Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

 

Šachový svaz olomouckého kraje

krajský přebor olomouckého kraje – 2010/2011

 

ÚVODNÍ ZPRÁVA

 

Losovací schůze Krajského přeboru družstev se uskutečnila dne 25. září 2010 v Olomouci.

 

Soupis týmů (rating je počítán z 8 ratingově nejsilnějších hráčů):

 


1.    TJ Sokol Skalička                  1974

2.    Tatran Litovel C                   1960

3.    T.J. Sokol Šumperk B            1919

4.    A64 PřF UP Olomouc             2053

5.    TJ Sokol Lázně Velké Losiny    2151

6.    Spartak Přerov                     2022

7.    ŠK Šternberk                       1903

8.    SK ROŠÁDA Prostějov           1933

9.    TJ Sokol Přemyslovice            2000

10.  AŠK DA Olomouc                  1875

11.  LOKO Zábřeh                       1927

12.  Garde Calcio Olomouc            2062


 

 

Adresář kapitánů a zástupců (v pořadí dle čísel losu):

1.       Kapitán: Vozák Jaromír, Skalička 164, 75352 Skalička, M: 608367823, vozak@viol.cz

Zástupce: Musil Vítězslav, Zahradní 1267, 75131 Lipník n. B., M: 775771206, vitezslav.musil@cuzk.cz

2.       Kapitán: Haderka Karel, Vítězná 587/6, 78401 Litovel, M: 585343288

Zástupce: Krejčí Jan, Novosady 451, 78401 Litovel, M: 732974369

3.       Kapitán: Čížek Petr, K Lužím 301, 78813 Vikýřovice, M: 736637787, czk.ptr@seznam.cz

Zástupce: Reichmann Pavel, Fibichova 13, 78701 Šumperk, M: 605470149, pavel.re@volny.cz

4.       Kapitán: Biolek Richard, M: 725877819, biolci@volny.cz

Zástupce: Botur Michal, M: 602514041, michal.botur@post.cz

5.       Kapitán: Frnka René, Šumperská 461, 78813 Rapotín, M: 774428387, rene.frnka@seznam.cz

Zástupce: Bureš Vladimír, Dukelská 437, 78815 Velké Losiny, M: 737831480, bures@dvprojekt.cz

6.       Kapitán: Filouš Jiří, Lančíkových 32, 75000 Přerov, TZ: 581233172, M: 606585317, jiri.filous@seznam.cz

Zástupce: Štec František, U tenisu 25, 75000 Přerov, TB: 581208190

7.       Kapitán: Procházka Stanislav, Na vyhlídce 26, 78501 Šternberk, M: 724111513, standa.prochazka@atlas.cz

Zástupce: Šuba Miroslav, Mladějovice, M: 728223973, subici@tiscali.cz

8.       Kapitán: Dvořák Vladimír, Dolní 28, 79601 Prostějov, M: 721747512, dvorakvladimirek@seznam.cz

Zástupce: Vaculka Pavel, M: 608884799, rostislavkocmel@seznam.cz

9.       Kapitán: Štaffa Lubomír, 79851 Přemyslovice 462, T:582378127, M:777899502, lubomir.staffa@seznam.cz

Zástupce: Ošťádal Josef, 79851 Přemyslovice 380

10.   Kapitán: Peřina Michal, Rooseveltova 21, 77900 Olomouc, M: 608159745, michal.perina@seznam.cz

Zástupce: Kolmaš Oldřich, Dukelská 15, 77200 Olomouc, M: 605879693, kolmaso@seznam.cz

11.   Kapitán: Opravil Karel, Skalička 35, 78901 Zábřeh, T: 583412751, M:604595214, karel.opravil@centrum.cz

Zástupce: Reichl Roman, Žerotínov 5, 78901 Zábřeh, M: 737442000, reichl.roman@tiscali.cz

12.   Kapitán: Roháč Miloslav, Černovírská 22, 77900 Olomouc, M:777735301, rohac@abmax.cz

Zástupce: Rickardt Roman, M: 603569880

 

