Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

Závěrečné hodnocení

 

Šachový svaz olomouckého kraje

krajský přebor olomouckého kraje – 2009/2010

 

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

 

Závěrečná tabulka

 

                                                       1       2       3       4       5       6       7       8       9       10     11     12        body           skóre

1. TJ UNEX ŠK Uničov                         *       1%    4        4       5       6        6%    6%    6        5%    5%    6              26               56%

2. TJ Sokol Skalička                             6%    *       5        5%    3       4        5%    5       5        5       6%    4              26               55

3. GARDE Calcio Olomouc                     4        3       *       3%    5       4        5       6%    5        4%    6%    5              23               52

4. Spartak Přerov                                4        2%    4%    *       3%    3%    5       5       6%    4%    7       6%            22               52%

5. TJ Sokol Přemyslovice                      3        5       3        4%    *       3%    5       5%    5        4       5       4%          22               48

6. TJ Sokol Lázně Velké Losiny              2        4       4        4%    4%    *       3%    5       3        5       5       4%          20               45

7. T.J. Sokol Šumperk B                      1%     2%    3        3       3       4%     *       5%    2%    4       4%    5              13               39

8. LOKO Zábřeh                                 1%    3       1%      3       2%      3        2%    *     5%    4%    5       6%           12               38%

9. SK ROŠÁDA Prostějov                     2        3       3        1%     3       5        5%    2%    *       6       3%    4              10               39

10. AŠK DA Olomouc                           2%    3       3%    3%     4        3        4       3%    2        *       6       6%          8                 41%

11. ŠK Šternberk                                2%    1%    1%     1       3       3        3%     3       4%     2       *       4%          6                 30

12. DDM&TJ Mohelnice                        2        4       3       1%    3%    3%     3       1%    4        1%    3%    *              2                 31

 

 

Ø        Po vyrovnaném průběhu nakonec zvítězil TJ UNEX ŠK Uničov a postupuje do 2. ligy.

Ø        Do oblastního přeboru sestupuje DDM&TJ Mohelnice.

 

 

Udělené pokuty

 

AŠK DA Olomouc                                   150,- Kč        (1x neobsazení šachovnice)

T.J. Sokol Šumperk B                              250,- Kč        (1x nedostavení hráče k partii)

TJ Sokol Skalička                                    500,- Kč        (Petr Vaculík odehrál jen jednu partii)

Spartak Přerov                                     1 000,- Kč        (Ladislav Šlechta nesehrál žádnou partii)

TJ Sokol Přemyslovice                           1 000,- Kč        (Václav Zdráhal nesehrál žádnou partii)

ŠK Šternberk                                       1 000,- Kč        (Miroslav Dosoudil nesehrál žádnou partii)

DDM&TJ Mohelnice                              1 000,- Kč        (Jakub Vaculík nesehrál žádnou partii)

 

Pokuty jsou splatné současně s platbou startovného do příštího ročníku soutěže na účet ŠSOK.

 

 

             Tomáš Přikryl

            vedoucí soutěže

 

Výsledky nejlepších hráčů

(mimo kontumačních bodů - třídění podle výkon, body, partie - min. 5 odehraných partií)

 

Pořadí   Jméno                     Rtg         Tým                                       Rp            Body    Partie

 

1. Závurka Roman H           2184       SK ROŠÁDA Prostějov                2394          9%       11

2. Cagašík Tomáš               2264       Spartak Přerov                          2311          7          9

3. Fiala Vlastimil H               2025       GARDE Calcio Olomouc               2214          7%       10

4. Matoušek Petr H            2168       TJ Sokol Přemyslovice                2204          4%       7

5. Navrátil Jiří sen.              2163       TJ UNEX ŠK Uničov                    2202          8          11

6. Kolasin Jan H                 1925       TJ UNEX ŠK Uničov                     2186          5%       8

7. Zapletal Jiří                     2166       LOKO Zábřeh                             2178          5          10

8. Hastík Svatopluk              2098       TJ Sokol Lázně Velké Losiny        2169          5          9

9. Frnka René                    2226       TJ Sokol Lázně Velké Losiny         2156          5          6

10. Tsiligkaridis Kyriakos       2139       TJ Sokol Skalička                         2142          6          11

11. Urbášek Oleg                2079       DDM&TJ Mohelnice                    2135          5%       10

12. Zbořil Tomáš                 2138       AŠK DA Olomouc                       2128          4          8

13. Zapletal Jiří                   1769       TJ Sokol Přemyslovice                 2122          7%       8

14. Štverák Milan H             2080       TJ Sokol Skalička                        2120          7          11

15. Henrik Albert Preiser      1947       TJ UNEX ŠK Uničov                    2115          4%       5

16. Neoral Antonín             2165       AŠK DA Olomouc                        2105          3          5

17. Štaffa Lubomír              2015       TJ Sokol Přemyslovice                  2103          7%       11

