Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

Úvodní zpráva

 

Šachový svaz olomouckého kraje

krajský přebor olomouckého kraje – 2009/2010

 

ÚVODNÍ ZPRÁVA

 

Losovací schůze Krajského přeboru družstev se uskutečnila dne 26. září 2009 v Olomouci.

 

Soupis týmů (rating je počítán z 8 ratingově nejsilnějších hráčů):

 


 

1.    TJ Sokol Lázně Velké Losiny         2097

2.    TJ Sokol Skalička                        1951

3.    GARDE Calcio Olomouc                2004

4.    DDM&TJ Mohelnice                    1908

5.    TJ Sokol Přemyslovice                 2037

6.    T.J. Sokol Šumperk B                 1906

7.    Spartak Přerov                          2000

8.    ŠK Šternberk                           1886

9.    AŠK DA Olomouc                      2086

10.   LOKO Zábřeh                           1959

11. TJ UNEX ŠK Uničov                    1970

12. SK ROŠÁDA Prostějov                 1916


 

 

 

Adresář kapitánů a zástupců (v pořadí dle čísel losu):

1.       Kapitán: Klézl František, Komenského, 78815 Velké Losiny, M: 604299365, frantisek.klezl@seznam.cz

Zástupce: Lejsal Slavomil, Krumpach 31, 78901 Zábřeh, M: 776760792, lejsalslavomil@seznam.cz

2.       Kapitán: Vozák Jaromír, Skalička 164, 75352 Skalička, M: 608367823, email: vozak@viol.cz

Zástupce: Pospíšil Ludvík, M: 605121696

3.       Kapitán: Roháč Miloslav, Černovírská 22, 77900 Olomouc, M:777735301, rohac@abmax.cz

Zástupce: Rickardt Roman, M: 603569880

4.       Kapitán: Urbášek Oleg, Olomoucká 55, 78985 Mohelnice, TB:583433384, M:737139038, olegu@centrum.cz

Zástupce: Tichý David, Stanislavova 17, 78985 Mohelnice, M: 603926529, tichy.dav@seznam.cz

5.       Kapitán: Štaffa Lubomír, 79851 Přemyslovice 462, T:582378127, M:777899502, lubomir.staffa@seznam.cz

Zástupce: Ošťádal Josef, 79851 Přemyslovice 380

6.       Kapitán: Čížek Petr, K Lužím 301, 78813 Vikýřovice, M: 736637787, czk.ptr@seznam.cz

Zástupce: Reichmann Pavel, Fibichova 13, 78701 Šumperk, M: 605470149, pavel.re@volny.cz

7.       Kapitán: Filouš Jiří, Lančíkových 32, 75000 Přerov, TZ: 581233172, M: 606585317, jiri.filous@seznam.cz

Zástupce: Štec František, U tenisu 25, 75000 Přerov, TB: 581208190

8.       Kapitán: Procházka Stanislav, Na vyhlídce 26, 78501 Šternberk, M: 724111513, standa.prochazka@atlas.cz

Zástupce: Vymětalík Ivo, Uničovská 82, 78501 Šternberk, M: 736538600

9.       Kapitán: Zbořil Tomáš, Na Letné 29, 77900 Olomouc, M: 737352478, tomas.zboril@seznam.cz

Zástupce: Kozák Petr, Jaselská 4, 78371 Olomouc-Holice, M: 723547981, pekoz@centrum.cz

10.   Kapitán: Opravil Karel, Skalička 35, 78901 Zábřeh, T: 583412751, M:604595214, karel.opravil@centrum.cz

Zástupce: Růžička Milan, Severovýchod 44, 78901 Zábřeh, M: 603487298, rossimus@sendme.cz