Vedoucí soutěže: Přikryl Tomáš, Růžová 30, 75124 Přerov-Vinary,

TZ: 581268217, M: 604653149, tomas@pro.cz

 

 

Hrací místnosti (v pořadí dle čísel losu):

1.       Hospůdka U Bagarů, Skalička 27

2.       Společenská místnost – Sušilova ul., Litovel

3.       Klubovna ŠK, Temenická 5, Šumperk (u prodejny Mounfield, 1. patro nad knihovnou)

4.       Přírodovědecká fakulta UP Olomouc, třída 17. listopadu, Olomouc

5.       Stadion Velké Losiny (klubovna)

6.       Loděnice Spartaku Přerov, Bezručova 4 (u Bečvy)

7.       Šternberk, Opavská 14, DDM

8.       Hanušovická pivnice, ul. Palackého 4, Prostějov

9.       Sokolovna v Přemyslovicích

10.      Dům armády, tř. 1. máje 3, Olomouc

11.   Kulturní dům Zábřeh na Moravě, 1. patro, ul. ČSA 1

12.   Restaurace Na Letné, Na Letné 1, Olomouc – Nábřeží Moravy

 

 

Rozlosování soutěže:

(utkání začínají v 9:00 hod. mimo uvedených)

 

1. kolo - 10.10.2010

TJ Sokol Skalička       -       Garde Calcio Olomouc

LOKO Zábřeh       -       Tatran Litovel C

T.J. Sokol Šumperk B       -       AŠK DA Olomouc

TJ Sokol Přemyslovice       -       A64 PřF UP Olomouc       10:00

TJ Sokol Lázně Velké Losiny       -       SK ROŠÁDA Prostějov             9:30

Spartak Přerov       -       ŠK Šternberk

 

2. kolo - 24.10.2010

Garde Calcio Olomouc       -       ŠK Šternberk

SK ROŠÁDA Prostějov       -       Spartak Přerov

TJ Sokol Přemyslovice       -       TJ Sokol Lázně Velké Losiny

AŠK DA Olomouc       -       A64 PřF UP Olomouc       10:00

LOKO Zábřeh       -       T.J. Sokol Šumperk B

TJ Sokol Skalička       -       Tatran Litovel C

 

3. kolo - 14.11.2010

Tatran Litovel C       -       Garde Calcio Olomouc

T.J. Sokol Šumperk B       -       TJ Sokol Skalička

A64 PřF UP Olomouc       -       LOKO Zábřeh       10:00

TJ Sokol Lázně Velké Losiny       -       AŠK DA Olomouc             9:30

Spartak Přerov       -       TJ Sokol Přemyslovice

ŠK Šternberk       -       SK ROŠÁDA Prostějov

 

4. kolo - 28.11.2010

Garde Calcio Olomouc       -       SK ROŠÁDA Prostějov

TJ Sokol Přemyslovice       -       ŠK Šternberk

AŠK DA Olomouc       -       Spartak Přerov

LOKO Zábřeh       -       TJ Sokol Lázně Velké Losiny

TJ Sokol Skalička       -       A64 PřF UP Olomouc       10:00

Tatran Litovel C       -       T.J. Sokol Šumperk B

 

5. kolo - 12.12.2010

T.J. Sokol Šumperk B       -       Garde Calcio Olomouc

A64 PřF UP Olomouc       -       Tatran Litovel C       10:00

TJ Sokol Lázně Velké Losiny       -       TJ Sokol Skalička              9:30

Spartak Přerov       -       LOKO Zábřeh

ŠK Šternberk       -       AŠK DA Olomouc

SK ROŠÁDA Prostějov       -       TJ Sokol Přemyslovice

 

