Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

 

Šachový svaz olomouckého kraje

krajský přebor olomouckého kraje – 2011/2012

 

ZPRÁVA Z KOLA Č. 1 – 02. 10. 2010

 

 

LOKO Zábřeh   3% - 4%   TJ Sokol Přemyslovice   (Vicenec Roman)

 

 


Opravil Karel             % : %  Matoušek Petr H

Zapletal Jiří H            % : %  Zapletal Jiří

Růžička Milan H         1 : 0     Popelka Josef

Vicenec Roman H       % : %  Hájek Zdeněk

Reichl Roman sr.        0 : 1     Trávníček Vladimír

Krahula Pavel             0 : 1     Štaffa Lubomír

Horák Jiří                    0 : 1     Prucek Ladislav

Ondráček Martin         1 : 0     Ošťádal Josef


 

SK Prostějov   4% - 3%   ŠK MKZ Šternberk   (Virgler Karel)

 

 


Závůrka Roman          1 : 0     Zapletal Milan

Sýkora Jan                 % : %  Telařík Radek H

Vláčil Vladimír            % : %  Hejnar Petr H

Meissel Karel              % : %  Skácel Ondřej

Lasák Radek               1 : 0     Šuba Miroslav

Virgler Karel               0 : 1     Maďar Vladimír

Jančík Rostislav          0 : 1     Fišer Miloš

Dočekal Aleš               1 : 0     Procházka Stanislav


 

TJ Sokol Lázně Velké Losiny   7 – 1   TJ UNEX ŠK Uničov   (Žilka Štěpán)

 

 


Žilka Štěpán H           1 : 0     Švancara Petr H

Malý Marek               % : %  Navrátil Jiří sr.

Gnida Patrik               1 : 0     Filipík Jaroslav

Alfimov Igor H           1 : 0     Švéda Jiří

Vaculík Jakub             1 : 0     Axman Oldřich

Kopecký Roman         % : %  Henrik Albert Preiser

Lužíková Nicola          1 : 0     Filipík Jan

Bureš Vladimír            1 : 0     Urbášek Josef


 

SK ROŠÁDA Prostějov   4% - 3%   Sigmia Olomouc   (Tichý Miroslav)

 

 


Dvořák Vladimír         % : %  Trávníček Petr H

Tichý Miroslav            % : %  Fiala Vlastimil H

Pavel Richard              1 : 0     Kučera Jiří

Vaculka Pavel             0 : 1     Lenobel René

Stančík Jaroslav         0 : 1     Molnár Jiří H

Bureš Michael             % : %  Ševčík Miroslav

Zajíček Tomáš            1 : 0     Kodym Pavel

Snášel Michal              1 : 0     Minařík Lubomír


 

ŠK Loštice   3 – 5   TJ Spartak Přerov   (Volek Karel)

 

 


Volek Karel H              1 : 0     Jemelka Jan

Čábelka Rolf               % : %  Štec František

Klička Pavel               % : %  Petr Jiří

Odstrčil Jan                 0 : 1     Pospíšil Ignác H

Oliverius Roman         0 : 1     Nečesaný Zdeněk

Fojt Jiří                         0 : 1     Filouš Jiří

Bálek Jiří                      0 : 1     Vágner Marek

Odstrčil Jiří                   1 : 0     Šneidr Michal


 

T.J. Sokol Šumperk B   4 – 4   TJ Sokol Skalička   (Čížek Petr)

 

 


Čížek Petr                   0 : 1     Kozák Petr

Kočí Slavomír             0 : 1     Štverák Milan

Sohr Vladimír V         % : %  Tsiligkaridis Kyriakos

Doležel Jaromír V       1 : 0     Pospíšil Ludvík

Bém Josef                    1 : 0     Vozák Jaromír

Klimeš Jiří                    0 : 1     Bednář Martin

Reichmann Pavel        1 : 0     Vozák Lukáš

Slavík Miroslav          % : %  Dragón Pavel


 


1. Lázně Velké Losiny            1   0   0     3     7

2. TJ Spartak Přerov              1   0   0     3     5

3. SK Prostějov                       1   0   0     3     4%

    SK ROŠÁDA Prostějov       1   0   0     3     4%

    TJ Sokol Přemyslovice       1   0   0     3     4%

6. T.J. Sokol Šumperk B         0   1   0     1     4

    TJ Sokol Skalička                0   1   0     1     4

8. LOKO Zábřeh                      0   0   1     0     3%

    Sigmia Olomouc                 0   0   1     0     3%

    ŠK MKZ Šternberk              0   0   1     0     3%

11. ŠK Loštice                         0   0   1     0     3

12. TJ UNEX ŠK Uničov          0   0   1     0     1


 

1.kolo

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.