11.   Kapitán: Navrátil Jiří, Gen. Svobody 1204, 78391 Uničov, T: 736440709, M: 605082191, jiri.navratil@ol.mpsv.cz

Zástupce: Švéda Jiří, Olomoucká 221, 78391 Uničov, M: 736222614

12.   Kapitán: Dvořák Vladimír, Dolní 28, 79601 Prostějov, M: 721747512, sk_rosada@centrum.cz

Zástupce: Vaculka Pavel, 9. května 479, Plumlov, M: 604500121

 

Vedoucí soutěže: Přikryl Tomáš, Růžová 30, 75124 Přerov-Vinary,

TZ: 581268217, M: 604653149, tomas@pro.cz

 

 

Hrací místnosti (v pořadí dle čísel losu):

1.       Stadion Velké Losiny (klubovna)

2.       Hospůdka U Bagarů, Skalička 27

3.       Restaurace Na Letné, Na Letné 1, Olomouc – Nábřeží Moravy

4.       Dům dětí a mládeže Magnet, Spartakiádní 8, Mohelnice

5.       Sokolovna v Přemyslovicích

6.       Klubovna ŠK, Temenická 5, Šumperk (u prodejny Mounfield, 1. patro nad knihovnou)

7.       Loděnice Spartaku Přerov, Bezručova 4 (u Bečvy)

8.       Šternberk, Opavská 14, DDM

9.       Dům armády, tř. 1. máje 3, Olomouc

10.   Kulturní dům Zábřeh na Moravě, 1. patro, ul. ČSA 1

11.   Oblastní pečovatelská služba Uničov, Gymnazijní 237 (u polikliniky)

12.   OS ČSTV (1. patro), Česká 15, Prostějov

 

 

Rozlosování soutěže:

(utkání ve Velkých Losinách začínají 9:30 hod., všechna ostatní utkání v 9:00 hod.)

 


 

1. kolo - 11. 10. 2009

Velké Losiny                     -    SK ROŠÁDA Prostějov

TJ Sokol Skalička              -    TJ UNEX ŠK Uničov

GARDE Calcio Olomouc   -    LOKO Zábřeh

DDM&TJ Mohelnice         -    AŠK DA Olomouc

TJ Sokol Přemyslovice       -    ŠK Šternberk

T.J. Sokol Šumperk B        -    Spartak Přerov

 

2. kolo - 25. 10. 2009

SK ROŠÁDA Prostějov    -    Spartak Přerov

ŠK Šternberk                    -    T.J. Sokol Šumperk B

AŠK DA Olomouc            -    TJ Sokol Přemyslovice

LOKO Zábřeh                  -    DDM&TJ Mohelnice

TJ UNEX ŠK Uničov        - GARDE Calcio Olomouc

Velké Losiny                     -    TJ Sokol Skalička

 

3. kolo - 15. 11. 2009

TJ Sokol Skalička              -    SK ROŠÁDA Prostějov

GARDE Calcio Olomouc   -    Velké Losiny

DDM&TJ Mohelnice         -    TJ UNEX ŠK Uničov

TJ Sokol Přemyslovice       -    LOKO Zábřeh

T.J. Sokol Šumperk B        -    AŠK DA Olomouc

Spartak Přerov                  -    ŠK Šternberk

 

4. kolo - 29. 11. 2009

SK ROŠÁDA Prostějov    -    ŠK Šternberk

AŠK DA Olomouc            -    Spartak Přerov

LOKO Zábřeh                  -    T.J. Sokol Šumperk B

TJ UNEX ŠK Uničov        -    TJ Sokol Přemyslovice

Velké Losiny                     -    DDM&TJ Mohelnice

TJ Sokol Skalička              - GARDE Calcio Olomouc

 

5. kolo - 13. 12. 2009

GARDE Calcio Olomouc   -    SK ROŠÁDA Prostějov

DDM&TJ Mohelnice         -    TJ Sokol Skalička

TJ Sokol Přemyslovice       -    Velké Losiny

T.J. Sokol Šumperk B        -    TJ UNEX ŠK Uničov

Spartak Přerov                  -    LOKO Zábřeh

ŠK Šternberk                    -    AŠK DA Olomouc

 

