Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

5.kolo

 

GARDE Calcio Olomouc   5 – 3   SK ROŠÁDA Prostějov   (Roháč Miloslav)


Švancara Petr               0 : 1      Závurka Roman H

Fiala Vlastimil H           % : %   Dvořák Vladimír

Trávníček Petr             % : %   Tichý Miroslav

Fiala Jiří H                    % : %   Vaculka Pavel

Sněhota Martin H         1 : 0      Vychodil Oldřich

Kalas Libor                   1 : 0      Kocmel Rostislav

Hejnar Petr                % : %   Gorba Tomáš

Roháč Miloslav             1 : 0      Snášel Michal


 

 

DDM&TJ Mohelnice   4 – 4   TJ Sokol Skalička   (Volek Karel)


Urbášek Oleg               % : %   Tsiligkaridis Kyriakos

Sojma Zdeněk H           1 : 0      Sýkora Jan H

Volek Karel                  0 : 1      Štverák Milan H

Tichý David                  1 : 0      Pospíšil Ludvík

Chvojka Antonín H        0 : 1      Vozák Jaromír

Hájek Milan                 % : %   Dragon Pavel

Pišl Ondřej                  1 : 0      Bednář Václav

Strouhal Lukáš             0 : 1      Vozák Lukáš


 

 

TJ Sokol Přemyslovice   3% - 4%   TJ Sokol Lázně Velké Losiny   (Štaffa Lubomír)


Zatloukal Petr H           0 : 1      Kalod Radek H

Popelka Josef             % : %    Hastík Svatopluk

Prucek Ladislav            1 : 0      Doležel Jaromír H

Štaffa Lubomír             1 : 0      Doležel Jiří

Trávníček Vladimír        0 : 1      Vicenec Roman H

Šubert Josef               0 : 1      Bureš Vladimír

Ošťádal Josef               0 : 1      Frnka René

Zapletal Jiří                  1 : 0      Klézl František


 

 

T.J. Sokol Šumperk B   1% - 6%   TJ UNEX ŠK Uničov   (Švéda Jiří)


Kočí Slavomír               0 : 1      Hrabal Michal H

Bém Josef                  0 : 1      Kolasin Jan H

Pavlů Jiří                     0 : 1      Navrátil Jiří sen.

Čížek Petr                  0 : 1      Navrátil Jiří jun. H

Kopecký Roman        % : %   Filipík Jaroslav

Klimeš Jiří                   0 : 1      Švéda Jiří

Švécar František        % : %   Kočí Ladislav

Slavík Miroslav            % : %   Axman Oldřich


 

 

Spartak Přerov   5 – 3   LOKO Zábřeh   (Filouš Jiří)


Cagašík Tomáš             % : %   Zapletal Jiří

Jemelka Jan H             % : %   Opravil Karel

Klofáč Dimitrij              0 : 1      Čábelka Rolf H

Štec František            % : %   Reichl Roman

Petr Jiří                      1 : 0      Krahula Pavel

Lukša Zdeněk H          1 : 0      Odstrčil Jan H

Nečesaný Zdeněk        1 : 0      Ondráček Martin

Filouš Jiří                    % : %   Milfort Václav


 

 

ŠK Šternberk   2 – 6   AŠK DA Olomouc   (Procházka Stanislav)


Vymětalík Ivo               0 : 1      Zbořil Tomáš

Zapletal Milan               % : %    Kozák Petr

Telařík Radek H           % : %     Přenosil Jiří

Šuba Miroslav               0 : 1      Gerych Jan

Brückner Michal            0 : 1      Peřina Michal

Procházka Stanislav       0 : 1      Kolmaš Oldřich

Šindler Jan                  0 : 1      Slepička Ladislav

Slezák Jan                  1 : 0      Peřina Miroslav


 

 


 

1. Spartak Přerov                     5   0   0     15    28

2. TJ Sokol Skalička                  3   2   0     11    24%

3. TJ UNEX ŠK Uničov              3   1   1     10    23

4. AŠK DA Olomouc                 2   2   1     8      24

5. GARDE Calcio Olomouc         2   2   1     8      22%

6. Lázně Velké Losiny              2   2   1     8      20

7. TJ Sokol Přemyslovice          2   1   2     7      21

8. T.J. Sokol Šumperk B           2   1   2     7      18%

9. SK ROŠÁDA Prostějov          1   0   4     3      16

10. LOKO Zábřeh                    1   0   4     3      16

11. ŠK Šternberk                     1   0   4     3      14

12. DDM&TJ Mohelnice            0   1   4     1      12%


 

 

·       Lázně Velké Losiny doplňují na 8. místo soupisky Patrika Gnidu (H), 25.6.1995, nELO 1813.

·       DDM&TJ Mohelnice doplňuje na 8. místo soupisky Jakuba Vaculíka (H), 31.3.1997, nELO 1815. Doplněné soupisky jsou platné od   1.1.2010.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.