18. Navrátil Jiří jun. H          1891       TJ UNEX ŠK Uničov                      2103          6%       8

19. Klofáč Dimitrij               2034       Spartak Přerov                            2096          6%       11

20. Lukša Zdeněk H           1985       Spartak Přerov                            2093          5          6

21. Doležel Jaromír H          2109       TJ Sokol Lázně Velké Losiny          2089          5%       10

22. Pospíšil Ludvík              1924       TJ Sokol Skalička                         2085          8%       11

23. Tichý Miroslav               2032       SK ROŠÁDA Prostějov                 2078          6%       11

24. Zapletal Milan               1917       ŠK Šternberk                              2073          4          8

25. Opravil Karel                 2078       LOKO Zábřeh                              2068          6          11

26. Trávníček Petr              2166       GARDE Calcio Olomouc                 2067          6%       11

27. Kočí Slavomír                1930       T.J. Sokol Šumperk B                   2064          5          10

28. Růžička Milan H             2083       LOKO Zábřeh                              2064          4%       8

29. Švancara Petr               2169       GARDE Calcio Olomouc                 2062          4%       10

30. Vozák Jaromír               1828       TJ Sokol Skalička                          2061          8%       11

31. Sýkora Jan H                2050       TJ Sokol Skalička                          2059          5%       10

32. Musil Vítězslav               2017       TJ Sokol Skalička                          2048          5          8

33. Sohr Vladimír V             2142       T.J. Sokol Šumperk B                    2039          3          7

34. Dvořák Vladimír             2011       SK ROŠÁDA Prostějov                   2032          5%       11

35. Trávníček Vladimír         2003       TJ Sokol Přemyslovice                   2022          6%       10

36. Popelka Josef               2084       TJ Sokol Přemyslovice                   2010          3%       8

37. Petr Jiří                       1891       Spartak Přerov                              2009          6          9

38. Zatloukal Petr H           2090       TJ Sokol Přemyslovice                    2007          3          9

39. Pavel Richard                1905       SK ROŠÁDA Prostějov                   2006          5          8

40.Rickardt Roman             1889       GARDE Calcio Olomouc                  1994          6%       10

41. Volek Karel                  1935       DDM&TJ Mohelnice                       1985          5%       11

42. Gerych Jan                  2067       AŠK DA Olomouc                          1982          5%       11

43. Fiala Jiří H                    2030       GARDE Calcio Olomouc                   1981          6          11

44. Jemelka Jan H              2004       Spartak Přerov                             1979          4%       11

45. Sojma Zdeněk H           1979       DDM&TJ Mohelnice                       1975          2%       6

46. Koryčánek Jaromír         1866       LOKO Zábřeh                              1972          4          5

47. Švéda Jiří                     1935       TJ UNEX ŠK Uničov                      1961          7%       11

48. Molnár Jiří H                  1885       AŠK DA Olomouc                        1956          4          7

49. Peřina Michal                 1972       AŠK DA Olomouc                        1952          6%       11

50. Telařík Radek H             1889       ŠK Šternberk                              1951          3%       9

51. Vicenec Roman H          2052       TJ Sokol Lázně Velké Losiny          1941          4          9

52. Filipík Jaroslav                2077       TJ UNEX ŠK Uničov                      1937          6          11

53. Orava Milan                  1797       TJ Sokol Skalička                          1920          5          8

54. Bureš Vladimír               2144       TJ Sokol Lázně Velké Losiny          1920          5          10

55. Bém Josef                    1919       T.J. Sokol Šumperk B                   1915          4          11

56. Kolmaš Oldřich              1997       AŠK DA Olomouc                         1912          5          9

57. Filouš Jiří                      1717       Spartak Přerov                            1909          6%       9

58. Pavlů Jiří                      1898       T.J. Sokol Šumperk B                   1907          3%       9

59. Kočí Ladislav                 2019       TJ UNEX ŠK Uničov                      1904          7%       11

60. Hrabal Michal H             1955       TJ UNEX ŠK Uničov                      1901          2          9

61. Švécar František            1818       T.J. Sokol Šumperk B                  1900          4%       6

62. Doležel Jiří                     1991       TJ Sokol Lázně Velké Losiny         1900          3          7

63. Klimeš Jiří                      1850       T.J. Sokol Šumperk B                   1898          6%       11

64. Lejsal Slavomil               1892       TJ Sokol Lázně Velké Losiny           1892          4          7

65. Nečesaný Zdeněk          1894       Spartak Přerov                            1891          6          10

66. Štec František               2090       Spartak Přerov                            1885          5%       11

67. Reichl Roman                1905       LOKO Zábřeh                              1883          4          10

68. Spurný Antonín            1959       TJ Sokol Přemyslovice                   1879          5%       9

69. Prucek Ladislav             1886       TJ Sokol Přemyslovice                   1869          2%       7

70. Chvojka Antonín H        1796       DDM&TJ Mohelnice                       1867          4          10

71. Čížek Petr                    1808       T.J. Sokol Šumperk B                   1863          4%       11

72. Čábelka Rolf H              2042       LOKO Zábřeh                              1847          2          7