6. kolo - 18. 01. 2009

SK ROŠÁDA Prostějov    -    AŠK DA Olomouc

LOKO Zábřeh                  -    ŠK Šternberk

TJ UNEX ŠK Uničov        -    Spartak Přerov

Velké Losiny                     -    T.J. Sokol Šumperk B

TJ Sokol Skalička              -    TJ Sokol Přemyslovice

GARDE Calcio Olomouc   -    DDM&TJ Mohelnice

 

7. kolo - 24. 01. 2010

DDM&TJ Mohelnice         -    SK ROŠÁDA Prostějov

TJ Sokol Přemyslovice       - GARDE Calcio Olomouc

T.J. Sokol Šumperk B        -    TJ Sokol Skalička

Spartak Přerov                  -    Velké Losiny

ŠK Šternberk                    -    TJ UNEX ŠK Uničov

AŠK DA Olomouc            -    LOKO Zábřeh

 

8. kolo - 07. 02. 2010

SK ROŠÁDA Prostějov    -    LOKO Zábřeh

TJ UNEX ŠK Uničov        -    AŠK DA Olomouc

Velké Losiny                     -    ŠK Šternberk

TJ Sokol Skalička              -    Spartak Přerov

GARDE Calcio Olomouc   -    T.J. Sokol Šumperk B

DDM&TJ Mohelnice         -    TJ Sokol Přemyslovice

 

9. kolo - 21. 02. 2010

TJ Sokol Přemyslovice       -    SK ROŠÁDA Prostějov

T.J. Sokol Šumperk B        -    DDM&TJ Mohelnice

Spartak Přerov                  - GARDE Calcio Olomouc

ŠK Šternberk                    -    TJ Sokol Skalička

AŠK DA Olomouc            -    Velké Losiny

LOKO Zábřeh                  -    TJ UNEX ŠK Uničov

 

10. kolo - 21. 02. 2010

SK ROŠÁDA Prostějov    -    TJ UNEX ŠK Uničov

Velké Losiny                     -    LOKO Zábřeh

TJ Sokol Skalička              -    AŠK DA Olomouc

GARDE Calcio Olomouc   -    ŠK Šternberk

DDM&TJ Mohelnice         -    Spartak Přerov

TJ Sokol Přemyslovice       -    T.J. Sokol Šumperk B

 

11. kolo - 11. 04. 2010

T.J. Sokol Šumperk B        -    SK ROŠÁDA Prostějov

Spartak Přerov                  -    TJ Sokol Přemyslovice

ŠK Šternberk                    -    DDM&TJ Mohelnice

AŠK DA Olomouc            - GARDE Calcio Olomouc

LOKO Zábřeh                  -    TJ Sokol Skalička

TJ UNEX ŠK Uničov        -    Velké Losiny

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Sestavy týmů (číslo, příjmení, jméno, označení CHV, nELO, narození):

 


1. TJ Sokol Lázně Velké Losiny

1     GM Kalod Radek H      2490       08.08.1978

2     Hastík Svatopluk           2100       08.02.1947

3     Doležel Jaromír H         2078       20.12.1960

4     Doležel Jiří                   1991       30.06.1957

5     Vicenec Roman H        2027       01.07.1965

6     Bureš Vladimír             2019       02.12.1974

7     Frolek Pavel                 1852       28.03.1960

8     Lejsal Slavomil              1892       27.05.1961

9     Frnka René                  2180       02.11.1973

10    Klézl František              1609       21.03.1945

11    Dobeš Jaroslav             1771       23.07.1949

12    Brtníček Miroslav         1707       04.11.1942

13    Marek Petr                   1701       05.08.1968

14    Viktorin Petr                 1599       24.02.1970

15    Žídek Vojtěch               1545       06.10.1956

16    Viktorin Jindřich            1680       03.10.1967

17    Špirka Josef                  1294       19.08.1930

18    Černoch Daniel             1100       12.07.1971

19    Dajčar Václav              1100       15.08.1960

 