6. kolo - 16.01.2011

Garde Calcio Olomouc       -       TJ Sokol Přemyslovice

AŠK DA Olomouc       -       SK ROŠÁDA Prostějov

LOKO Zábřeh       -       ŠK Šternberk

TJ Sokol Skalička       -       Spartak Přerov

Tatran Litovel C       -       TJ Sokol Lázně Velké Losiny

T.J. Sokol Šumperk B       -       A64 PřF UP Olomouc       10:00

 

7. kolo - 30.01.2011

A64 PřF UP Olomouc       -       Garde Calcio Olomouc       10:00

TJ Sokol Lázně Velké Losiny       -       T.J. Sokol Šumperk B          9:30

Spartak Přerov       -       Tatran Litovel C

ŠK Šternberk       -       TJ Sokol Skalička

SK ROŠÁDA Prostějov       -       LOKO Zábřeh

TJ Sokol Přemyslovice       -       AŠK DA Olomouc

 

8. kolo - 13.02.2011

Garde Calcio Olomouc       -       AŠK DA Olomouc

LOKO Zábřeh       -       TJ Sokol Přemyslovice

TJ Sokol Skalička       -       SK ROŠÁDA Prostějov

Tatran Litovel C       -       ŠK Šternberk

T.J. Sokol Šumperk B       -       Spartak Přerov

A64 PřF UP Olomouc       -       TJ Sokol Lázně Velké Losiny       10:00

 

9. kolo - 27.02.2011

TJ Sokol Lázně Velké Losiny       -       Garde Calcio Olomouc   9:30

Spartak Přerov       -       A64 PřF UP Olomouc       10:00

ŠK Šternberk       -       T.J. Sokol Šumperk B

SK ROŠÁDA Prostějov       -       Tatran Litovel C

TJ Sokol Přemyslovice       -       TJ Sokol Skalička

AŠK DA Olomouc       -       LOKO Zábřeh

 

10. kolo - 20.03.2011

Garde Calcio Olomouc       -       LOKO Zábřeh

TJ Sokol Skalička       -       AŠK DA Olomouc

Tatran Litovel C       -       TJ Sokol Přemyslovice

T.J. Sokol Šumperk B       -       SK ROŠÁDA Prostějov

A64 PřF UP Olomouc       -       ŠK Šternberk       10:00

TJ Sokol Lázně Velké Losiny       -       Spartak Přerov                9:30

 

11. kolo - 03.04.2011

Spartak Přerov       -       Garde Calcio Olomouc

ŠK Šternberk       -       TJ Sokol Lázně Velké Losiny

SK ROŠÁDA Prostějov       -       A64 PřF UP Olomouc

TJ Sokol Přemyslovice       -       T.J. Sokol Šumperk B

AŠK DA Olomouc       -       Tatran Litovel C

LOKO Zábřeh       -       TJ Sokol Skalička

 

 

 

 

 

 

Sestavy týmů (číslo, příjmení, jméno, označení CHV, nELO, narození):

 


1. TJ Sokol Skalička

1       Tsiligkaridis Kyriakos       2131       10.05.1949

2     Sýkora Jan H    2120       15.03.1973

3     Štverák Milan H       2062       26.04.1957

4     Musil Vítězslav       1979       15.04.1952

5     Pospíšil Ludvík       1978       07.06.1934

6     Orava Milan       1814       19.07.1958

7     Vaculík Petr H       1696       06.01.1966

8     Vykopal Jan H       1757       27.01.1962

9     Vozák Jaromír       1920       21.03.1967

10    Bednář Martin       1788       01.04.1990

11    Dragón Pavel       1668       02.07.1953

12    Vinklárek Antonín       1699       02.02.1965

13    Svoboda Jaroslav       1713       05.01.1963

14    Vozák Lukáš       1620       26.07.1995

 

 

 

 

 

