Šachový oddíl TJ Spartak Přerov

Memoriál Tomáše Baštince

 

Memoriál Tomáše Baštince
10. ročník

13. ročník otevřeného přeboru Sokolské župy Hanácké v rapid šachu

 

 

Pořadatel:                Šachový oddíl TJ Sokol Postoupky

 

Místo:                      Kulturní dům v Bezměrově

 

Termín:                    sobota 10. září 2011

 

Systém turnaje:      švýcarský systém na 7 kol

 

Hrací tempo:           2 × 20 minut na partii bez zápisu, čekací doba je 20 minut

 

Kategorie:                muži, ženy, dorostenci (1993–1995), starší žáci (1996–1999),

                                mladší žáci (2000 a ml.)

                               

Startovné:               dospělí 100 Kč, mládež do 18 let (1993 a ml.) a důchodci 60 Kč,

                                hráči na listině talentů ČR startují zdarma

                                (přihlášení po termínu + příplatek 20 Kč)

 

Program:

                                prezence:                08:30–09:45

                                zahájení:                  09:45–10:00

                                1. kolo:                     10:00–10:40            5. kolo:     13:00–13:40

                                2. kolo:                     10:40–11:20            6. kolo:     13:40–14:20

                                3. kolo:                     11:20–12:00            7. kolo:     14:20–15:00

                                4. kolo:                     12:00–12:40            závěr:      15:20

 

Ředitel turnaje:        Ing. Martin Bačák, tel.: 777 991 619, e-mail: martinbaska@seznam.cz

 

Hlavní rozhodčí:      Ing. Martin Medek, tel.: 605 011 820, e-mail: mmedek@atlas.cz

 

Přihlášky:                na adresu hlavního rozhodčího, nejpozději do 8. září 2011

 

Cenový fond:          věcné ceny + finanční odměny v hodnotě 7 000 Kč

 

Poznámka:              Podmínkou účasti je, že na každé dva hráče si oddíl přiveze jednu šachovou          soupravu a jdoucí šachové hodiny. Jinak nemusí být do turnaje přijat.

 

Všechny zájemce srdečně zvou pořadatelé.

 

TJ Sokol Postoupky, šachový oddíl

Vladimír Opluštil

 

 

Vítězové předchozích ročníků:

2010 – Vojtěch Plát                              TŽ Třinec                         2004 – Josef Mudrák                           VOKD Poruba       

2009 – Vojtěch Plát                              TŽ Třinec                         2003 – František Vrána                        ŠK Staré Město

2008 – Vojtěch Plát                              TŽ Třinec                         2002 – Otto Blümel                              Slavia Kroměříž

2007 – Jan Sosna                                  ŠK Zlín                             2001 – Tomáš Cagašík                        Sokol Bzenec

2006 – Pavel Zpěvák                            ŠK Staré Město               2000 – Roman Brázdil                          Slavia Kroměříž

2005 – Jan Sosna                                  ŠK Zlín                             1999 – Otto Blümel                              Slavia Kroměříž

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.