2. TJ Sokol Skalička

1     Tsiligkaridis Kyriakos    2132       10.05.1949

2     Sýkora Jan H                2050       15.03.1973

3     Štverák Milan H           2054       26.04.1957

4     Musil Vítězslav             1968       15.04.1952

5     Pospíšil Ludvík              1924       07.06.1934

6     Vozák Jaromír              1912       21.03.1967

7     Orava Milan                 1797       19.07.1958

8     Vaculík Petr H             1696       06.01.1966

9     Bednář Martin              1763       01.04.1990

10    Kincl Dobromil             1737       10.04.1953

11    Vinklárek Antonín         1650       02.02.1965

12    Svoboda Jaroslav          1714       05.01.1963

13    Dragon Pavel               1641       02.07.1953

14    Bednář Václav             1767       30.06.1938

15    Škutová Hana               1753       17.04.1966

16    Vozák Luboš                1636       29.05.1969

17    Vozák Lukáš                1524       26.07.1995

 

 


 

3. GARDE Calcio Olomouc

1     Švancara Petr               2132       24.11.1968

2     Šobáň Jaroslav H          2148       14.06.1972

3     Fiala Vlastimil H           2046       08.11.1959

4     Trávníček Petr              2098       14.04.1943

5     Fiala Jiří H                    1929       26.06.1949

6     Sněhota Martin H         1936       25.04.1990

7     Rickardt Roman            1889       12.09.1959

8     Kalas Libor                  1834       20.11.1968

9     Hejnar Petr                  1854       28.06.1966

10    Roháč Miloslav             1789       01.02.1957

11    Goroš Jan                     1833       01.05.1947

12    Jahn František              1735       22.11.1954

13    Marek Milan                 1781       03.03.1957

14    Pavlík Viktor                1618       19.03.1950

15    Chrascina Jan               1000       08.05.1952

 

 

 

 

4. DDM&TJ Mohelnice

1     Formánek Martin          2132       27.08.1983

2     Urbášek Oleg               2001       14.04.1980

3     Sojma Zdeněk H           1979       21.01.1963

4     Volek Karel                  1930       27.06.1957

5     Tichý David                  1926       26.04.1983

6     Chvojka Antonín H       1796       05.07.1946

7     Hájek Milan                  1817       24.06.1964

8     Pišl Ondřej                   1660       07.02.1992

9     Hanousek Vojtěch H     1680       20.05.1956

10    Palla Vít                       1620       01.02.1963

11    Strouhal Lukáš              1524       03.11.1983

12    Skřivánek David           1422       04.06.1993

13    Procházka Josef           1378       07.04.1992

14    Kočíř Vojtěch               1339       19.10.1992

15    Zajíček Zdeněk             1553       17.10.1951

16    Höpfler Milan               1100       05.01.1958

17    Pešová Šárka               1100       13.07.1979

18    Drážný Jaroslav            1100       08.09.1995

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. TJ Sokol Přemyslovice

1     Matoušek Petr H          2145       05.08.1971

2     Zatloukal Petr H           2105       09.05.1969

3     Spurný Ondřej              2068       03.05.1975

4     Popelka Josef               2088       19.01.1956

5     Prucek Ladislav            1886       21.04.1962

6     Zdráhal Václav             1890       29.07.1979

7     Štaffa Lubomír             2015       23.06.1959

8     Trávníček Vladimír       2003       01.05.1955

9     Švéda Lubomír             1916       25.11.1971

10    Spurný Antonín             1956       21.05.1949

11    Šubert Josef                 1776       06.08.1956

12    Ošťádal Josef               1855       27.08.1960

13    Zapletal Jiří                   1769       31.03.1995

14    Navrátil Josef               1836       15.10.1942

15    Brablec Leoš                1755       25.10.1956

 

