Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

1. kolo

 

Šachový svaz olomouckého kraje

krajský přebor olomouckého kraje – 2009/2010

 

ZPRÁVA Z KOLA Č. 1 – 11. 10. 2009

 

TJ Sokol Lázně Velké Losiny   3 – 5   SK ROŠÁDA Prostějov   (Kocmel Rostislav)


Hastík Svatopluk           % : %   Závurka Roman H

Doležel Jaromír H         % : %   Dvořák Vladimír

Doležel Jiří                    0 : 1      Tichý Miroslav

Vicenec Roman H        % : %   Pavel Richard

Bureš Vladimír             1 : 0      Šmudla Jan

Klézl František             % : %   Vychodil Oldřich

Dobeš Jaroslav             0 : 1      Zatloukal Lukáš

Brtníček Miroslav         0 : 1      Kocmel Rostislav


 

 

TJ Sokol Skalička   6% - 1%   TJ UNEX ŠK Uničov   (Bednář Václav)


Tsiligkaridis Kyr.          1 : 0      Hrabal Michal H

Sýkora Jan H                % : %   Kolasin Jan H

Štverák Milan H           % : %   Navrátil Jiří sen.

Pospíšil Ludvík             1 : 0      Navrátil Jiří jun. H

Vozák Jaromír             1 : 0      Filipík Jaroslav

Orava Milan                % : %   Švéda Jiří

Vaculík Petr H             1 : 0      Kočí Ladislav

Bednář Martin             1 : 0      Axman Oldřich


 

 

GARDE Calcio Olomouc   6% - 1%   LOKO Zábřeh   (Roháč Miloslav)


Švancara Petr               % : %   Zapletal Jiří

Šobáň Jaroslav H          % : %   Růžička Milan H

Fiala Vlastimil H            1 : 0      Opravil Karel

Trávníček Petr             1 : 0      Čábelka Rolf H

Fiala Jiří H                    1 : 0      Reichl Roman

Rickardt Roman           1 : 0      Krahula Pavel

Hejnar Petr                1 : 0      Odstrčil Jan H

Roháč Miloslav             % : %   Milfort Václav


 

 

DDM&TJ Mohelnice   1% - 6%   AŠK DA Olomouc   (Volek Karel)


Formánek Martin          0 : 1      Zbořil Tomáš

Urbášek Oleg              % : %   Přenosil Jiří

Volek Karel                 1 : 0      Houžva Viktor

Tichý David                 0 : 1      Gerych Jan

Chvojka Antonín H       0 : 1       Peřina Michal

Hájek Milan                 0 : 1      Molnár Jiří H

Palla Vít                     0 : 1      Kolmaš Oldřich

Strouhal Lukáš             0 : 1      Slepička Ladislav


 

 

TJ Sokol Přemyslovice   5 – 3   ŠK Šternberk   (Štaffa Lubomír)


Matoušek Petr H          1 : 0      Vymětalík Ivo

Popelka Josef               % : %   Zapletal Milan

Prucek Ladislav            % : %   Opletal Josef

Štaffa Lubomír             1 : 0      Šuba Miroslav

Spurný Antonín             1 : 0      Fišer Miloš

Ošťádal Josef               0 : 1      Procházka Stanislav

Zapletal Jiří                  % : %   Hořák Radek

Brablec Leoš                % : %   Šindler Jan


 

 

T.J. Sokol Šumperk B   3 – 5   Spartak Přerov   (Čížek Petr)


Sohr Vladimír V           % : %   Jemelka Jan H

Kočí Slavomír               0 : 1      Klofáč Dimitrij

Bém Josef                  0 : 1      Štec František

Čížek Petr                 % : %   Petr Jiří

Kopecký Roman           0 : 1      Lukša Zdeněk H

Klimeš Jiří                  % : %   Nečesaný Zdeněk

Slavík Miroslav             % : %   Filouš Jiří

Reichmann Pavel          1 : 0      Čechovský Hynek


 

 


 

1. AŠK DA Olomouc               1   0   0     3      6%

    TJ Sokol Skalička                 1   0   0     3      6%

    GARDE Calcio Olomouc        1   0   0     3      6%

4. TJ Sokol Přemyslovice          1   0   0     3      5

    Spartak Přerov                   1   0   0     3      5

    SK ROŠÁDA Prostějov         1   0   0     3      5

7. Lázně Velké Losiny              0   0   1     0      3

    T.J. Sokol Šumperk B          0   0   1     0      3

    ŠK Šternberk                      0   0   1     0      3

10. DDM&TJ Mohelnice            0   0   1     0      1%

      LOKO Zábřeh                   0   0   1     0      1%

     TJ UNEX ŠK Uničov            0   0   1     0      1%


 

 

 

                                     Tomáš Přikryl

                                    vedoucí soutěže

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.