Olšarová Mariana H 1450 21.10.1987
16 Charvot David 1100 03.04.1997
17 Procházka David 1100 21.09.1998
18 Skula Milan 1000 12.05.2000
5. TJ Sokol Lázně Velké Losiny
1 GM Kalod Radek H 2494 08.08.1978
2 GM Velička Petr H 2454 26.02.1967
3 Hastík Svatopluk 2053 08.02.1947
4 Doležel Jaromír H 2067 20.12.1960
5 Gnida Patrik H 1850 25.06.1995
6 Doležel Jiří 1973 30.06.1957
7 Vicenec Roman H 1998 01.07.1965
8 Bureš Vladimír 2004 02.12.1974
9 Frnka René 2166 02.11.1973
10 Lejsal Slavomír 1889 27.05.1961
11 Dobeš Jaroslav 1767 23.07.1949
12 Brtníček Miroslav 1699 04.11.1942
13 Marek Petr 1702 05.08.1968
14 Klézl František 1614 21.03.1945
15 Viktorin Jindřich 1680 03.10.1967
16 Žídek Vojtěch 1540 06.10.1956
6. Spartak Přerov
1 Cagašík Tomáš 2279 30.01.1977
2 Jemelka Jan H 2011 07.05.1974
3 Klofáč Dimitrij 1965 16.10.1949
4 Pospíšil Ignác H 1955 19.05.1949
5 Vlatten Andre C 2056F 05.02.1969
6 Štec František 1935 18.10.1938
7 Petr Jiří 1940 25.10.1988
8 Lukša Zdeněk H 1942 31.05.1975
9 Čechál Martin H 2008 17.07.1971