 

 

 

 

 

6. T.J. Sokol Šumperk B

1     Sohr Vladimír V            2137       07.02.1966

2     Kočí Slavomír               1930       11.03.1966

3     Bém Josef                    1919       28.11.1948

4     Pavlů Jiří                      1887       03.04.1938

5     Čížek Petr                    1808       12.04.1984

6     Kopecký Roman           1900       22.09.1975

7     Klimeš Jiří                    1850       26.09.1947

8     Švécar František           1818       27.03.1960

9     Slavík Miroslav             1802       15.08.1933

10    Reichmann Pavel          1711       20.11.1939

11    Ondráček Jan               1696       16.05.1989

12    Hrbáček Jaromír           1715       19.08.1947

13    Kechrt Tomáš              1737       17.06.1981

14    Voráč Jiří                     1717       13.05.1955

15    Kubelka Pavel              1651       15.09.1943

16    Novák František           1250       22.06.1969

17    Gronych Bořek             1564       26.05.1989

18    Müller Petr                   1648       08.02.1991

 

 


 

7. Spartak Přerov

1     Cagašík Tomáš             2276       30.01.1977

2     Jemelka Jan H              2006       07.05.1974

3     Přikryl Tomáš H           1973       19.04.1972

4     Klofáč Dimitrij              1929       16.10.1949

5     Štec František               1929       18.10.1938

6     Petr Jiří                        1928       25.10.1988

7     Lukša Zdeněk H           1925       31.05.1975

8     Šlechta Ladislav            1900       02.03.1946

9     Čechál Martin H           2001       17.07.1971

10    Harašta Zdeněk            1956       15.09.1945

11    Nečesaný Zdeněk         1894       24.11.1926

12    Vágner Marek              1736       03.09.1978

13    Filouš Jiří                      1717       16.09.1941

14    Murček Ján                  1706       30.07.1969

15    Čechovský Hynek         1685       21.02.1970

16    Geryk Milan                 1670       03.08.1932

17    Čechovský Zdeněk       1655       20.05.1938

18    Kympergr Vojtěch        1639       21.08.1932

 

 

8. ŠK Šternberk

1     Beil Ondřej                   2035       23.02.1989

2     Vymětalík Ivo               1959       25.12.1983

3     Dosoudil Miroslav         1970       17.04.1955

4     Zapletal Milan               1917       01.07.1949

5     Telařík Radek H           1889       13.07.1978

6     Opletal Josef                1674       18.10.1963

7     Šuba Miroslav               1762       01.10.1963

8     Brückner Michal           1668       12.12.1981

9     Fišer Miloš                   1787       19.01.1955

10    Procházka Stanislav      1766       07.10.1952

11    Maďar Vladimír            1688       16.04.1955

12    Hořák Radek                1665       09.01.1974

13    Šindler Jan                    1568       26.03.1984

14    Sehlyanyk Ivan             1552       21.11.1945

15    Slezák Jan                    1509       27.12.1953

 

 

 

 


 

9. AŠK DA Olomouc

1     Neoral Antonín             2179       17.09.1956

2     Zbořil Tomáš                2140       27.07.1976

3     Kozák Petr                   2138       05.04.1978

4     Přenosil Jiří                   2116       21.01.1976

5     Houžva Viktor              2085       02.10.1965

6     Gerych Jan                   2083       23.11.1964

7     Peřina Michal               2020       13.03.1978

8     Molnár Jiří H                1927       19.12.1966

9     Kolmaš Oldřich             1901       06.06.1952

10    Kosík Roman                1828       16.02.1978

11    Unzeitig Libor               1781       14.05.1984

12    Slepička Ladislav          1744       16.01.1928

13    Svoboda Robert            1740       27.08.1972

14    Peřina Miroslav            1710       14.09.1951

 