2. Tatran Litovel C

1     Krejčí Jan sr.   2188       19.10.1962

2     Pavlík Petr       1955       06.06.1964

3     Malý Marek H       1954       30.09.1993

4     Lužíková Nicola H       1845       18.01.1996

5     Homola Jan  1618       25.03.1997

6     Haderka Karel       1879       26.12.1944

7     Pytolaj Radek       1852       25.11.1971

8     Knajbl Michael       1803       21.01.1946

9     Suchomel Jan  2207       31.01.1981

10    Freiberg Michal       1679       11.03.1986

11    Míka Tomáš       1642       07.08.1987

12    Lužík Libor H    1678       18.10.1973

13    Klapka Josef       1557       18.07.1941

14    Homola Jiří sr. H       1536       11.09.1950

15    Hampl Martin       1100       15.06.1996

16    Prázdný Vít   1000       02.05.1979

 

 

 


3. T.J. Sokol Šumperk B

1     Sohr Vladimír V       2102       07.02.1966

2     Kočí Slavomír       1957       11.03.1966

3     Čížek Petr       1823       12.04.1984

4     Pavlů Jiří       1885       03.04.1938

5     Bém Josef       1926       28.11.1948

6     Klimeš Jiří       1896       26.09.1947

7     Švécar František       1825       27.03.1960

8     Reichmann Pavel       1887       20.11.1939

9     Slavík Miroslav       1792       15.08.1933

10    Kopecký Roman       1870       22.09.1975

11    Ondráček Jan  1690       16.05.1989

12    Vaculík Jakub       1709       31.03.1997

13    Kostecký Jan  1492       18.11.1991

14    Kubelka Pavel       1651       15.09.1943

15    Novák František       1250       22.06.1969

16    Hrbáček Jaromír       1715       19.08.1947

17    Voráč Jiří       1717       13.05.1955

 

 

4. A64 PřF UP Olomouc

1     Kolasin Jan       2119       09.08.1991

2     Sochor Stanislav       2095       01.11.1975

3     Novosák Jiří   2307       24.03.1979_

4     Zedník Josef       1851       30.07.1991

5     Sněhota Martin       1934       25.04.1990

6     Doubek Tomáš       1956       22.10.1989

7     Vysloužil Lukáš       1895       21.09.1989

8     Botur Michal       1999       27.06.1982

9     Dopita Bohumil       2025       11.05.1984

10    Šnevajs Heřman       1992       17.07.1992

11    Alfimov Igor 1808       21.06.1995

12    Kotrys Tomáš       1692       20.09.1971

13    Bareš Jáchym       1657       21.05.1999

14    Kamarád František       1595       03.08.1996

15    Olšarová Mariana H       1450       21.10.1987

16    Charvot David       1100       03.04.1997

17    Procházka David       1100       21.09.1998

18    Skula Milan       1000       12.05.2000

 


5. TJ Sokol Lázně Velké Losiny

1     GM Kalod Radek H       2494       08.08.1978

2     GM Velička Petr H       2454       26.02.1967

3     Hastík Svatopluk       2053       08.02.1947

4     Doležel Jaromír H       2067       20.12.1960

5     Gnida Patrik H       1850       25.06.1995

6     Doležel Jiří       1973       30.06.1957

7     Vicenec Roman H       1998       01.07.1965

8     Bureš Vladimír       2004       02.12.1974

9     Frnka René       2166       02.11.1973

10    Lejsal Slavomír       1889       27.05.1961

11    Dobeš Jaroslav       1767       23.07.1949

12    Brtníček Miroslav       1699       04.11.1942

13    Marek Petr       1702       05.08.1968

14    Klézl František       1614       21.03.1945

15    Viktorin Jindřich       1680       03.10.1967

16    Žídek Vojtěch       1540       06.10.1956

 

 

 

 

6. Spartak Přerov

1     Cagašík Tomáš       2279       30.01.1977

2     Jemelka Jan H       2011       07.05.1974

3     Klofáč Dimitrij       1965       16.10.1949

4     Pospíšil Ignác H       1955       19.05.1949

5     Vlatten Andre C       2056F       05.02.1969

6     Štec František       1935       18.10.1938

7     Petr Jiří       1940       25.10.1988

8     Lukša Zdeněk H       1942       31.05.1975

9     Čechál Martin H       2008       17.07.1971

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.