73. Přenosil Jiří                   2116       AŠK DA Olomouc                        1840          1%       6

74. Procházka Stanislav        1766       ŠK Šternberk                             1834          5          10

75. Roháč Miloslav               1789       GARDE Calcio Olomouc                1827          6%       11

76. Tichý David                   2034       DDM&TJ Mohelnice                    1817          3%       11

77. Fišer Miloš                     1787       ŠK Šternberk                             1811          4          9

78. Šuba Miroslav                1762       ŠK Šternberk                             1811          3          10

79. Formánek Martin            2169       DDM&TJ Mohelnice                     1808          1          6

80. Brückner Michal             1668       ŠK Šternberk                              1801          2          5

81. Kosík Roman                 1828       AŠK DA Olomouc                        1799          2%       5

82. Odstrčil Jan H                1865       LOKO Zábřeh                            1792          3%       11

83. Vaculka Pavel                1786       SK ROŠÁDA Prostějov                 1788          3          10

84. Hejnar Petr                  1854       GARDE Calcio Olomouc                 1784          4          10

85. Kopecký Roman            1900       T.J. Sokol Šumperk B                   1782          2          8

86. Bednář Martin               1763       TJ Sokol Skalička                         1779          4%       9

87. Ošťádal Josef               1855       TJ Sokol Přemyslovice                   1779          3%       8

88. Hájek Milan                   1817       DDM&TJ Mohelnice                     1771          4%       11

89. Dragón Pavel                 1641       TJ Sokol Skalička                        1765          2%       5

90. Slavík Miroslav               1802       T.J. Sokol Šumperk B                  1764          3          7

91. Reichmann Pavel           1711       T.J. Sokol Šumperk B                  1762          3          6

92. Šindler Jan                   1568       ŠK Šternberk                             1756          2%       5

93. Pišl Ondřej                    1660       DDM&TJ Mohelnice                    1749          2          5

94. Axman Oldřich               1881       TJ UNEX ŠK Uničov                    1747          5%       10

95. Marek Petr                    1701       TJ Sokol Lázně Velké Losiny        1742          2          5

96. Ondráček Martin            1799       LOKO Zábřeh                            1712          4          9

97. Šubert Josef                 1776       TJ Sokol Přemyslovice                 1704          1%       6

98. Krahula Pavel                1855       LOKO Zábřeh                              1689          2%       10

99. Slepička Ladislav            1724       AŠK DA Olomouc                        1682          3          8

100. Kocmel Rostislav          1765       SK ROŠÁDA Prostějov                 1673          3%       10

101. Opletal Josef              1674       ŠK Šternberk                              1644          1%       10

102. Klézl František             1609       TJ Sokol Lázně Velké Losiny         1599          2          7

103. Peřina Miroslav            1710       AŠK DA Olomouc                        1583          1%       5

104. Strouhal Lukáš            1524       DDM&TJ Mohelnice                     1546          2          7

105. Zatloukal Lukáš            1643       SK ROŠÁDA Prostějov                1540          1          7

106. Vychodil Oldřich           1538       SK ROŠÁDA Prostějov                1475          1          9

107. Vymětalík Ivo               1998       ŠK Šternberk                            1356          0          9

108. Palla Vít                      1620       DDM&TJ Mohelnice                     1040          0          6

 

 

 

Výsledky hráčů na jednotlivých šachovnicích

(mimo kontumačních bodů - třídění podle výkon, body, partie - min. 5 odehraných partií)

 

1. šachovnice

 

Pořadí   Jméno                     Rtg         Tým                                        Rp          Body    Partie

1. Závurka Roman H            2184       SK ROŠÁDA Prostějov                2394          9%       11

2. Cagašík Tomáš                2264       Spartak Přerov                          2311          7          9

3. Matoušek Petr H             2168       TJ Sokol Přemyslovice                2204          4%       7

4. Zapletal Jiří                     2166       LOKO Zábřeh                            2178          5          10

5. Hastík Svatopluk              2098       TJ Sokol Lázně Velké Losiny        2169          5          9

6. Tsiligkaridis Kyriakos          2139       TJ Sokol Skalička                       2142          6          11

7. Zbořil Tomáš                   2138       AŠK DA Olomouc                       2128          4          8

8. Neoral Antonín                2165       AŠK DA Olomouc                      2105          3          5

9. Švancara Petr                  2169       GARDE Calcio Olomouc               2062          4%       10

10. Sohr Vladimír V               2142       T.J. Sokol Šumperk B                2039          3          7

11. Hrabal Michal H              1955       TJ UNEX ŠK Uničov                    1901          2          9

12. Formánek Martin            2169       DDM&TJ Mohelnice                    1808          1          6

13. Vymětalík Ivo                1998       ŠK Šternberk                            1356          0          9

 

2. šachovnice

 

Pořadí   Jméno                     Rtg         Tým                                       Rp          Body    Partie

1. Fiala Vlastimil H                2025       GARDE Calcio Olomouc               2214     

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.