10. LOKO Zábřeh

1     Zapletal Jiří                   2150       22.09.1962

2     Růžička Milan H           2083       16.01.1969

3     Opravil Karel                2059       02.10.1960

4     Čábelka Rolf H             2026       09.04.1980

5     Reichl Roman               1855       04.01.1963

6     Krahula Pavel               1855       27.04.1971

7     Odstrčil Jan H              1781       07.12.1990

8     Kubíček Martin             1509       06.08.1973

9     Ondráček Martin          1779       14.06.1978

10    Koryčánek Jaromír       1866       05.11.1951

11    Novák Petr                   1758       09.03.1962

12    Milfort Václav              1632       07.08.1943

13    Sladkowski Karel          1550       27.06.1978

 

 


 

 

11. TJ UNEX ŠK Uničov

1     Hrabal Michal H           1908       18.12.1988

2     Kolasin Jan H               1982       09.08.1991

3     Navrátil Jiří sen.            2161       24.11.1966

4     Navrátil Jiří jun. H         1922       10.09.1997

5     Filipík Jaroslav              2007       07.01.1946

6     Švéda Jiří                     1961       23.01.1951

7     Kočí Ladislav               1936       18.08.1951

8     Axman Oldřich             1881       19.04.1951

9     Navrátilová Alena         1828       30.09.1974

10    Henrik Albert Preiser    1821       06.04.1946

11    Filipík Jan                     1737       15.10.1952

12    Pop Ladislav                 1687       11.02.1948

13    Urbášek Josef              1673       27.01.1942

14    Richter Nikola              1250       25.08.1975

15    Kučera Stanislav           1836       02.10.1948

16    Žůrek Jakub                 1250       05.01.1995

17    Fröml Jiří                      1000       23.09.1998

18    Valigura Jiří                  1000       06.05.1998

19    König Zdeněk               1000       02.06.2000

 

12. SK ROŠÁDA Prostějov

1     Závurka Roman H        2165       31.05.1975

2     Dvořák Vladimír           1996       29.07.1954

3     Tichý Miroslav              1885       28.03.1976

4     Vaculka Pavel              1847       17.12.1976

5     Pavel Richard               1905       04.02.1958

6     Šmudla Jan                   1921       13.01.1988

7     Vychodil Oldřich           1538       14.09.1961

8     Zatloukal Lukáš            1643       30.07.1985

9     Kocmel Rostislav          1765       02.08.1965

10    Anděl Miroslav H         1822       20.09.1957

11    František Ondřej           1732       02.08.1984

12    Koudelka Ctirad            1790       27.05.1990

13    Gorba Tomáš                1702       20.12.1967

14    Jodl Daniel                   1677       31.07.1994

15    Snášel Michal               1614       20.09.1992

16    Novák Jiří                     1579       19.01.1942

17    Gorba Matěj                 1567       12.04.1995

18    Bureš Michael              1462       16.11.1996

 


 

 

 

 

Ø      Všichni účastníci Krajského přeboru jsou povinni se řídit platnými dokumenty ŠSČR, zejména Pravidly šachu FIDE, Soutěžním řádem ŠSČR, Rozpisem soutěží družstev Olomouckého kraje a pokyny vedoucího soutěže.

Ø      Zástupce domácího družstva je povinen neprodleně po skončení utkání, nejpozději však do 18. hodiny hracího dne sdělit telefonicky nebo e-mailem výsledek utkání, včetně rozhodčího a výsledků na jednotlivých šachovnicích vedoucímu soutěže, event. ho upozornit na další informace zapsané v zápise o utkání.

Ø      Rozhodčího na utkání deleguje domácí družstvo. Rozhodčí před utkáním kromě jiného zkontroluje soupisky obou družstev a u hostujících hráčů zkontroluje povolení mateřského oddílu k hostování, které musí být přiloženo k soupisce. Rozhodčí by měl být kvalifikovaný a pokud možno nehrající.

 

 

 

             Tomáš Přikryl

            vedoucí soutěže

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.